Ktoś wie o co może chodzić? Od wczoraju strasznie szybko robię się głodny a gdy już głód mnie dopada to mam ogromny ścisk w żołądku, nie jestem w stanie nic robić wtedy, zgina mnie w pół. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Polecam, mam już prawie 300 godzin w to i gra na prawdę wciąga, aczkolwiek ma irytujące wady jak każda inna. Ale dynamicznie się rozwija (kierunek tych zmian z mojego punktu widzenia jest watpliwy ale to swoją drogą) i jest darmowa przede wszystkim.
Wgl a propos skoków, Kamil jest na drugim miejscu w Pucharze Świata, możliwe że niedługo będzie pierwszy, w Pucharze Kontynentalnym pierwszy jest Tomasz Pilch, a Pucharze FIS Przemysław Kantyka. Trochę dominacja Polaków :D
Z jakiegoś powodu są popularne. Po prostu są dobre i spodobały się najwiekszej ilości ludzi. Myślę że nie byle kto i nie jedna osoba tworzy ten ranking, który i tak jest subiektywny jak każdy inny. Też i moim zdaniem Fade to Black jest lepsze, ale to nie my go tworzymy i musimy to zaakceptować, w końcu to "Top wszech czasów RADIOWEJ TRÓJKI".
7
Tylko nie włączać teraz!
7
Bo Bale jest na prawdę świetnym piłkarzem. Nigdy nie rozumiałem czepiania się jego gry. Owszem szklanka, ale jak gra to jest świetny.
0
I po ptakach xd
2
Celta 1-0!!!! :DDD niech to będzie weekend idealny!
0
Nawet przez twe dwie godziny dużo. Magia 6.01 trwała dalej xD
0
Co za dzień, nie mogę uwierzyć.
0
XD
0
Taaak!!!!!!
0
Oficjalnie od jakiegoś dziennikarza i to jeszcze nieprawdziwe xD Zgłoszone.
2
4X.
1
Z tym nie dyskutuje, aczkolwiek może nie wpadką a po prostu zła decyzją na podstawie dobrego sezonu.
22
>nazywanie Celty ogórem
3
Ale co średnim? XD
0
Stoch.
0
Obaj kibice Realu, tak tylko ostrzegam xD
1
Dobra, dzięki wszystkim wielkie :)
0
Ktoś wie o co może chodzić? Od wczoraju strasznie szybko robię się głodny a gdy już głód mnie dopada to mam ogromny ścisk w żołądku, nie jestem w stanie nic robić wtedy, zgina mnie w pół. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
14
Paraliż senny. Współczuję..
1
Polecam, mam już prawie 300 godzin w to i gra na prawdę wciąga, aczkolwiek ma irytujące wady jak każda inna. Ale dynamicznie się rozwija (kierunek tych zmian z mojego punktu widzenia jest watpliwy ale to swoją drogą) i jest darmowa przede wszystkim.
1
Wgl a propos skoków, Kamil jest na drugim miejscu w Pucharze Świata, możliwe że niedługo będzie pierwszy, w Pucharze Kontynentalnym pierwszy jest Tomasz Pilch, a Pucharze FIS Przemysław Kantyka. Trochę dominacja Polaków :D
0
No dobrze, warto mimo wszystko wiedzieć, dzięki.
0
O kurde, ominęło mnie, jestem w szoku. :O Ale to nadal ten sam Balague, ja mu nie wierzę.
0
Czyli czekamy aż się Balague odezwie bo już się ciepło znowu robi xD
0
Z telewizorów tylko Samsung i LG. A liczba rdzeni nic nie znaczy
0
http://movingspirit.typepad.com/spirit_in_gear/2007/01/the_stuff_in_th.html
3
Hahaha :D
29
https://photos.app.goo.gl/wFT60GS6BfwEfkWg2
1
O niee, już zniknął genialny komentarz Dona :(
0
Z jakiegoś powodu są popularne. Po prostu są dobre i spodobały się najwiekszej ilości ludzi. Myślę że nie byle kto i nie jedna osoba tworzy ten ranking, który i tak jest subiektywny jak każdy inny. Też i moim zdaniem Fade to Black jest lepsze, ale to nie my go tworzymy i musimy to zaakceptować, w końcu to "Top wszech czasów RADIOWEJ TRÓJKI".
0
Jak zawsze polecę najlepszy film moim zdaniem w historii, Interstellar.