No i pamiętajmy że to tylko Renault. Nawet Robert nie jest w stanie doścignąć Ferrari czy Mercedesa czy nawet Red Bulla. Najważniejsze żeby testował, przyzwyczajał się. Nie ma co oczekiwać pierwszego wyniku
Uważam tak samo, postawiłem mu dużego minusa za tą bójkę z Semedo, bo jednak atmosfera powinna być trzymana jak najlepsza. Dziękuję mi jak większość myślę za te lata, ale nikt nie jest ponad klubem.
Nie wypowiadałem się na ten temat za wiele, ale teraz to już solidnie przegiął. Wątpię żeby nowy zawodnik chciał wszcząć bójkę, musiał to być ktoś ze stażem. A kto? Oczywiście Neymar. Nikt nie jest ponad klubem, ani piłkarz, ani pieniądze. Jak tak ma być to niech sobie idzie.
Tak go lubiłem, tak szanowałem, ale cóż.
Jak każdy iPhone, śmiga jak wściekły, szczególnie że ma hardware z iPhone 6S. Mały bo mały, ale chyba na takim Ci zależy skoro o niego pytasz. Do 4,5 cala najlepsza opcja. Tylko musisz pamiętać o zaletach i wadach iOSa, chyba że już miałeś iPhone.
Przeciętnemu użytkownikowi zdecydowanie wystarczy. Mi już brakuje wydajności i zdecydowanie muszę go zmienić, ale to zalezy od użytkownika. Ogolnie jest spoko, ale nie można oczekiwać po nim fajerwerków.
Z tych dwóch P9, ale zależy jakie masz do wyboru, bo każdego jak mniemam wybrać nie możesz, chyba że na własną rękę, bo kupować w sieci flagowce to skrajny debilizm.
8
Ciekawie też wygląda ustawienie obrony, możliwe w tym sezonie, mianowicie DUPA. Digne - Umtiti - Pique - Aleix
1
No i pamiętajmy że to tylko Renault. Nawet Robert nie jest w stanie doścignąć Ferrari czy Mercedesa czy nawet Red Bulla. Najważniejsze żeby testował, przyzwyczajał się. Nie ma co oczekiwać pierwszego wyniku
2
Uważam tak samo, postawiłem mu dużego minusa za tą bójkę z Semedo, bo jednak atmosfera powinna być trzymana jak najlepsza. Dziękuję mi jak większość myślę za te lata, ale nikt nie jest ponad klubem.
0
Okropne. Myję się 3-4 razy dziennie, bo nie idzie wytrzymać..
0
On jest gorszy niż Raiola. Ale umowa to umowa.
0
Równo pod kopułą. Bardzo dobrze ułożony chłopak.
8
U mnie to samo, a tu caly czas na słońcu bo żniwa, i trzeba w tym kurzu cały czas, tragedia :D
1
Mats, Semedo, Umtiti, Pique, Digne - Busquets, Verratti, Roberto - Dembele, Mbappe, Messi.
0
Dokładnie, bo znowu żniwa odłożą się w czasie.
0
Oglądam City - Tottenham, co ten Jesus nie trafił xDDD a Silva to jak Mascherano bez brody wygląda :D
0
I tak sprzedaż Mate 10 to będzie jakieś 5% sprzedaży Iphone 8 xD
11
Nie wypowiadałem się na ten temat za wiele, ale teraz to już solidnie przegiął. Wątpię żeby nowy zawodnik chciał wszcząć bójkę, musiał to być ktoś ze stażem. A kto? Oczywiście Neymar. Nikt nie jest ponad klubem, ani piłkarz, ani pieniądze. Jak tak ma być to niech sobie idzie.
Tak go lubiłem, tak szanowałem, ale cóż.
0
Rak i nazywanie wszystkich rakiem społeczeństwa.
1
Tak. Nawet mi większy nawet w wąskich spodniach się mieścił.
0
Być może zrobią z tego nazwę sponsora tytularnego Camp Nou. Niestety..
0
No właśnie to że jest zamknięty, nie połączysz się z telewizorem żeby oglądać z YT czy coś. No nic nie zrobi
0
Jak każdy iPhone, śmiga jak wściekły, szczególnie że ma hardware z iPhone 6S. Mały bo mały, ale chyba na takim Ci zależy skoro o niego pytasz. Do 4,5 cala najlepsza opcja. Tylko musisz pamiętać o zaletach i wadach iOSa, chyba że już miałeś iPhone.
0
Missklik xd
0
Dokładnie, kup na Allegro z chin, dodatkowo masz ochotę Allegro itp. A cena ta sama.
2
Przeciętnemu użytkownikowi zdecydowanie wystarczy. Mi już brakuje wydajności i zdecydowanie muszę go zmienić, ale to zalezy od użytkownika. Ogolnie jest spoko, ale nie można oczekiwać po nim fajerwerków.
8
Z tych dwóch P9, ale zależy jakie masz do wyboru, bo każdego jak mniemam wybrać nie możesz, chyba że na własną rękę, bo kupować w sieci flagowce to skrajny debilizm.
1
Nihil novi.
5
#zaorane
8
Nadal mi ciężko uwierzyć, Kubica to jest jednak wzór dla innych. Piękna historia.
0
Chodziłem, a nawet w niej grałem i oprócz tego nic. A zakładam ją średnio raz na 2-3 tygodnie.
0
A ja taką kupiłem i już 2 lata ma i się trzyma ideolo wszystko, z wyjątkiem Mes Que Un Club wewnątrz, ale tak to wszyściutko
1
449, Zbyszko z Bogdańca bodajże, coś o tym że Pro Guardiola powiedział że nie daruję zawodnikom jeśli nie zostawią serca, przed Remontadą.
1
GENIUSZU!
1
Tak, Cristiano z pewnością nie chciałby żeby ich największy rywal się osłabił, już ludzie weźcie xD
0
Ja to mam wywalone, dopóki Neymar sam nie zabierze głosu nt. przyszłości.