Myslałem że Mbappe trafi do Realu i będzie ciekawe porównanie dwóch młodych francuskich supertalentów, jeden w Barcelonie, drugi w Realu. Ciekawe by to było.
Pytanie do statystków itp. Macie jakąś mapę z faktycznymi pozycjami zawodników wczoraj? Parę razy taka widziałem, wrzucaliście tu, bardzo mnie taka interesuje.
0
Dokładnie tak :D Mają świetne skrzydła, mogą w razie czego Ronaldo ustawić na środku.
0
No wiem, z jednej strony szkoda. Z drugiej lepiej dla nas jak mają Benzeme.
0
Myslałem że Mbappe trafi do Realu i będzie ciekawe porównanie dwóch młodych francuskich supertalentów, jeden w Barcelonie, drugi w Realu. Ciekawe by to było.
0
Spokojnie, jeszcze w tym sezonie będzie znowu najlepszym obrońcą na świecie.
2
Cóż, imigranci xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przyspiesz Seb, przyspiesz.
3
Niech Ci szef podwyżką wynagrodzi!
0
Pytanie do statystków itp. Macie jakąś mapę z faktycznymi pozycjami zawodników wczoraj? Parę razy taka widziałem, wrzucaliście tu, bardzo mnie taka interesuje.
4
Iniesta na DM? XD
0
Że chce ogłosić publicznie chęć odejścia i że jest w złym humorze. Nic konkretnego.
11
Na konferencji.
0
Ale to nadal Championship.
1
1
Błagam, skończ xD
0
Jak to jakieś Dario Gol XD Spokojnie.
0
Di Maria to substytut Coutinho.
5
I wiecznie takiemu źle. Współczuję Ci szczerze takiego życia.
3
Hahaha o kurde jak mnie to rozśmieszyło xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nawiązuje do tego "jednego dobrego meczu".
29
Szkoda że odpuścili temat Inigo, przydałby się z pewnością.
1
Ty go chyba nie pamiętasz z początku 15/16
0
Dzięki, czyli faktycznie, a 1.09 coraz bliżej.
Swoją drogą, przydałaby się opcja odpowiadania na wiele komentarzy.
0
Jaki status w sprawie Coutinho?
12
Realowi ostatnio idzie to Perezowi szkoda kasy na losowania. :D
0
Nie mogą być z tego samego kraju i kilka innych warunków.
0
Jeju co się dzieje XD
1
Genialne xD
1
A może tym razem córka? :D