29 czerwca 2017, 20:35
3
Hajto >>> Żewłakow
28 czerwca 2017, 22:39
0
CO ZA KOOOT! Claudio!
28 czerwca 2017, 22:37
Bravoooooo!!!
28 czerwca 2017, 22:33
VAR jest dobry, ja nie wiem co to za sędziowie tam siedzą w tej kabinie że nie pozwolili tego poddać powtórce
28 czerwca 2017, 22:31
Gr8 b8 m8
28 czerwca 2017, 22:27
4
Farta ciąg dalszy XD i wygrają w karnych, zobaczycie xD
28 czerwca 2017, 22:12
34
-Dostań piłką w dupsko -"świetne przyjęcie" XD
28 czerwca 2017, 21:59
Za ten strzał akurat jestem mu wdzięczy :D
28 czerwca 2017, 21:58
Są piłkarze którzy po jednym dobrym sezonie kosztują 130 mln XD takie realia
28 czerwca 2017, 21:46
Sprawdzilo się, dziękuję wszystkim! :D
28 czerwca 2017, 18:33
1
Jest ktoś z okolic powiatów Rycki, Garwoliński czy Łukowski? Będzie padać czy nie? :D Bo to dosyć istotna informacja :D
27 czerwca 2017, 22:31
Oby to była wina wieku :)
2
Nie no panowie xD składamy się na Saula xD
27 czerwca 2017, 22:28
Mnie tam się dziś podoba
27 czerwca 2017, 22:26
Hajsik na Gomesa musiał pójść xD
27 czerwca 2017, 22:21
Saul!!! Wow!
27 czerwca 2017, 22:10
Znowu on, znowu Saul. No i ten Ceballos!
27 czerwca 2017, 21:46
17
Tracę spokój jak przypomnę sobie że on jest prezydentem.
27 czerwca 2017, 21:43
Na steamie dziś promocja jest podobno, za 70 zł jest
27 czerwca 2017, 21:31
6
Akurat Busquets to jeden z tych których bym nie zamienił za nikogo nigdy.
26 czerwca 2017, 19:14
Tego sezonu mieli finał LM, ale miejsce w tabeli, no wiecie hehe
26 czerwca 2017, 10:46
Prosto z ASa, największego rywala Reginy i Velvetu
26 czerwca 2017, 10:30
Mbappe po przefarbowaniu włosów na biało teraz zrobił to z sercem. Transfer potwierdzony!
25 czerwca 2017, 20:32
Kimi ma pecha ostatnio niestety :(
25 czerwca 2017, 20:31
Linkin Park - Hybrid Theory
25 czerwca 2017, 20:27
Tak, na pewno każdy chce jak najgorzej dla nas xD Wszyscy spoko, ale ta Polska to niee, zrobić z nich Bangladesz. XD
25 czerwca 2017, 17:10
Co za wyścig! Bottas manewr roku :D
25 czerwca 2017, 12:54
No nie, bo teraz się nauczyli wszyscy ze na nas trzeba pressing stosować cały czas i się gubimy. Cały zespół musi bronić i cały atakować.
24 czerwca 2017, 12:01
Ta sprzedana by rozniosła tą kupioną jakąś Manitką.
24 czerwca 2017, 11:31
I odpuść. Chłopaki mają rację. Znajdźcie 5 min i powiedz że to koniec. Nie warto się zmieniać, ile by związek nie trwał nadal jesteś sobą! Z takim podejściem jak do niej, to znajdziesz Kobietę więcej wartą szybciutko.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Hajto >>> Żewłakow
0
CO ZA KOOOT! Claudio!
0
Bravoooooo!!!
0
VAR jest dobry, ja nie wiem co to za sędziowie tam siedzą w tej kabinie że nie pozwolili tego poddać powtórce
0
Gr8 b8 m8
4
Farta ciąg dalszy XD i wygrają w karnych, zobaczycie xD
34
-Dostań piłką w dupsko
-"świetne przyjęcie"
XD
0
Za ten strzał akurat jestem mu wdzięczy :D
0
Są piłkarze którzy po jednym dobrym sezonie kosztują 130 mln XD takie realia
0
Sprawdzilo się, dziękuję wszystkim! :D
1
Jest ktoś z okolic powiatów Rycki, Garwoliński czy Łukowski? Będzie padać czy nie? :D Bo to dosyć istotna informacja :D
0
Oby to była wina wieku :)
2
Nie no panowie xD składamy się na Saula xD
1
Mnie tam się dziś podoba
1
Hajsik na Gomesa musiał pójść xD
0
Saul!!! Wow!
0
Znowu on, znowu Saul. No i ten Ceballos!
17
Tracę spokój jak przypomnę sobie że on jest prezydentem.
1
Na steamie dziś promocja jest podobno, za 70 zł jest
6
Akurat Busquets to jeden z tych których bym nie zamienił za nikogo nigdy.
4
Tego sezonu mieli finał LM, ale miejsce w tabeli, no wiecie hehe
2
Prosto z ASa, największego rywala Reginy i Velvetu
1
Mbappe po przefarbowaniu włosów na biało teraz zrobił to z sercem. Transfer potwierdzony!
1
Kimi ma pecha ostatnio niestety :(
1
Linkin Park - Hybrid Theory
0
Tak, na pewno każdy chce jak najgorzej dla nas xD Wszyscy spoko, ale ta Polska to niee, zrobić z nich Bangladesz. XD
0
Co za wyścig! Bottas manewr roku :D
0
No nie, bo teraz się nauczyli wszyscy ze na nas trzeba pressing stosować cały czas i się gubimy. Cały zespół musi bronić i cały atakować.
1
Ta sprzedana by rozniosła tą kupioną jakąś Manitką.
0
I odpuść. Chłopaki mają rację. Znajdźcie 5 min i powiedz że to koniec. Nie warto się zmieniać, ile by związek nie trwał nadal jesteś sobą! Z takim podejściem jak do niej, to znajdziesz Kobietę więcej wartą szybciutko.