0

A ja się jakoś tym na razie nie przejmuje, byleby bramki padały

1

On nie pyta dlaczego padł gol, pyta dlaczego wygraliśmy. To jest znaczna różnica.

16

Ten Own Goal się świetnie wkomponował w zespół.

1

Ale siateczka :D

0

XDDDDD

12

Ale nieee, Uefalona XDDD pajace.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

CO TAM SIE DZIEJE

1

Byłoby 1-0 gdyby nie ego. Modrić był sam. A teraz znowu....

0

Tak zrobiłem, ale zastanawiałem sie dlugo :D

0

Kogo obstawiacie Real czy Borussię? Nie z serca z tylko z pieniędzy xD

1

Błagam Cie, na tej podstawie to oceniasz? XD Jakby sie obrócił albo miał w dupie to tak, ale taka reakcja najzwyklejsza koleżeńska.

0

Wątpię żeby Luis zaczął mecz w Champions League na ławce. Może być w słabej formie, ale to nadal Luis.

2

Oni nie oglądali tego Neymara wcześniej? Już nawet nie chodzi o samo dogodzenie Neymarowi, co jest super komiczne, ale o to że Neymar nie potrafi tych karnych strzelać skutecznie, na pewno procent strzelonych karnych ma niższy niż Cavani.

29

Rozumiem frustracje, ale mówienie że jest on przeciętny jest conajmniej skrajnie głupie.

0

Ja tak Arsenalem, chyba 2025, uwielbiałem mój skład, każda pozycja to był top świata, wyrobiony przeze mnie. Lacazette z 93 chyba overalla, geniusz.

2

Ciut niżej jest juz jeden :D

1

TER STEGEN!

0

Gol Vidala chyba :D

5

Umtiti pierwszy błąd w tym roku i pewnie ostatni.

0

Brawooo!

0

W sumie Ci sie nie dziwię, z takim atakiem bramki w PSG to pewnik, a tu o xD

0

A przypadkowo zapomniałem obstawić PSG dzisiaj, uff XD

2

Agnieszka Dygant jbc

0

Z Red Bullem i lodem. A Jack Daniels to już w ogóle. Najlepszy alkohol w życiu!

0

Rashforda chętnie bym widział u nas, chociaz zawsze jest ryzyko kupować z PL. Ale no operacja mega kosztowna, jeśli w ogóle możliwa. Na reszcie młodych się nie znam, więc nie oceniam.

4

Będzie niesamowite poszukiwanie napastników w najbliższych latach/okienkach. Lewy już 30, Suarez, Benzema to samo, Higuain chyba zresztą tez. Ta czwórka najlepszych klubów będzie potrzebowała topowego napastnika, dlatego trzeba działac już teraz. PSG się tylko dobrze ustawiło z atakiem na lata, ale oni to wiadomo dlaczego i za co.

35

Jakbym decydował co napisac na okładce takiego Sportu, dałbym sam wynik i swoiste:
XDDDDDDD
Wyobraźcie sobie jakby to pięknie wyglądało..

10

Rzeczywiście 7 dla nas dziś szczęśliwa:

- 7 punktów straty do Barçy

- 7. miejsce Realu

- Ronaldo

34

Casemiro: "Taki jest futbol, czasami jest niesprawiedliwy"
No akurat Ty to się nie odzywaj na ten temat lepiej XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?