8

Ciekawie też wygląda ustawienie obrony, możliwe w tym sezonie, mianowicie DUPA. Digne - Umtiti - Pique - Aleix

1

No i pamiętajmy że to tylko Renault. Nawet Robert nie jest w stanie doścignąć Ferrari czy Mercedesa czy nawet Red Bulla. Najważniejsze żeby testował, przyzwyczajał się. Nie ma co oczekiwać pierwszego wyniku

2

Uważam tak samo, postawiłem mu dużego minusa za tą bójkę z Semedo, bo jednak atmosfera powinna być trzymana jak najlepsza. Dziękuję mi jak większość myślę za te lata, ale nikt nie jest ponad klubem.

0

Okropne. Myję się 3-4 razy dziennie, bo nie idzie wytrzymać..

0

On jest gorszy niż Raiola. Ale umowa to umowa.

0

Równo pod kopułą. Bardzo dobrze ułożony chłopak.

8

U mnie to samo, a tu caly czas na słońcu bo żniwa, i trzeba w tym kurzu cały czas, tragedia :D

1

Mats, Semedo, Umtiti, Pique, Digne - Busquets, Verratti, Roberto - Dembele, Mbappe, Messi.

0

Dokładnie, bo znowu żniwa odłożą się w czasie.

0

Oglądam City - Tottenham, co ten Jesus nie trafił xDDD a Silva to jak Mascherano bez brody wygląda :D

0

I tak sprzedaż Mate 10 to będzie jakieś 5% sprzedaży Iphone 8 xD

11

Nie wypowiadałem się na ten temat za wiele, ale teraz to już solidnie przegiął. Wątpię żeby nowy zawodnik chciał wszcząć bójkę, musiał to być ktoś ze stażem. A kto? Oczywiście Neymar. Nikt nie jest ponad klubem, ani piłkarz, ani pieniądze. Jak tak ma być to niech sobie idzie.
Tak go lubiłem, tak szanowałem, ale cóż.

0

Rak i nazywanie wszystkich rakiem społeczeństwa.

1

Tak. Nawet mi większy nawet w wąskich spodniach się mieścił.

0

Być może zrobią z tego nazwę sponsora tytularnego Camp Nou. Niestety..

0

No właśnie to że jest zamknięty, nie połączysz się z telewizorem żeby oglądać z YT czy coś. No nic nie zrobi

0

Jak każdy iPhone, śmiga jak wściekły, szczególnie że ma hardware z iPhone 6S. Mały bo mały, ale chyba na takim Ci zależy skoro o niego pytasz. Do 4,5 cala najlepsza opcja. Tylko musisz pamiętać o zaletach i wadach iOSa, chyba że już miałeś iPhone.

0

Missklik xd

0

Dokładnie, kup na Allegro z chin, dodatkowo masz ochotę Allegro itp. A cena ta sama.

2

Przeciętnemu użytkownikowi zdecydowanie wystarczy. Mi już brakuje wydajności i zdecydowanie muszę go zmienić, ale to zalezy od użytkownika. Ogolnie jest spoko, ale nie można oczekiwać po nim fajerwerków.

8

Z tych dwóch P9, ale zależy jakie masz do wyboru, bo każdego jak mniemam wybrać nie możesz, chyba że na własną rękę, bo kupować w sieci flagowce to skrajny debilizm.

1

Nihil novi.

5

#zaorane

8

Nadal mi ciężko uwierzyć, Kubica to jest jednak wzór dla innych. Piękna historia.

0

Chodziłem, a nawet w niej grałem i oprócz tego nic. A zakładam ją średnio raz na 2-3 tygodnie.

0

A ja taką kupiłem i już 2 lata ma i się trzyma ideolo wszystko, z wyjątkiem Mes Que Un Club wewnątrz, ale tak to wszyściutko

1

449, Zbyszko z Bogdańca bodajże, coś o tym że Pro Guardiola powiedział że nie daruję zawodnikom jeśli nie zostawią serca, przed Remontadą.

1

GENIUSZU!

1

Tak, Cristiano z pewnością nie chciałby żeby ich największy rywal się osłabił, już ludzie weźcie xD

0

Ja to mam wywalone, dopóki Neymar sam nie zabierze głosu nt. przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?