5

Bieniek królu!!!

2

Lemanski to jest przyszłość polskiej siatkówki. Genialne warunki do gry i talent.

0

Nie reagować, niech sobie żyje w swoim świecie :D

3

Ale COPE to już nie jest byle co.

0

Szejk sam sobie strzela w stopę. Kto będzie chciał przyjsć do klubu z którego nie da się się uciec? I to z takiego który jest frajerem sezonu?

7

Standardowo, 1-0 dla nas i koniec grania xD

5

Trzeba. Pieniędzy.

1

Po tym jak go potraktowali, dziwne że się zgodził, ale brawa dla niego.

0

Niee

0

A ja z kolei nie spotkałem się w moim otoczeniu z dobrą opinią na ich temat. Miałem P9 Lite i Matko Bosko co za tragedia. Uwierz mi, Huawei niestety jest daleko daleko za konkurencją w jakości. Każdy obeznany Ci to powie.

0

Kek xD

0

Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z takim kryterium przy wyborze telefonu :D

13

"CR 7+7,7"

0

Niee, proszę. Niee. W tych pieniądzach masz lepsze chińskie telefony i to w polskiej dystrybucji. Zobacz Xiaomi Redmi 4A np.

1

Nie no ja się z Ciebie nie śmieję, tylko z info :D
Bale jest dobry, ale dawać 180 mln za wiecznego pacjenta? XD
Racja, ale mają też finansowe fair play i muszą na czymś zarobić żeby tyle wydać :D

4

XDDDDD

1

Incepcja. < 3

1

Ależ ci Francuzi mają możliwości kadrowe, to jest bajka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W Barcelonie to zawodnicy przecież wybierają kapitana a nie trener. Tak było chociażby z Mascherano.

1

To się zdziwisz oglądając go w następnym sezonie.

0

Wyhamowani*.

0

Thiago Motta m. in.

2

Węgrzyn jest z NC+.

1

Ależ szkoda Alonso..

0

No właśnie to samo pomyślałem..

0

Vettel niee :( co za fatalny początek :(

3

Nie, nie wydaje Ci się :)

0

C'mon Polacy, kurde.

1

Od zawsze był świetny, ale był hejtowany jak kiedyś Roberto. Obydwaj pokazali klasę i wyrośli na znakomitych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?