11 września 2017, 07:28
143
Kiedy wy się nauczycie że reklamy są wyświetlane na podstawie Twoich preferencji?
10 września 2017, 18:30
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7 września 2017, 22:15
Jakim cudem widzę to pierwszy raz? :O
7 września 2017, 19:46
Dokładnie to, dzięki wielkie! :D
7 września 2017, 15:13
Dostanę w zwykłym media expert czy coś?
7 września 2017, 14:46
Jakiej marki kable polecacie? Chodzi mi konkretnie o kable USB A na USB C. Potrzebuje dwóch, najlepszej jakości, co by się nie rozleciały po miesiącu.
6 września 2017, 14:02
Rozumiem, rozumiem :D
6 września 2017, 13:47
Rozumiem że to tylko opinia a nie że jesteś jakoś oburzony? :D
5 września 2017, 19:47
2
Jeśli nie grał na jesień to tak
5 września 2017, 15:19
29
Odniosę się tylko do tytułu. Owszem jesteśmy optymistami i wierzymy że wylecisz razem z ekipą tak szybko jak to możliwe :)
5 września 2017, 07:06
3
Najechałby na matkę jak wszyscy i gdyby grał w Barcelonie to z pół sezonu zawieszenia :D
3 września 2017, 13:05
https://docs.google.com/spreadsheets/d/192_PjpWH3JeY4uTFvvQw0DlJopyED7oowryl2DFoJqg/edit#gid=649898591 Zacznij stąd. Tu masz wiele cennych porad i przede wszystkim kuponów.
2 września 2017, 18:27
Millenium 360, Student albo Junior.
2 września 2017, 15:03
1
Już wiem jak się czuja fani skoków co 2 tygodnie w zimę xD kolejne 15 min opóźnienia..
1 września 2017, 19:18
Tak jak ktoś niżej napisał. Uefa ma ochotę na łapówkę od PSG i tyle.
1 września 2017, 19:14
Na samym końcu tego okienka, już przywykłem do takich kwot, ani trochę na mnie nie robi wrażenia.
31 sierpnia 2017, 20:02
11
Godzina 20 została zdementowana, w ogóle czas został zdementowany przez Balague
31 sierpnia 2017, 15:22
1680x1050.
31 sierpnia 2017, 13:51
Zdecydowanie opłaca, jest dużo tańszy w Stanach.
30 sierpnia 2017, 17:21
Kiedy powiedział te słowa? Na pożegnaniu Adama Małysza?
29 sierpnia 2017, 23:51
"Mamy newsa z ostatniej chwili - ASENSIO JEST NIESAMOWITY"
29 sierpnia 2017, 23:31
5
Zawsze się znajdzie taki jeden, zawsze.
29 sierpnia 2017, 01:24
4
Co jak co ale Barça definitywnie napędza to okienko i jest jego centrum. O nikim nie mówi się tak duzo jak o nas. Zawsze to Real szalał na rynku a teraz role się odwróciły.
28 sierpnia 2017, 17:55
Przypomniałem sobie to i że głupotę napisałem, dlatego usunąłem, masz racje :D
28 sierpnia 2017, 17:02
28 sierpnia 2017, 16:48
7
Hahaha ta końcówka XDD
28 sierpnia 2017, 16:47
28 sierpnia 2017, 16:25
Ale wszystko kosztem Neymara, trzeba o tym pamiętać.
28 sierpnia 2017, 14:30
To nie ma szans działać dobrze.
28 sierpnia 2017, 14:25
O, mańkut :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
143
Kiedy wy się nauczycie że reklamy są wyświetlane na podstawie Twoich preferencji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakim cudem widzę to pierwszy raz? :O
0
Dokładnie to, dzięki wielkie! :D
0
Dostanę w zwykłym media expert czy coś?
0
Jakiej marki kable polecacie? Chodzi mi konkretnie o kable USB A na USB C. Potrzebuje dwóch, najlepszej jakości, co by się nie rozleciały po miesiącu.
0
Rozumiem, rozumiem :D
0
Rozumiem że to tylko opinia a nie że jesteś jakoś oburzony? :D
2
Jeśli nie grał na jesień to tak
29
Odniosę się tylko do tytułu.
Owszem jesteśmy optymistami i wierzymy że wylecisz razem z ekipą tak szybko jak to możliwe :)
3
Najechałby na matkę jak wszyscy i gdyby grał w Barcelonie to z pół sezonu zawieszenia :D
0
https://docs.google.com/spreadsheets/d/192_PjpWH3JeY4uTFvvQw0DlJopyED7oowryl2DFoJqg/edit#gid=649898591
Zacznij stąd. Tu masz wiele cennych porad i przede wszystkim kuponów.
0
Millenium 360, Student albo Junior.
1
Już wiem jak się czuja fani skoków co 2 tygodnie w zimę xD kolejne 15 min opóźnienia..
0
Tak jak ktoś niżej napisał. Uefa ma ochotę na łapówkę od PSG i tyle.
0
Na samym końcu tego okienka, już przywykłem do takich kwot, ani trochę na mnie nie robi wrażenia.
11
Godzina 20 została zdementowana, w ogóle czas został zdementowany przez Balague
1
1680x1050.
1
Zdecydowanie opłaca, jest dużo tańszy w Stanach.
1
Kiedy powiedział te słowa? Na pożegnaniu Adama Małysza?
0
"Mamy newsa z ostatniej chwili - ASENSIO JEST NIESAMOWITY"
5
Zawsze się znajdzie taki jeden, zawsze.
4
Co jak co ale Barça definitywnie napędza to okienko i jest jego centrum. O nikim nie mówi się tak duzo jak o nas. Zawsze to Real szalał na rynku a teraz role się odwróciły.
0
Przypomniałem sobie to i że głupotę napisałem, dlatego usunąłem, masz racje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Hahaha ta końcówka XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale wszystko kosztem Neymara, trzeba o tym pamiętać.
0
To nie ma szans działać dobrze.
0
O, mańkut :D