Dokładnie, gdyby to faktycznie była Liga MISTRZÓW, Real nie miałby szans wygrać żadnej z ostatnich trzech. Dopiero w tym roku startowaliby w tych rozgrywkach. Oczywiście my podobnie z tą LM w 2015 ale my mamy 6 mistrzostw odkąd Ronaldo przyszedł, a nie 2 xD
"Niekoniecznie musi to być VAR." No jasne, przecież ten został skrytykowany przez piłkarzy Realu po KMŚ, jak to tak teraz zrobić na przeciw nim? No jak tak można..
Nie kojarzycie jakiejś piosenki/muzyki z jakiegoś zwiastunu która zrobiłaby ostatnio furorę? Chodzi mi pewna po głowie i tak mi się zdaje że to z jakiegoś zwiastunu ale nie mam pojęcia konkretnie.
2
Co za debil.
0
Jak nie Rakitic coś zepsuje, to Suarez. Eh.
0
Ter Stegen!
0
Ależ ten De Bruyne jest genialny.
0
Hahahha co za gość xDD
To nawiązanie do słów Margaret Thatchter bardzo trafne, to samo przyszło mi na myśl xD
0
Dokładnie, gdyby to faktycznie była Liga MISTRZÓW, Real nie miałby szans wygrać żadnej z ostatnich trzech. Dopiero w tym roku startowaliby w tych rozgrywkach. Oczywiście my podobnie z tą LM w 2015 ale my mamy 6 mistrzostw odkąd Ronaldo przyszedł, a nie 2 xD
9
"Jest uosabiany sukcesem gospodarczym Polski w minionych 2 latach"
Z czym?
5
Suarez gra na środku to i zaczął coś pokazywać.
0
Jakie niby te świetne klasyki Coentrao?
0
Poza boiskowa postawa i wymieniasz Ronaldinho? Trochę tu nie pasuje, imprezowal jak wściekły.
0
Amatorka.
0
Do spodu.
0
Co on robi :o
2
Świetny odbiór Rakiety teraz.
4
Messi wiedział od razu że nie ma, co za geniusz.
0
Znowu to samo...
0
Messi! ale pograli!
4
Jeśli już to wolę żeby odpadł w półfinale niż ma przegrać 4 finał z rzędu..
0
Przypadek? XD
0
"Niekoniecznie musi to być VAR." No jasne, przecież ten został skrytykowany przez piłkarzy Realu po KMŚ, jak to tak teraz zrobić na przeciw nim? No jak tak można..
0
Mam! Two Feet - Go Fuck Yourself
0
Tym tum, tymtymtym tymtym tytyrururum xD
0
Niestety, nic z tych.. Wiem że powstala na jej samplu jakaś raperska piosenka..
1
Nie kojarzycie jakiejś piosenki/muzyki z jakiegoś zwiastunu która zrobiłaby ostatnio furorę? Chodzi mi pewna po głowie i tak mi się zdaje że to z jakiegoś zwiastunu ale nie mam pojęcia konkretnie.
0
Projekt był o tym czytany.
1
PSG strzela za wszystkich dzisiaj, bo wszędzie oprócz tam 0-0 xd
0
Ajjj.
0
Za łatwo, kurde
0
Stawiać na Romę?
0
HAHAHAH XD ALE MECZYK