1 lutego 2017, 21:35
0
MESSI!!!!!!!!!
1 lutego 2017, 21:21
Wyjazd trollu.
1 lutego 2017, 21:19
Komentarz usunięty przez użytkownika
1 lutego 2017, 21:11
1
Luis to jest jednak król. Mało która "9" tak potrafi.
1 lutego 2017, 21:07
suarezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
1 lutego 2017, 21:06
Jechać z nimi!
30 stycznia 2017, 21:01
Z tego co mi wiadomo to niestety, musisz grzebać.
30 stycznia 2017, 20:55
3
Gdybym miał gdzie trenować siatkę, słuchałbym tego:
29 stycznia 2017, 21:57
Dobrze że Federer wygrał bo inaczej całkiem..
29 stycznia 2017, 14:13
Heh :D
29 stycznia 2017, 14:11
Nie ma goal line w La Liga?
29 stycznia 2017, 14:05
Na 99% 15:40.
29 stycznia 2017, 13:16
5
Federer!!!!!
28 stycznia 2017, 20:21
Pytanie do znawców tenisa. Czy duże znaczenie ma dla tenisisty praworęcznego że przeciwnik jest mańkutem? Czy raczej jest to marginalna kwestia?
28 stycznia 2017, 16:05
11
Ale w tej Bundeslidze jest miejsca, Messi by tam pakował po 70 goli w sezonie.
28 stycznia 2017, 16:01
Robben 1-0 :(.
27 stycznia 2017, 14:46
29
A więc Federer-Nadal. Co to będzie za mecz, oby Roger. :)
27 stycznia 2017, 13:23
I super, bez stresu w finale :D
26 stycznia 2017, 22:56
Aleix siateczka :D
26 stycznia 2017, 22:54
Vidal kolejna asysta :)
26 stycznia 2017, 22:46
7
Co za bierność..
26 stycznia 2017, 22:37
LUIS!!!!!
26 stycznia 2017, 21:39
Umtiti ewidentnie gdzieś zgubił formę, oby ją sszybko znalazł.
26 stycznia 2017, 21:33
Suarezy obydwa pieknie :D
26 stycznia 2017, 21:28
Cillesen :O ale to zrobił :D
26 stycznia 2017, 21:26
Neymar pięknie :D
25 stycznia 2017, 15:30
http://lmgtfy.com/?q=dlaczego+samoloty+s%C4%85+bia%C5%82e
24 stycznia 2017, 21:55
22 stycznia 2017, 18:15
http://tehgeektive.com/wp-content/uploads/2014/12/list-of-conspiracies-quackery-pseudoscience-b1GK8WG.png GENIALNE. XD
21 stycznia 2017, 16:38
Prawie w ogóle, akurat ten Xiaomi jest okej, ale nie daj sie mydlić że są to boskie telefony, bo są ludzie ktorzy mowią że są lepsze od S7 czy IP6s xdd Za ta kwotę absolutnie godny polecenia.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
MESSI!!!!!!!!!
0
Wyjazd trollu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Luis to jest jednak król. Mało która "9" tak potrafi.
0
suarezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
1
Jechać z nimi!
0
Z tego co mi wiadomo to niestety, musisz grzebać.
3
Gdybym miał gdzie trenować siatkę, słuchałbym tego:
0
Dobrze że Federer wygrał bo inaczej całkiem..
0
Heh :D
0
Nie ma goal line w La Liga?
0
Na 99% 15:40.
5
Federer!!!!!
0
Pytanie do znawców tenisa.
Czy duże znaczenie ma dla tenisisty praworęcznego że przeciwnik jest mańkutem? Czy raczej jest to marginalna kwestia?
11
Ale w tej Bundeslidze jest miejsca, Messi by tam pakował po 70 goli w sezonie.
0
Robben 1-0 :(.
29
A więc Federer-Nadal. Co to będzie za mecz, oby Roger. :)
0
I super, bez stresu w finale :D
5
Aleix siateczka :D
0
Vidal kolejna asysta :)
7
Co za bierność..
0
LUIS!!!!!
0
Umtiti ewidentnie gdzieś zgubił formę, oby ją sszybko znalazł.
1
Suarezy obydwa pieknie :D
0
Cillesen :O ale to zrobił :D
0
Neymar pięknie :D
1
http://lmgtfy.com/?q=dlaczego+samoloty+s%C4%85+bia%C5%82e
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
http://tehgeektive.com/wp-content/uploads/2014/12/list-of-conspiracies-quackery-pseudoscience-b1GK8WG.png
GENIALNE. XD
0
Prawie w ogóle, akurat ten Xiaomi jest okej, ale nie daj sie mydlić że są to boskie telefony, bo są ludzie ktorzy mowią że są lepsze od S7 czy IP6s xdd Za ta kwotę absolutnie godny polecenia.