0

Jak się nazywa ten główny komentator? Przyjemnie się go słucha.

0

Alba jest świetny w tym sezonie.

1

Czemu nie Semedo? :(

3

Proszę Cię, mamy prawie 2018 rok. Mi6 jest już w tej cenie.

0

Czasy się zmieniają, ja uważam że jeżeli słowo zajebiście najlepiej wyraża emocje to powinno być używane i akceptowalne.

2

Europa ich zweryfikuje ale to faktycznie może być jedna z lepszych drużyn od czasów Barcy Guardioli, Barcy Enrique z 2015 i Realu z końcówki tamtego sezonu.

1

Tottenham nie wie co sie dzieje xd

1

0

Nikola Tesla

1

Mam nadzieję że kolor tego stadionu jeszcze do negocjacji xD

0

O a z tych trzech Tesla. Warto poznać biografię największego geniusza w historii świata :D

2

Biografia Muska. Genialny wizjonier, zdecydowanie ta książka.

3


XDDDDD

0

Przynajmniej się pomęczyli ;d

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co zrobił? XD.

0

2:0 XDDDDDDDDDDDD

0

Co tam się dzieje xDDDD

0

Technikum wzywa niestety.

0

Muszę w 2 tygodnie zrobić z 2 zł 100 zł, jakieś pewniaczki?

0

Nie

0

Lazio pls, nie róbcie mi tego.

0

Jak to się mówi, wynik lepszy niż gra.

0

PSG się przejedzie mam nadzieję po Realu, a my cóż, ciężko ale mogło być gorzej

0

Numer do Lecha Poznań jbc:
+48-602-368-268

0

Zaczęło się już?

0

GG Barco!

1

Tak samo mam, tylko ze dostałem powiadomienie z flashscore xD

2

Ale akcja :o zupełnie odmienna od całego meczu, brawo!

2

Messi - Alba robią mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?