Wy to chyba lubicie być rządzeni w taki sposób. Jakby Jarek ogłosił się królem Słońce to też pewnie nie mieli byście przeciwko nic i to wina opozycji bo oni mają większość i mogą robić co chcą. Nie jest tak. Partie opozycyjne reprezentuja interesy swoich wyborców (czego nie robi PiS).
Na 100% się da, my mamy starego SONY LCD jeszcze i bez problemu sie da. Tylko że jest taka jakby stacja na te słuchawki i ona kablem podpięta do telewizora i z niej dźwięk idzie na słuchawki.
Jak ja lubię gdy tacy skoczkowie jak Stoch są na swoim miejscu a nie jakieś Prevce czy Tande. Nie lubię skoków, ale cieszy mnie że najlepszy skoczek świata znów wygrał.
Takie narzekanie na niemieszczenie się w kadrze są dosyć niekonsekwentne, przecież to jest tylko 18 miejsc, nie ma miejsc na dwóch pomocniko - skrzydłowych jak Arda czy Rafinha, któryś musi siedzieć na trybunach.
2
Wy to chyba lubicie być rządzeni w taki sposób. Jakby Jarek ogłosił się królem Słońce to też pewnie nie mieli byście przeciwko nic i to wina opozycji bo oni mają większość i mogą robić co chcą. Nie jest tak. Partie opozycyjne reprezentuja interesy swoich wyborców (czego nie robi PiS).
0
Stadion (PGE) Narodowy w Warszawie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jestem w 99% że uważa tak jak my wszyscy, ale nie powie tego. I bardzo dobrze :)
1
Na 100% się da, my mamy starego SONY LCD jeszcze i bez problemu sie da. Tylko że jest taka jakby stacja na te słuchawki i ona kablem podpięta do telewizora i z niej dźwięk idzie na słuchawki.
4
Świetna informacja! Uwielbiam gościa.
5
Doskonałe porównanie xd
3
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10
Patrząc na OBECNE formy zespołów to bym sie zastanowił. Ale fakt faktem że los ich nie oszczędza :D
0
Juz to widzę jak Real dostaje Juventus XD
0
Jak ja lubię gdy tacy skoczkowie jak Stoch są na swoim miejscu a nie jakieś Prevce czy Tande. Nie lubię skoków, ale cieszy mnie że najlepszy skoczek świata znów wygrał.
8
A mi nie, niech tracą. :D
1
MESSI!
0
Milimetry i Ter Stegen byłby zjedzony.
0
To wystarczy żeby powiedzieć że się nie murują tylko i wyłącznie.
XDDDDDDDDD
0
No mało nam gola nie strzelili, nie wiem czemu się dziwisz.
4
Ależ pięknie gramy.
0
OJEJ :O
0
Jasne, niech Roberto gra jeszcze 80 meczów pod rząd.
0
Dokładnie to samo pomyślałem przed chwilą :D
0
Kuchy xDD.
0
A Real już wyrafinowana taktyka, do Lucasa i wrzutka.
0
CL tylko na Canal+
0
Możliwe nawet jest jak snap ma 1s. Wystarczy ze go odtworzy, wciśnie najpierw przyciski do screena a potem włączy snapa.
29
Może Lucho mu urwał głowe
0
Turan daje nam gole, ale nie wiem czy byłby w stanie dać taką przewagę jaką daje czasami Ney.
1
Paco asysta :D
0
Masche to był faul w polu karnym..
0
Takie narzekanie na niemieszczenie się w kadrze są dosyć niekonsekwentne, przecież to jest tylko 18 miejsc, nie ma miejsc na dwóch pomocniko - skrzydłowych jak Arda czy Rafinha, któryś musi siedzieć na trybunach.
0
Ajj Paco. Nieźle.