A ja z kolei nie spotkałem się w moim otoczeniu z dobrą opinią na ich temat. Miałem P9 Lite i Matko Bosko co za tragedia. Uwierz mi, Huawei niestety jest daleko daleko za konkurencją w jakości. Każdy obeznany Ci to powie.
Nie no ja się z Ciebie nie śmieję, tylko z info :D
Bale jest dobry, ale dawać 180 mln za wiecznego pacjenta? XD
Racja, ale mają też finansowe fair play i muszą na czymś zarobić żeby tyle wydać :D
5
Bieniek królu!!!
2
Lemanski to jest przyszłość polskiej siatkówki. Genialne warunki do gry i talent.
0
Nie reagować, niech sobie żyje w swoim świecie :D
3
Ale COPE to już nie jest byle co.
0
Szejk sam sobie strzela w stopę. Kto będzie chciał przyjsć do klubu z którego nie da się się uciec? I to z takiego który jest frajerem sezonu?
7
Standardowo, 1-0 dla nas i koniec grania xD
5
Trzeba. Pieniędzy.
1
Po tym jak go potraktowali, dziwne że się zgodził, ale brawa dla niego.
0
Niee
0
A ja z kolei nie spotkałem się w moim otoczeniu z dobrą opinią na ich temat. Miałem P9 Lite i Matko Bosko co za tragedia. Uwierz mi, Huawei niestety jest daleko daleko za konkurencją w jakości. Każdy obeznany Ci to powie.
0
Kek xD
0
Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z takim kryterium przy wyborze telefonu :D
13
"CR 7+7,7"
0
Niee, proszę. Niee. W tych pieniądzach masz lepsze chińskie telefony i to w polskiej dystrybucji. Zobacz Xiaomi Redmi 4A np.
1
Nie no ja się z Ciebie nie śmieję, tylko z info :D
Bale jest dobry, ale dawać 180 mln za wiecznego pacjenta? XD
Racja, ale mają też finansowe fair play i muszą na czymś zarobić żeby tyle wydać :D
4
XDDDDD
1
Incepcja. < 3
1
Ależ ci Francuzi mają możliwości kadrowe, to jest bajka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W Barcelonie to zawodnicy przecież wybierają kapitana a nie trener. Tak było chociażby z Mascherano.
1
To się zdziwisz oglądając go w następnym sezonie.
0
Wyhamowani*.
0
Thiago Motta m. in.
2
Węgrzyn jest z NC+.
1
Ależ szkoda Alonso..
0
No właśnie to samo pomyślałem..
0
Vettel niee :( co za fatalny początek :(
3
Nie, nie wydaje Ci się :)
0
C'mon Polacy, kurde.
1
Od zawsze był świetny, ale był hejtowany jak kiedyś Roberto. Obydwaj pokazali klasę i wyrośli na znakomitych piłkarzy.