W tym roku po pamiętnym 4-0 z PSG pewien dziennikarz hiszpański/kataloński, Alfredo Duro krzyczał w jakiś programie przez 3 minuty "Quatra zero y al carrer". (link niżej) O co mu chodziło? Carrer to ulica wg tłumacza i nie mam pojęcia o co z tym chodzi. Podobnie z tym drugim nagraniem, ja nie wiem on się tłumaczy czy co?
No tak, a Balague mówi "nie było żadnych spotkań Barcelony z Liverpoolem". Czyli z tym ma rację, niestety.
A co do spotkań wewnątrzklubowch, nie wiadomo i z pewnością on też nie wie, więc w tej kwestii mu nie wierzę. Ale spotkań między klubami nie było na 100%, a to niestety jest najważniejsze.
Napisałem "pewnie".. Jeśli jakieś spotkanie faktycznie by się odbyło, na pewno wiedziałoby i mówiło o tym więcej mediów. A tak RAC1, Catalunya Radio, nawet Sport i MD milczą. Chce wierzyć że ono się odbyło i już jest to "kwestia godzin" ale nadal kieruję mną rozsądne i merytoryczne podejście.
Mówcie co chcecie, nikt tak nie skacze i chyba mało kto tak skakał jak Kamil, zawsze równiutko, bez zachwiania. Talent ma największy obecnie i jeden z większych w historii.
Będą jakieś podsumowania roku jak kiedyś? Bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy. Któryś lat to było i bardzo mi się podobało, chciałbym zobaczyć to samo.
Genialny film pokazujący walkę z samym sobą. Fantastyczna gra aktorska i reżyseria. Byłem w kinie ze znajomymi i (co się rzadko zdarza) nie krytykowałem połowy filmu. Warte obejrzenia, na prawdę. Tym bardziej że to historia oparta na faktach.
Jeśli Roberto będzie dalej grać na PO to nie potrzebujemy kreatywnego pomocnika na pozycję Rakiticia. Roberto często się pojawia w tej roli a wtedy ktoś musi zająć jego pozycję, jak kiedyś bylo z Danim Alvesem, za czasów drugiego trypletu. W tym Rakitic jest najlepszy i wtedy jego wkład jest ogromny. Jeśli grałby Semedo to już inna gadka.
>napisz artykuł że były gracz twojego zespołu polubił zdjęcia kolegów z drużyny przeciwko której właśnie przegrałeś
>html
>weryfikacja 23.12
>JUDASZ
>dlaczego cały internet się z nas śmieje
4
Leo Messi skoków narciarskich.
0
Powiem Wam ze ja to samo, mieszałem dziś wszystko jak leci i jestem w stanie tu pisać, co jest z tym alkoholem xd
1
Martini
8
Sextetu* :D
0
Dzięki:))
2
W tym roku po pamiętnym 4-0 z PSG pewien dziennikarz hiszpański/kataloński, Alfredo Duro krzyczał w jakiś programie przez 3 minuty "Quatra zero y al carrer". (link niżej) O co mu chodziło? Carrer to ulica wg tłumacza i nie mam pojęcia o co z tym chodzi. Podobnie z tym drugim nagraniem, ja nie wiem on się tłumaczy czy co?
0
No tak, a Balague mówi "nie było żadnych spotkań Barcelony z Liverpoolem". Czyli z tym ma rację, niestety.
A co do spotkań wewnątrzklubowch, nie wiadomo i z pewnością on też nie wie, więc w tej kwestii mu nie wierzę. Ale spotkań między klubami nie było na 100%, a to niestety jest najważniejsze.
2
Niech wpłacają, jestem pewny że Big Sam nie będzie się chciał ruszyć z Barçy.
0
Napisałem "pewnie".. Jeśli jakieś spotkanie faktycznie by się odbyło, na pewno wiedziałoby i mówiło o tym więcej mediów. A tak RAC1, Catalunya Radio, nawet Sport i MD milczą. Chce wierzyć że ono się odbyło i już jest to "kwestia godzin" ale nadal kieruję mną rozsądne i merytoryczne podejście.
0
Jak on mnie może irytować, mimo tego ze pewnie ma rację xd
14
Łoooo, ile mnie ominęło :D
6
Mówcie co chcecie, nikt tak nie skacze i chyba mało kto tak skakał jak Kamil, zawsze równiutko, bez zachwiania. Talent ma największy obecnie i jeden z większych w historii.
2
Niee, na szczęście mam swoje życie jeszcze :D
4
Będą jakieś podsumowania roku jak kiedyś? Bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy. Któryś lat to było i bardzo mi się podobało, chciałbym zobaczyć to samo.
0
Vidal? :/
0
Ile? :OOO W życiu tyle nie widziałem. Wow.
0
Genialny film pokazujący walkę z samym sobą. Fantastyczna gra aktorska i reżyseria. Byłem w kinie ze znajomymi i (co się rzadko zdarza) nie krytykowałem połowy filmu. Warte obejrzenia, na prawdę. Tym bardziej że to historia oparta na faktach.
19
"Jakie polecacie seriale?"
0
Jeśli Roberto będzie dalej grać na PO to nie potrzebujemy kreatywnego pomocnika na pozycję Rakiticia. Roberto często się pojawia w tej roli a wtedy ktoś musi zająć jego pozycję, jak kiedyś bylo z Danim Alvesem, za czasów drugiego trypletu. W tym Rakitic jest najlepszy i wtedy jego wkład jest ogromny. Jeśli grałby Semedo to już inna gadka.
11
>napisz artykuł że były gracz twojego zespołu polubił zdjęcia kolegów z drużyny przeciwko której właśnie przegrałeś
>html
>weryfikacja 23.12
>JUDASZ
>dlaczego cały internet się z nas śmieje
0
Wśród wszystkich ludzi? Leo Messi.
1
I wszyscy rywale do tytułu Barçy w ten weekend przegrali, na prawdę pięknie :)
0
Buffon ma kontuzje? Czy decyzja Allegriego że broni Wojtek?
2
Tusk jest za Barçą, co za niespodzianka :D
1
Kolejny mecz do zapamiętania i do wspominania. Geniusze! Vamos Barço!
1
3:0!!!!
0
Gomes ma szczęście że jest 2:0 xd
0
Zostawiam znak.
1
Nie należał.
0
GOOOL!