1

Brawoooo Polacy!

0

Jeśli nie byłeś na Camp Nou to nie ryzykuj i jedź do Świątyni, po co masz ogladac boisko treningowe xD

0

Ja jestem gotowy nawet na wygraną Realu. Dupa mi pęknie, krew się będzie lała, ale dam radę. I tak jesteśmy lepsi od nich. 2:3.

0

O kudba od tej LM wyleciała mi z głowy Liga Światowa.. Dzięki! :D

0

Od Januszów pod stadionem, ale na rozsądne ceny nie licz.

2

Pięknie, ale raczej od tej Hiszpanii z którą jesteśmy ex aequo byśmy dostali. Ale Belgia mogła być pierwsza za nic, to my nie możemy być 10? :D

0

A ona Ciebie mentolowym Marlboro :D

36

Wyglada jak podróbka z targu z tą czcionką..

8

I wcale się nie dziwię. Ja też tak robię, mimo że tego kogoś lubię. Poza tym na tyle Messi upokarzał Ronaldo i jego zespoły to normalne.

0

Ten Konarski mnie trochę przeraża. On jest dobry, ale nie jest to siatkarz który potrafi kończyć wszystko.

2

Mi5

0

Dzięki wielkie :D

0

Kto to ten Seri w ogole? Skąd hype na niego?

27

Co za ambicja!

0

Że Laporta tak myśli?

6

Witamy :D Będą i ciekawe i patologiczne, także przygotuj się :D

0

Witamy El Comendante!

3

Przypomina się "Puyol jest naszym transferem" :D

0

Bogu! Nie mogę oglądać ale wiem że zrobił to w swoim boskim stylu! Vamos Leo! Vamos Barça!

4

No co? Różnica między liderami 1 pkt, dwie następne blisko. Będzie ciekawie, co w tym śmiesznego?

1

Oni mają politykę lepsza chyba od Sevilli Monchiego. No narazie kapitalnie się to zapowiada a już mają 1/2 LM na koncie.

0

Ależ Monaco zarobi w tym okienku. Jeszcze jak opchną Mbappe to o matko. Oby tylko dobrze wydali te pieniądze.

4

W Radiu ZET padło właśnie stwierdzenie że Kamil Stoch to najlepszy skoczek w historii Polski. Oj już czuję ból to zdanie xd

2

W finale drugiego najważniejszego klubowego turnieju na świecie? Owszem.

3

Pozdro dla ASa i jego XI rozczarowań z Pogbą.

1

Google it

0

Digne i Pogba co najmniej heh. Ludzie chyba nie rozumieją jego zadań i pozycji. Ja też do końca nie, ale bitch please, chyba nie ma za zadanie ładować po 20 goli i 60 asyst w sezonie. A Digne jak grał to grał dobrze, przecież to zmiennik.

14

Mi to działa okej, ale ten brak herbów zielonych mnie ciut denerwuje :D

0

Przez komputer. Albo ściągnij sobie wyszukiwarkę plików (coś w rodzaju File Manager) i tamtędy.

37

Ile razy już wszedłem w terminarz zamiast w stronę główną na telefonie jeju xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?