0

Dokładnie tak :D Mają świetne skrzydła, mogą w razie czego Ronaldo ustawić na środku.

0

No wiem, z jednej strony szkoda. Z drugiej lepiej dla nas jak mają Benzeme.

0

Myslałem że Mbappe trafi do Realu i będzie ciekawe porównanie dwóch młodych francuskich supertalentów, jeden w Barcelonie, drugi w Realu. Ciekawe by to było.

0

Spokojnie, jeszcze w tym sezonie będzie znowu najlepszym obrońcą na świecie.

2

Cóż, imigranci xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przyspiesz Seb, przyspiesz.

3

Niech Ci szef podwyżką wynagrodzi!

0

Pytanie do statystków itp. Macie jakąś mapę z faktycznymi pozycjami zawodników wczoraj? Parę razy taka widziałem, wrzucaliście tu, bardzo mnie taka interesuje.

4

Iniesta na DM? XD

0

Że chce ogłosić publicznie chęć odejścia i że jest w złym humorze. Nic konkretnego.

11

Na konferencji.

0

Ale to nadal Championship.

1

1

Błagam, skończ xD

0

Jak to jakieś Dario Gol XD Spokojnie.

0

Di Maria to substytut Coutinho.

5

I wiecznie takiemu źle. Współczuję Ci szczerze takiego życia.

3

Hahaha o kurde jak mnie to rozśmieszyło xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nawiązuje do tego "jednego dobrego meczu".

29

Szkoda że odpuścili temat Inigo, przydałby się z pewnością.

1

Ty go chyba nie pamiętasz z początku 15/16

0

Dzięki, czyli faktycznie, a 1.09 coraz bliżej.
Swoją drogą, przydałaby się opcja odpowiadania na wiele komentarzy.

0

Jaki status w sprawie Coutinho?

12

Realowi ostatnio idzie to Perezowi szkoda kasy na losowania. :D

0

Nie mogą być z tego samego kraju i kilka innych warunków.

0

Jeju co się dzieje XD

1

Genialne xD

1

A może tym razem córka? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?