2

Co za debil.

0

Jak nie Rakitic coś zepsuje, to Suarez. Eh.

0

Ter Stegen!

0

Ależ ten De Bruyne jest genialny.

0

Hahahha co za gość xDD
To nawiązanie do słów Margaret Thatchter bardzo trafne, to samo przyszło mi na myśl xD

0

Dokładnie, gdyby to faktycznie była Liga MISTRZÓW, Real nie miałby szans wygrać żadnej z ostatnich trzech. Dopiero w tym roku startowaliby w tych rozgrywkach. Oczywiście my podobnie z tą LM w 2015 ale my mamy 6 mistrzostw odkąd Ronaldo przyszedł, a nie 2 xD

9

"Jest uosabiany sukcesem gospodarczym Polski w minionych 2 latach"
Z czym?

5

Suarez gra na środku to i zaczął coś pokazywać.

0

Jakie niby te świetne klasyki Coentrao?

0

Poza boiskowa postawa i wymieniasz Ronaldinho? Trochę tu nie pasuje, imprezowal jak wściekły.

0

Amatorka.

0

Do spodu.

0

Co on robi :o

2

Świetny odbiór Rakiety teraz.

4

Messi wiedział od razu że nie ma, co za geniusz.

0

Znowu to samo...

0

Messi! ale pograli!

4

Jeśli już to wolę żeby odpadł w półfinale niż ma przegrać 4 finał z rzędu..

0

Przypadek? XD

0

"Niekoniecznie musi to być VAR." No jasne, przecież ten został skrytykowany przez piłkarzy Realu po KMŚ, jak to tak teraz zrobić na przeciw nim? No jak tak można..

0

Mam! Two Feet - Go Fuck Yourself

0

Tym tum, tymtymtym tymtym tytyrururum xD

0

Niestety, nic z tych.. Wiem że powstala na jej samplu jakaś raperska piosenka..

1

Nie kojarzycie jakiejś piosenki/muzyki z jakiegoś zwiastunu która zrobiłaby ostatnio furorę? Chodzi mi pewna po głowie i tak mi się zdaje że to z jakiegoś zwiastunu ale nie mam pojęcia konkretnie.

0

Projekt był o tym czytany.

1

PSG strzela za wszystkich dzisiaj, bo wszędzie oprócz tam 0-0 xd

0

Ajjj.

0

Za łatwo, kurde

0

Stawiać na Romę?

0

HAHAHAH XD ALE MECZYK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?