Notatnik 601. Co ciekawe zaliczyli wzrost po kwietniu o 10000 miejsc (xd) w światowym rankingu, a są teraz 27474 Zarówno w Polsce i na świecie i myślę że nie ma zaskoczenia jest google.com
Taka mała ciekawostka, Fcbarca.com jest 800. najczęściej odwiedzaną stroną w Polsce i 31820 na świecie. 3,5% odwiedzających było poprzednio na fioletowej.
Ale powiedz mi jak doszliśmy do takiego stanu? Wyjście z wpływu Rosji, wolne wybory, wolny rynek, potem UE i wiele innych wspólnot gospodarczych. Wszystko skierowane i zawiązane z Zachodem i w kierunku Zachodu. Nie wątpię że się rozwija, mają bardzo dobre warunki dla rolnictwa między innymi, ale daleko im do takiego tempa jakie Polska zaczęła w '89.
Ale przecież nie musimy słuchać wszystkiego co nam proponują Francja czy UE. Nie chcemy (jako obywatele) uchodźców u nas więc ich nie ma, tyle. Chodzi mi bardziej o gospodarcza współpracę, nic ciekawego nie jest nam w stanie zaoferować, mało kto inwestuje w Białoruś.
A co do komentarza niżej, dobrze, ja rozumiem że w jakimś stopniu są to nasi byli rodacy, jeśli to tak mogę nazwać, ale tylko z tego powodu, z sentymentu, mamy z nimi blisko współpracować? Jeśli do władzy tam dojdzie ktoś naprawdę ogarnięty i faktycznie trochę ten kraj ruszy z miejsca to wtedy owszem, ale to też musi być w tym cel dla nas. A przyjaźń bo kiedyś byliśmy jednym państwem do niczego nie prowadzi.
Jest, nazywa się Jacek Laskowski, ta sama jeśli nie lepsza dynamika. Ale Szpakowskiego bardzo cenię, jest tym samym dla piłki nożnej czym Andrzej Borowczyk dla F1.
0
Za łatwo, kurde
0
Stawiać na Romę?
0
HAHAHAH XD ALE MECZYK
0
Banega co podaje :O
4
https://www.alexa.com/siteinfo :)
0
Wygrali ostatnie 2 LM, ja tam się nie dziwię :D
0
Notatnik 601. Co ciekawe zaliczyli wzrost po kwietniu o 10000 miejsc (xd) w światowym rankingu, a są teraz 27474
Zarówno w Polsce i na świecie i myślę że nie ma zaskoczenia jest google.com
29
Taka mała ciekawostka, Fcbarca.com jest 800. najczęściej odwiedzaną stroną w Polsce i 31820 na świecie. 3,5% odwiedzających było poprzednio na fioletowej.
2
Ale powiedz mi jak doszliśmy do takiego stanu? Wyjście z wpływu Rosji, wolne wybory, wolny rynek, potem UE i wiele innych wspólnot gospodarczych. Wszystko skierowane i zawiązane z Zachodem i w kierunku Zachodu. Nie wątpię że się rozwija, mają bardzo dobre warunki dla rolnictwa między innymi, ale daleko im do takiego tempa jakie Polska zaczęła w '89.
3
Ale przecież nie musimy słuchać wszystkiego co nam proponują Francja czy UE. Nie chcemy (jako obywatele) uchodźców u nas więc ich nie ma, tyle. Chodzi mi bardziej o gospodarcza współpracę, nic ciekawego nie jest nam w stanie zaoferować, mało kto inwestuje w Białoruś.
A co do komentarza niżej, dobrze, ja rozumiem że w jakimś stopniu są to nasi byli rodacy, jeśli to tak mogę nazwać, ale tylko z tego powodu, z sentymentu, mamy z nimi blisko współpracować? Jeśli do władzy tam dojdzie ktoś naprawdę ogarnięty i faktycznie trochę ten kraj ruszy z miejsca to wtedy owszem, ale to też musi być w tym cel dla nas. A przyjaźń bo kiedyś byliśmy jednym państwem do niczego nie prowadzi.
0
Jest, nazywa się Jacek Laskowski, ta sama jeśli nie lepsza dynamika. Ale Szpakowskiego bardzo cenię, jest tym samym dla piłki nożnej czym Andrzej Borowczyk dla F1.
15
A jakie znaczenie ma dla nas Białoruś? Autorytarny kraj, żadnych wiekszych profitów ze stosunków z nimi.
11
Sztos, tylko herb w naturalnych kolorach.
1
Gratuluję chłopaki głównej na mistrzach :D
http://mistrzowie.org/705490/Waz
0
A Thiago?
1
City na 2-3
0
Dawać to El Clasico!
1
XDDDDDDDDDDDD
0
Brawoo!!
0
Kross xDDDD
2
Na Januszy to działa.
0
Oby.
1
Oja pie***, co ja właśnie przeczytałem xDD
0
Jakieś info nt kontuzji Messiego? Bo bardzo nie lubię gdy Messi zaczyna się łapać za swój dwugłowy mięsień, to źle wróży.
1
Od kiedy pamiętam :)
1
Aa faktycznie, dzięki :D
0
Co to była za piosenka? :D
0
Jak ja się teraz cieszę że hamowałem się z krytyka na jego temat.
0
Wallace
0
Ależ szkoda że nie ma El Clasico w tym okresie, byłoby bardziej znaczące niż zwykle.