Cholerne PSG. Gardzę nimi. Mimo tego że robią to co mogą, nikt im tego nie zabroni i Barça mogłaby postąpić tak samo. Ja nie wiem, oni się mszczą za 6:1? Verrattiego nie oddadzą, Neymara zabiorą, what else?
Ogladam właśnie wiadomości na TVP pierwszy raz od bardzo dawna. Ja pier&+#e co tam się dzieje. W każdym newsie coś o komunistach, w każdym newsie półprawdy i naginanie rzeczywistości. Myślałem że ta propaganda nie jest aż tak widoczna, nie taka oczywista, ale matko, to jest tak jawne że oni nawet nie próbuja tego ukryć xd
Porównanie pieniędzy, do czegoś co nie wymaga absolutnie niczego, czyli kibicowanie, jest bez sensu. Nie wiem jak to było, ale zarząd wie co się stanie gdy przekroczą budżet - będą się musieli podać do dymisji. Oni wiedzą ile mogą wydać i jeżeli mogą dać te 50 mln to niech dają. Nie chcę tu mówić ile Leoś generuje przychodów, bo nie mam pojęcia, ale nie jest to mało na pewno i klub po prostu wie co robi.
0
Haha :D Dzięki! :D
0
Wiele osób mi to mówi :D dzięki :D
1
Dziękuję i nawzajem! :D
7
Piękny prezent na 18. urodziny od Barçy, bardzo jestem zadowolony z tej wygranej!
3
Ile oni do ku#&y nędzy mają pieniędzy..
0
Jak to 20.12? W ŚWIĘTA? Pogięło?
3
Cholerne PSG. Gardzę nimi. Mimo tego że robią to co mogą, nikt im tego nie zabroni i Barça mogłaby postąpić tak samo. Ja nie wiem, oni się mszczą za 6:1? Verrattiego nie oddadzą, Neymara zabiorą, what else?
0
Ramsey tylko asysta.
4
COO? Przecież to jeden z najlepszych wokalistów wszech czasów. Ależ wielka szkoda..
0
Graty, ja dopiero w następnym tygodniu teoria :D
3
O gościu xDDD "wolę ludzi którzy gadają głupoty", to mowi wszystko chyba o tobie i wyjaśnia twoje preferencje wyborcze.
14
Ogladam właśnie wiadomości na TVP pierwszy raz od bardzo dawna. Ja pier&+#e co tam się dzieje. W każdym newsie coś o komunistach, w każdym newsie półprawdy i naginanie rzeczywistości. Myślałem że ta propaganda nie jest aż tak widoczna, nie taka oczywista, ale matko, to jest tak jawne że oni nawet nie próbuja tego ukryć xd
0
Sto lat dla was trzech! :D
7
Nie spotkają się w CL to muszą w lato zagrać xd
0
Brawo Federer! Król!!
1
Forza Ferrari i Forza Vettel!
0
Ale wam zazdroszczę tyle czasu na dyskusję o transferach :(
22
O szkoda że żaden chiński klub nikogo nie kupi, szkoda też że nadal mogą normalnie sprzedawać.
5
Tak się robi transfery! POWODZENIA!
0
Dokladnie. Na tej podstawie:
Mogę powiedzieć że Montoya to wybitny koszykarz, czy coś w tym stylu.
0
Cykam sie z racji jego nacji, ale trzymam kciuki za ten transfer i że mu się u nas powiedzie
1
"Naszym transferem do pomocy jest Roberto"
Stawiam dyszke!
1
A w FIVB jesteśmy drudzy, ale pewnie szykuje się spadek po Lidze Światowej.
0
Bo kibicuje Ferrari, to po pierwsze. Po drugie uważam Vettela za lepszego kierowcę i za bardziej utalentowanego z natury
0
W ogóle następne 5 wyścigów to 3 na torach prędkościowych, gdzie liczy się silnik, Silverstone, Spa i Monza. Niestety może nadrobić :/
0
Fajnie by było gdyby ktoś się włączył w walkę Vettela i Hamiltona, ale mam nadzieję że Seb wygra w tym roku, jeździ świetnie
2
C'mon o czymś musimy dyskutować :D a to gorący temat
2
Co do pierwszego się zgodzę, jest najlepszy :D ale wygranych nie ma najwięcej :D
1
Przydałby się, ale 3 lata temu, teraz to zawodnik absolutnie nie na poziomie jakiego potrzebujemy.
0
Porównanie pieniędzy, do czegoś co nie wymaga absolutnie niczego, czyli kibicowanie, jest bez sensu. Nie wiem jak to było, ale zarząd wie co się stanie gdy przekroczą budżet - będą się musieli podać do dymisji. Oni wiedzą ile mogą wydać i jeżeli mogą dać te 50 mln to niech dają. Nie chcę tu mówić ile Leoś generuje przychodów, bo nie mam pojęcia, ale nie jest to mało na pewno i klub po prostu wie co robi.