3 czerwca 2017, 16:33
1
Brawoooo Polacy!
3 czerwca 2017, 11:57
0
Jeśli nie byłeś na Camp Nou to nie ryzykuj i jedź do Świątyni, po co masz ogladac boisko treningowe xD
3 czerwca 2017, 00:17
Ja jestem gotowy nawet na wygraną Realu. Dupa mi pęknie, krew się będzie lała, ale dam radę. I tak jesteśmy lepsi od nich. 2:3.
2 czerwca 2017, 17:07
O kudba od tej LM wyleciała mi z głowy Liga Światowa.. Dzięki! :D
2 czerwca 2017, 16:30
Od Januszów pod stadionem, ale na rozsądne ceny nie licz.
2 czerwca 2017, 07:06
2
Pięknie, ale raczej od tej Hiszpanii z którą jesteśmy ex aequo byśmy dostali. Ale Belgia mogła być pierwsza za nic, to my nie możemy być 10? :D
1 czerwca 2017, 13:26
A ona Ciebie mentolowym Marlboro :D
1 czerwca 2017, 11:08
36
Wyglada jak podróbka z targu z tą czcionką..
1 czerwca 2017, 11:07
8
I wcale się nie dziwię. Ja też tak robię, mimo że tego kogoś lubię. Poza tym na tyle Messi upokarzał Ronaldo i jego zespoły to normalne.
31 maja 2017, 20:06
Ten Konarski mnie trochę przeraża. On jest dobry, ale nie jest to siatkarz który potrafi kończyć wszystko.
30 maja 2017, 20:33
Mi5
29 maja 2017, 21:55
Dzięki wielkie :D
29 maja 2017, 21:04
Kto to ten Seri w ogole? Skąd hype na niego?
29 maja 2017, 21:03
27
Co za ambicja!
29 maja 2017, 19:31
Że Laporta tak myśli?
29 maja 2017, 19:30
6
Witamy :D Będą i ciekawe i patologiczne, także przygotuj się :D
29 maja 2017, 19:29
Witamy El Comendante!
29 maja 2017, 12:35
3
Przypomina się "Puyol jest naszym transferem" :D
27 maja 2017, 22:02
Bogu! Nie mogę oglądać ale wiem że zrobił to w swoim boskim stylu! Vamos Leo! Vamos Barça!
27 maja 2017, 10:19
4
No co? Różnica między liderami 1 pkt, dwie następne blisko. Będzie ciekawie, co w tym śmiesznego?
26 maja 2017, 22:27
Oni mają politykę lepsza chyba od Sevilli Monchiego. No narazie kapitalnie się to zapowiada a już mają 1/2 LM na koncie.
26 maja 2017, 19:29
Ależ Monaco zarobi w tym okienku. Jeszcze jak opchną Mbappe to o matko. Oby tylko dobrze wydali te pieniądze.
25 maja 2017, 16:15
W Radiu ZET padło właśnie stwierdzenie że Kamil Stoch to najlepszy skoczek w historii Polski. Oj już czuję ból to zdanie xd
24 maja 2017, 21:24
W finale drugiego najważniejszego klubowego turnieju na świecie? Owszem.
24 maja 2017, 21:23
Pozdro dla ASa i jego XI rozczarowań z Pogbą.
24 maja 2017, 19:26
Google it
24 maja 2017, 19:25
Digne i Pogba co najmniej heh. Ludzie chyba nie rozumieją jego zadań i pozycji. Ja też do końca nie, ale bitch please, chyba nie ma za zadanie ładować po 20 goli i 60 asyst w sezonie. A Digne jak grał to grał dobrze, przecież to zmiennik.
24 maja 2017, 15:22
14
Mi to działa okej, ale ten brak herbów zielonych mnie ciut denerwuje :D
24 maja 2017, 15:03
Przez komputer. Albo ściągnij sobie wyszukiwarkę plików (coś w rodzaju File Manager) i tamtędy.
24 maja 2017, 15:01
37
Ile razy już wszedłem w terminarz zamiast w stronę główną na telefonie jeju xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Brawoooo Polacy!
0
Jeśli nie byłeś na Camp Nou to nie ryzykuj i jedź do Świątyni, po co masz ogladac boisko treningowe xD
0
Ja jestem gotowy nawet na wygraną Realu. Dupa mi pęknie, krew się będzie lała, ale dam radę. I tak jesteśmy lepsi od nich. 2:3.
0
O kudba od tej LM wyleciała mi z głowy Liga Światowa.. Dzięki! :D
0
Od Januszów pod stadionem, ale na rozsądne ceny nie licz.
2
Pięknie, ale raczej od tej Hiszpanii z którą jesteśmy ex aequo byśmy dostali. Ale Belgia mogła być pierwsza za nic, to my nie możemy być 10? :D
0
A ona Ciebie mentolowym Marlboro :D
36
Wyglada jak podróbka z targu z tą czcionką..
8
I wcale się nie dziwię. Ja też tak robię, mimo że tego kogoś lubię. Poza tym na tyle Messi upokarzał Ronaldo i jego zespoły to normalne.
0
Ten Konarski mnie trochę przeraża. On jest dobry, ale nie jest to siatkarz który potrafi kończyć wszystko.
2
Mi5
0
Dzięki wielkie :D
0
Kto to ten Seri w ogole? Skąd hype na niego?
27
Co za ambicja!
0
Że Laporta tak myśli?
6
Witamy :D Będą i ciekawe i patologiczne, także przygotuj się :D
0
Witamy El Comendante!
3
Przypomina się "Puyol jest naszym transferem" :D
0
Bogu! Nie mogę oglądać ale wiem że zrobił to w swoim boskim stylu! Vamos Leo! Vamos Barça!
4
No co? Różnica między liderami 1 pkt, dwie następne blisko. Będzie ciekawie, co w tym śmiesznego?
1
Oni mają politykę lepsza chyba od Sevilli Monchiego. No narazie kapitalnie się to zapowiada a już mają 1/2 LM na koncie.
0
Ależ Monaco zarobi w tym okienku. Jeszcze jak opchną Mbappe to o matko. Oby tylko dobrze wydali te pieniądze.
4
W Radiu ZET padło właśnie stwierdzenie że Kamil Stoch to najlepszy skoczek w historii Polski. Oj już czuję ból to zdanie xd
2
W finale drugiego najważniejszego klubowego turnieju na świecie? Owszem.
3
Pozdro dla ASa i jego XI rozczarowań z Pogbą.
1
Google it
0
Digne i Pogba co najmniej heh. Ludzie chyba nie rozumieją jego zadań i pozycji. Ja też do końca nie, ale bitch please, chyba nie ma za zadanie ładować po 20 goli i 60 asyst w sezonie. A Digne jak grał to grał dobrze, przecież to zmiennik.
14
Mi to działa okej, ale ten brak herbów zielonych mnie ciut denerwuje :D
0
Przez komputer. Albo ściągnij sobie wyszukiwarkę plików (coś w rodzaju File Manager) i tamtędy.
37
Ile razy już wszedłem w terminarz zamiast w stronę główną na telefonie jeju xD