0

Za łatwo, kurde

0

Stawiać na Romę?

0

HAHAHAH XD ALE MECZYK

0

Banega co podaje :O

4

0

Wygrali ostatnie 2 LM, ja tam się nie dziwię :D

0

Notatnik 601. Co ciekawe zaliczyli wzrost po kwietniu o 10000 miejsc (xd) w światowym rankingu, a są teraz 27474
Zarówno w Polsce i na świecie i myślę że nie ma zaskoczenia jest google.com

29

Taka mała ciekawostka, Fcbarca.com jest 800. najczęściej odwiedzaną stroną w Polsce i 31820 na świecie. 3,5% odwiedzających było poprzednio na fioletowej.

2

Ale powiedz mi jak doszliśmy do takiego stanu? Wyjście z wpływu Rosji, wolne wybory, wolny rynek, potem UE i wiele innych wspólnot gospodarczych. Wszystko skierowane i zawiązane z Zachodem i w kierunku Zachodu. Nie wątpię że się rozwija, mają bardzo dobre warunki dla rolnictwa między innymi, ale daleko im do takiego tempa jakie Polska zaczęła w '89.

3

Ale przecież nie musimy słuchać wszystkiego co nam proponują Francja czy UE. Nie chcemy (jako obywatele) uchodźców u nas więc ich nie ma, tyle. Chodzi mi bardziej o gospodarcza współpracę, nic ciekawego nie jest nam w stanie zaoferować, mało kto inwestuje w Białoruś.

A co do komentarza niżej, dobrze, ja rozumiem że w jakimś stopniu są to nasi byli rodacy, jeśli to tak mogę nazwać, ale tylko z tego powodu, z sentymentu, mamy z nimi blisko współpracować? Jeśli do władzy tam dojdzie ktoś naprawdę ogarnięty i faktycznie trochę ten kraj ruszy z miejsca to wtedy owszem, ale to też musi być w tym cel dla nas. A przyjaźń bo kiedyś byliśmy jednym państwem do niczego nie prowadzi.

0

Jest, nazywa się Jacek Laskowski, ta sama jeśli nie lepsza dynamika. Ale Szpakowskiego bardzo cenię, jest tym samym dla piłki nożnej czym Andrzej Borowczyk dla F1.

15

A jakie znaczenie ma dla nas Białoruś? Autorytarny kraj, żadnych wiekszych profitów ze stosunków z nimi.

11

Sztos, tylko herb w naturalnych kolorach.

1

Gratuluję chłopaki głównej na mistrzach :D
http://mistrzowie.org/705490/Waz

0

A Thiago?

1

City na 2-3

0

Dawać to El Clasico!

1

XDDDDDDDDDDDD

0

Brawoo!!

0

Kross xDDDD

2

Na Januszy to działa.

0

Oby.

1

Oja pie***, co ja właśnie przeczytałem xDD

0

Jakieś info nt kontuzji Messiego? Bo bardzo nie lubię gdy Messi zaczyna się łapać za swój dwugłowy mięsień, to źle wróży.

1

Od kiedy pamiętam :)

1

Aa faktycznie, dzięki :D

0

Co to była za piosenka? :D

0

Jak ja się teraz cieszę że hamowałem się z krytyka na jego temat.

0

Wallace

0

Ależ szkoda że nie ma El Clasico w tym okresie, byłoby bardziej znaczące niż zwykle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?