4

Leo Messi skoków narciarskich.

0

Powiem Wam ze ja to samo, mieszałem dziś wszystko jak leci i jestem w stanie tu pisać, co jest z tym alkoholem xd

1

Martini

8

Sextetu* :D

0

Dzięki:))

2

W tym roku po pamiętnym 4-0 z PSG pewien dziennikarz hiszpański/kataloński, Alfredo Duro krzyczał w jakiś programie przez 3 minuty "Quatra zero y al carrer". (link niżej) O co mu chodziło? Carrer to ulica wg tłumacza i nie mam pojęcia o co z tym chodzi. Podobnie z tym drugim nagraniem, ja nie wiem on się tłumaczy czy co?



0

No tak, a Balague mówi "nie było żadnych spotkań Barcelony z Liverpoolem". Czyli z tym ma rację, niestety.
A co do spotkań wewnątrzklubowch, nie wiadomo i z pewnością on też nie wie, więc w tej kwestii mu nie wierzę. Ale spotkań między klubami nie było na 100%, a to niestety jest najważniejsze.

2

Niech wpłacają, jestem pewny że Big Sam nie będzie się chciał ruszyć z Barçy.

0

Napisałem "pewnie".. Jeśli jakieś spotkanie faktycznie by się odbyło, na pewno wiedziałoby i mówiło o tym więcej mediów. A tak RAC1, Catalunya Radio, nawet Sport i MD milczą. Chce wierzyć że ono się odbyło i już jest to "kwestia godzin" ale nadal kieruję mną rozsądne i merytoryczne podejście.

0

Jak on mnie może irytować, mimo tego ze pewnie ma rację xd

14

Łoooo, ile mnie ominęło :D

6

Mówcie co chcecie, nikt tak nie skacze i chyba mało kto tak skakał jak Kamil, zawsze równiutko, bez zachwiania. Talent ma największy obecnie i jeden z większych w historii.

2

Niee, na szczęście mam swoje życie jeszcze :D

4

Będą jakieś podsumowania roku jak kiedyś? Bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy. Któryś lat to było i bardzo mi się podobało, chciałbym zobaczyć to samo.

0

Vidal? :/

0

Ile? :OOO W życiu tyle nie widziałem. Wow.

0

Genialny film pokazujący walkę z samym sobą. Fantastyczna gra aktorska i reżyseria. Byłem w kinie ze znajomymi i (co się rzadko zdarza) nie krytykowałem połowy filmu. Warte obejrzenia, na prawdę. Tym bardziej że to historia oparta na faktach.

19

"Jakie polecacie seriale?"

0

Jeśli Roberto będzie dalej grać na PO to nie potrzebujemy kreatywnego pomocnika na pozycję Rakiticia. Roberto często się pojawia w tej roli a wtedy ktoś musi zająć jego pozycję, jak kiedyś bylo z Danim Alvesem, za czasów drugiego trypletu. W tym Rakitic jest najlepszy i wtedy jego wkład jest ogromny. Jeśli grałby Semedo to już inna gadka.

11

>napisz artykuł że były gracz twojego zespołu polubił zdjęcia kolegów z drużyny przeciwko której właśnie przegrałeś
>html
>weryfikacja 23.12
>JUDASZ
>dlaczego cały internet się z nas śmieje

0

Wśród wszystkich ludzi? Leo Messi.

1

I wszyscy rywale do tytułu Barçy w ten weekend przegrali, na prawdę pięknie :)

0

Buffon ma kontuzje? Czy decyzja Allegriego że broni Wojtek?

2

Tusk jest za Barçą, co za niespodzianka :D

1

Kolejny mecz do zapamiętania i do wspominania. Geniusze! Vamos Barço!

1

3:0!!!!

0

Gomes ma szczęście że jest 2:0 xd

0

Zostawiam znak.

1

Nie należał.

0

GOOOL!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?