2

Wy to chyba lubicie być rządzeni w taki sposób. Jakby Jarek ogłosił się królem Słońce to też pewnie nie mieli byście przeciwko nic i to wina opozycji bo oni mają większość i mogą robić co chcą. Nie jest tak. Partie opozycyjne reprezentuja interesy swoich wyborców (czego nie robi PiS).

0

Stadion (PGE) Narodowy w Warszawie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jestem w 99% że uważa tak jak my wszyscy, ale nie powie tego. I bardzo dobrze :)

1

Na 100% się da, my mamy starego SONY LCD jeszcze i bez problemu sie da. Tylko że jest taka jakby stacja na te słuchawki i ona kablem podpięta do telewizora i z niej dźwięk idzie na słuchawki.

4

Świetna informacja! Uwielbiam gościa.

5

Doskonałe porównanie xd

3

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

10

Patrząc na OBECNE formy zespołów to bym sie zastanowił. Ale fakt faktem że los ich nie oszczędza :D

0

Juz to widzę jak Real dostaje Juventus XD

0

Jak ja lubię gdy tacy skoczkowie jak Stoch są na swoim miejscu a nie jakieś Prevce czy Tande. Nie lubię skoków, ale cieszy mnie że najlepszy skoczek świata znów wygrał.

8

A mi nie, niech tracą. :D

1

MESSI!

0

Milimetry i Ter Stegen byłby zjedzony.

0

To wystarczy żeby powiedzieć że się nie murują tylko i wyłącznie.

XDDDDDDDDD

0

No mało nam gola nie strzelili, nie wiem czemu się dziwisz.

4

Ależ pięknie gramy.

0

OJEJ :O

0

Jasne, niech Roberto gra jeszcze 80 meczów pod rząd.

0

Dokładnie to samo pomyślałem przed chwilą :D

0

Kuchy xDD.

0

A Real już wyrafinowana taktyka, do Lucasa i wrzutka.

0

CL tylko na Canal+

0

Możliwe nawet jest jak snap ma 1s. Wystarczy ze go odtworzy, wciśnie najpierw przyciski do screena a potem włączy snapa.

29

Może Lucho mu urwał głowe

0

Turan daje nam gole, ale nie wiem czy byłby w stanie dać taką przewagę jaką daje czasami Ney.

1

Paco asysta :D

0

Masche to był faul w polu karnym..

0

Takie narzekanie na niemieszczenie się w kadrze są dosyć niekonsekwentne, przecież to jest tylko 18 miejsc, nie ma miejsc na dwóch pomocniko - skrzydłowych jak Arda czy Rafinha, któryś musi siedzieć na trybunach.

0

Ajj Paco. Nieźle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?