0

Haha :D Dzięki! :D

0

Wiele osób mi to mówi :D dzięki :D

1

Dziękuję i nawzajem! :D

7

Piękny prezent na 18. urodziny od Barçy, bardzo jestem zadowolony z tej wygranej!

3

Ile oni do ku#&y nędzy mają pieniędzy..

0

Jak to 20.12? W ŚWIĘTA? Pogięło?

3

Cholerne PSG. Gardzę nimi. Mimo tego że robią to co mogą, nikt im tego nie zabroni i Barça mogłaby postąpić tak samo. Ja nie wiem, oni się mszczą za 6:1? Verrattiego nie oddadzą, Neymara zabiorą, what else?

0

Ramsey tylko asysta.

4

COO? Przecież to jeden z najlepszych wokalistów wszech czasów. Ależ wielka szkoda..

0

Graty, ja dopiero w następnym tygodniu teoria :D

3

O gościu xDDD "wolę ludzi którzy gadają głupoty", to mowi wszystko chyba o tobie i wyjaśnia twoje preferencje wyborcze.

14

Ogladam właśnie wiadomości na TVP pierwszy raz od bardzo dawna. Ja pier&+#e co tam się dzieje. W każdym newsie coś o komunistach, w każdym newsie półprawdy i naginanie rzeczywistości. Myślałem że ta propaganda nie jest aż tak widoczna, nie taka oczywista, ale matko, to jest tak jawne że oni nawet nie próbuja tego ukryć xd

0

Sto lat dla was trzech! :D

7

Nie spotkają się w CL to muszą w lato zagrać xd

0

Brawo Federer! Król!!

1

Forza Ferrari i Forza Vettel!

0

Ale wam zazdroszczę tyle czasu na dyskusję o transferach :(

22

O szkoda że żaden chiński klub nikogo nie kupi, szkoda też że nadal mogą normalnie sprzedawać.

5

Tak się robi transfery! POWODZENIA!

0

Dokladnie. Na tej podstawie:


Mogę powiedzieć że Montoya to wybitny koszykarz, czy coś w tym stylu.

0

Cykam sie z racji jego nacji, ale trzymam kciuki za ten transfer i że mu się u nas powiedzie

1

"Naszym transferem do pomocy jest Roberto"
Stawiam dyszke!

1

A w FIVB jesteśmy drudzy, ale pewnie szykuje się spadek po Lidze Światowej.

0

Bo kibicuje Ferrari, to po pierwsze. Po drugie uważam Vettela za lepszego kierowcę i za bardziej utalentowanego z natury

0

W ogóle następne 5 wyścigów to 3 na torach prędkościowych, gdzie liczy się silnik, Silverstone, Spa i Monza. Niestety może nadrobić :/

0

Fajnie by było gdyby ktoś się włączył w walkę Vettela i Hamiltona, ale mam nadzieję że Seb wygra w tym roku, jeździ świetnie

2

C'mon o czymś musimy dyskutować :D a to gorący temat

2

Co do pierwszego się zgodzę, jest najlepszy :D ale wygranych nie ma najwięcej :D

1

Przydałby się, ale 3 lata temu, teraz to zawodnik absolutnie nie na poziomie jakiego potrzebujemy.

0

Porównanie pieniędzy, do czegoś co nie wymaga absolutnie niczego, czyli kibicowanie, jest bez sensu. Nie wiem jak to było, ale zarząd wie co się stanie gdy przekroczą budżet - będą się musieli podać do dymisji. Oni wiedzą ile mogą wydać i jeżeli mogą dać te 50 mln to niech dają. Nie chcę tu mówić ile Leoś generuje przychodów, bo nie mam pojęcia, ale nie jest to mało na pewno i klub po prostu wie co robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?