3 grudnia 2016, 17:54
4
Iniesta WOW.
3 grudnia 2016, 17:48
0
Sędziom by sie takie przydały
3 grudnia 2016, 17:44
Znowu ajaja
3 grudnia 2016, 17:41
OJAAAAAA
3 grudnia 2016, 17:32
Witamy spowrotem Mistrzu :D
3 grudnia 2016, 17:31
Brawo Alba!
3 grudnia 2016, 17:30
Juz? Możemy się śmiać?
3 grudnia 2016, 17:25
1
GOOOOOOOLL!
3 grudnia 2016, 16:26
Ajajjajaja
3 grudnia 2016, 16:14
Jak ja kocham ten hymn..
3 grudnia 2016, 16:12
Jedziemy! Vamos!
3 grudnia 2016, 16:04
2
Wszyscy wierzą, ale nie ma się co oszukiwać, przy takiej intesywności jak z RSSS nie mamy czego dziś szukać..
3 grudnia 2016, 15:58
Stara zasada :)
3 grudnia 2016, 15:41
6
Ku**a i to samo co z Sociedad, super. Tylko tym razem wbiją nam kilka bramek.
3 grudnia 2016, 13:54
3
Tam powinien stać przecież Busi, gdzie on jest?
3 grudnia 2016, 13:52
Nie mam innej możliwości wykupu niż SMS, bo 10 mi nie szkoda, ale tylko SMS.
3 grudnia 2016, 13:41
Rok temu spora część pięknego El Clasico obejrzałem na YouTube, moze i dziś będziemy mieli szczęście. :D
3 grudnia 2016, 13:40
Raczej nie ma szans że cokolwiek stamtąd dziś będzie działać..
3 grudnia 2016, 13:22
Idźcie wszyscy na wykupione transmisje i sopcasty, może akurat jakies drhtv będzie smigać :D
3 grudnia 2016, 12:29
A można tam płacić SMS?
2 grudnia 2016, 15:50
Nasz Maestro dopiero wraca po kontuzji która go miała wykluczyć na kilka miesięcy, więc może nie dawać tyle co zazwyczaj.
28 listopada 2016, 15:37
Za to nie ma co oskarżać Lucho, bo Digne był gotowy do gry, ale Alba prawdopodobnie sam chciał grac.
27 listopada 2016, 22:28
Tak.
27 listopada 2016, 22:26
Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)
27 listopada 2016, 22:25
COOO XDD
27 listopada 2016, 22:24
Nigdy nie będzie..
27 listopada 2016, 22:22
Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?
27 listopada 2016, 22:02
Messi i Neymar!!!!!
27 listopada 2016, 21:46
Zobaczymy co Denis zdziała :)
27 listopada 2016, 21:24
Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Iniesta WOW.
0
Sędziom by sie takie przydały
0
Znowu ajaja
0
OJAAAAAA
0
Witamy spowrotem Mistrzu :D
0
Brawo Alba!
0
Juz? Możemy się śmiać?
1
GOOOOOOOLL!
0
Ajajjajaja
0
Jak ja kocham ten hymn..
0
Jedziemy! Vamos!
2
Wszyscy wierzą, ale nie ma się co oszukiwać, przy takiej intesywności jak z RSSS nie mamy czego dziś szukać..
1
Stara zasada :)
6
Ku**a i to samo co z Sociedad, super. Tylko tym razem wbiją nam kilka bramek.
3
Tam powinien stać przecież Busi, gdzie on jest?
0
Nie mam innej możliwości wykupu niż SMS, bo 10 mi nie szkoda, ale tylko SMS.
0
Rok temu spora część pięknego El Clasico obejrzałem na YouTube, moze i dziś będziemy mieli szczęście. :D
1
Raczej nie ma szans że cokolwiek stamtąd dziś będzie działać..
4
Idźcie wszyscy na wykupione transmisje i sopcasty, może akurat jakies drhtv będzie smigać :D
0
A można tam płacić SMS?
0
Nasz Maestro dopiero wraca po kontuzji która go miała wykluczyć na kilka miesięcy, więc może nie dawać tyle co zazwyczaj.
0
Za to nie ma co oskarżać Lucho, bo Digne był gotowy do gry, ale Alba prawdopodobnie sam chciał grac.
0
Tak.
0
Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)
0
COOO XDD
0
Nigdy nie będzie..
1
Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?
0
Messi i Neymar!!!!!
0
Zobaczymy co Denis zdziała :)
0
Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.