Oni nie oglądali tego Neymara wcześniej? Już nawet nie chodzi o samo dogodzenie Neymarowi, co jest super komiczne, ale o to że Neymar nie potrafi tych karnych strzelać skutecznie, na pewno procent strzelonych karnych ma niższy niż Cavani.
Rashforda chętnie bym widział u nas, chociaz zawsze jest ryzyko kupować z PL. Ale no operacja mega kosztowna, jeśli w ogóle możliwa. Na reszcie młodych się nie znam, więc nie oceniam.
Będzie niesamowite poszukiwanie napastników w najbliższych latach/okienkach. Lewy już 30, Suarez, Benzema to samo, Higuain chyba zresztą tez. Ta czwórka najlepszych klubów będzie potrzebowała topowego napastnika, dlatego trzeba działac już teraz. PSG się tylko dobrze ustawiło z atakiem na lata, ale oni to wiadomo dlaczego i za co.
0
A ja się jakoś tym na razie nie przejmuje, byleby bramki padały
1
On nie pyta dlaczego padł gol, pyta dlaczego wygraliśmy. To jest znaczna różnica.
16
Ten Own Goal się świetnie wkomponował w zespół.
1
Ale siateczka :D
0
XDDDDD
12
Ale nieee, Uefalona XDDD pajace.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
CO TAM SIE DZIEJE
1
Byłoby 1-0 gdyby nie ego. Modrić był sam. A teraz znowu....
0
Tak zrobiłem, ale zastanawiałem sie dlugo :D
0
Kogo obstawiacie Real czy Borussię? Nie z serca z tylko z pieniędzy xD
1
Błagam Cie, na tej podstawie to oceniasz? XD Jakby sie obrócił albo miał w dupie to tak, ale taka reakcja najzwyklejsza koleżeńska.
0
Wątpię żeby Luis zaczął mecz w Champions League na ławce. Może być w słabej formie, ale to nadal Luis.
2
Oni nie oglądali tego Neymara wcześniej? Już nawet nie chodzi o samo dogodzenie Neymarowi, co jest super komiczne, ale o to że Neymar nie potrafi tych karnych strzelać skutecznie, na pewno procent strzelonych karnych ma niższy niż Cavani.
29
Rozumiem frustracje, ale mówienie że jest on przeciętny jest conajmniej skrajnie głupie.
0
Ja tak Arsenalem, chyba 2025, uwielbiałem mój skład, każda pozycja to był top świata, wyrobiony przeze mnie. Lacazette z 93 chyba overalla, geniusz.
2
Ciut niżej jest juz jeden :D
1
TER STEGEN!
0
Gol Vidala chyba :D
5
Umtiti pierwszy błąd w tym roku i pewnie ostatni.
0
Brawooo!
0
W sumie Ci sie nie dziwię, z takim atakiem bramki w PSG to pewnik, a tu o xD
0
A przypadkowo zapomniałem obstawić PSG dzisiaj, uff XD
2
Agnieszka Dygant jbc
0
Z Red Bullem i lodem. A Jack Daniels to już w ogóle. Najlepszy alkohol w życiu!
0
Rashforda chętnie bym widział u nas, chociaz zawsze jest ryzyko kupować z PL. Ale no operacja mega kosztowna, jeśli w ogóle możliwa. Na reszcie młodych się nie znam, więc nie oceniam.
4
Będzie niesamowite poszukiwanie napastników w najbliższych latach/okienkach. Lewy już 30, Suarez, Benzema to samo, Higuain chyba zresztą tez. Ta czwórka najlepszych klubów będzie potrzebowała topowego napastnika, dlatego trzeba działac już teraz. PSG się tylko dobrze ustawiło z atakiem na lata, ale oni to wiadomo dlaczego i za co.
35
Jakbym decydował co napisac na okładce takiego Sportu, dałbym sam wynik i swoiste:
XDDDDDDD
Wyobraźcie sobie jakby to pięknie wyglądało..
10
Rzeczywiście 7 dla nas dziś szczęśliwa:
- 7 punktów straty do Barçy
- 7. miejsce Realu
- Ronaldo
34
Casemiro: "Taki jest futbol, czasami jest niesprawiedliwy"
No akurat Ty to się nie odzywaj na ten temat lepiej XD