7

Tylko nie włączać teraz!

7

Bo Bale jest na prawdę świetnym piłkarzem. Nigdy nie rozumiałem czepiania się jego gry. Owszem szklanka, ale jak gra to jest świetny.

0

I po ptakach xd

2

Celta 1-0!!!! :DDD niech to będzie weekend idealny!

0

Nawet przez twe dwie godziny dużo. Magia 6.01 trwała dalej xD

0

Co za dzień, nie mogę uwierzyć.

0

XD

0

Taaak!!!!!!

0

Oficjalnie od jakiegoś dziennikarza i to jeszcze nieprawdziwe xD Zgłoszone.

2

4X.

1

Z tym nie dyskutuje, aczkolwiek może nie wpadką a po prostu zła decyzją na podstawie dobrego sezonu.

22

>nazywanie Celty ogórem

3

Ale co średnim? XD

0

Stoch.

0

Obaj kibice Realu, tak tylko ostrzegam xD

1

Dobra, dzięki wszystkim wielkie :)

0

Ktoś wie o co może chodzić? Od wczoraju strasznie szybko robię się głodny a gdy już głód mnie dopada to mam ogromny ścisk w żołądku, nie jestem w stanie nic robić wtedy, zgina mnie w pół. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

14

Paraliż senny. Współczuję..

1

Polecam, mam już prawie 300 godzin w to i gra na prawdę wciąga, aczkolwiek ma irytujące wady jak każda inna. Ale dynamicznie się rozwija (kierunek tych zmian z mojego punktu widzenia jest watpliwy ale to swoją drogą) i jest darmowa przede wszystkim.

1

Wgl a propos skoków, Kamil jest na drugim miejscu w Pucharze Świata, możliwe że niedługo będzie pierwszy, w Pucharze Kontynentalnym pierwszy jest Tomasz Pilch, a Pucharze FIS Przemysław Kantyka. Trochę dominacja Polaków :D

0

No dobrze, warto mimo wszystko wiedzieć, dzięki.

0

O kurde, ominęło mnie, jestem w szoku. :O Ale to nadal ten sam Balague, ja mu nie wierzę.

0

Czyli czekamy aż się Balague odezwie bo już się ciepło znowu robi xD

0

Z telewizorów tylko Samsung i LG. A liczba rdzeni nic nie znaczy

3

Hahaha :D

1

O niee, już zniknął genialny komentarz Dona :(

0

Z jakiegoś powodu są popularne. Po prostu są dobre i spodobały się najwiekszej ilości ludzi. Myślę że nie byle kto i nie jedna osoba tworzy ten ranking, który i tak jest subiektywny jak każdy inny. Też i moim zdaniem Fade to Black jest lepsze, ale to nie my go tworzymy i musimy to zaakceptować, w końcu to "Top wszech czasów RADIOWEJ TRÓJKI".

0

Jak zawsze polecę najlepszy film moim zdaniem w historii, Interstellar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?