17 grudnia 2017, 21:06
0
Jak się nazywa ten główny komentator? Przyjemnie się go słucha.
17 grudnia 2017, 21:02
Alba jest świetny w tym sezonie.
17 grudnia 2017, 20:52
1
Czemu nie Semedo? :(
17 grudnia 2017, 14:14
3
Proszę Cię, mamy prawie 2018 rok. Mi6 jest już w tej cenie.
17 grudnia 2017, 02:55
Czasy się zmieniają, ja uważam że jeżeli słowo zajebiście najlepiej wyraża emocje to powinno być używane i akceptowalne.
16 grudnia 2017, 21:27
2
Europa ich zweryfikuje ale to faktycznie może być jedna z lepszych drużyn od czasów Barcy Guardioli, Barcy Enrique z 2015 i Realu z końcówki tamtego sezonu.
16 grudnia 2017, 18:47
Tottenham nie wie co sie dzieje xd
16 grudnia 2017, 12:19
http://www.fullmatchesandshows.com
14 grudnia 2017, 12:09
Nikola Tesla
14 grudnia 2017, 12:01
Mam nadzieję że kolor tego stadionu jeszcze do negocjacji xD
14 grudnia 2017, 07:57
O a z tych trzech Tesla. Warto poznać biografię największego geniusza w historii świata :D
13 grudnia 2017, 23:14
Biografia Muska. Genialny wizjonier, zdecydowanie ta książka.
13 grudnia 2017, 19:49
13 grudnia 2017, 19:42
Przynajmniej się pomęczyli ;d
13 grudnia 2017, 19:31
Komentarz usunięty przez użytkownika
13 grudnia 2017, 19:30
Co zrobił? XD.
13 grudnia 2017, 19:06
2:0 XDDDDDDDDDDDD
13 grudnia 2017, 18:44
Co tam się dzieje xDDDD
12 grudnia 2017, 08:05
Technikum wzywa niestety.
12 grudnia 2017, 08:02
Muszę w 2 tygodnie zrobić z 2 zł 100 zł, jakieś pewniaczki?
11 grudnia 2017, 22:51
Nie
11 grudnia 2017, 22:17
Lazio pls, nie róbcie mi tego.
11 grudnia 2017, 19:51
Jak to się mówi, wynik lepszy niż gra.
11 grudnia 2017, 12:20
PSG się przejedzie mam nadzieję po Realu, a my cóż, ciężko ale mogło być gorzej
11 grudnia 2017, 11:58
Numer do Lecha Poznań jbc: +48-602-368-268
11 grudnia 2017, 11:51
Zaczęło się już?
10 grudnia 2017, 22:35
GG Barco!
10 grudnia 2017, 22:27
Tak samo mam, tylko ze dostałem powiadomienie z flashscore xD
10 grudnia 2017, 22:14
Ale akcja :o zupełnie odmienna od całego meczu, brawo!
10 grudnia 2017, 22:12
Messi - Alba robią mecz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak się nazywa ten główny komentator? Przyjemnie się go słucha.
0
Alba jest świetny w tym sezonie.
1
Czemu nie Semedo? :(
3
Proszę Cię, mamy prawie 2018 rok. Mi6 jest już w tej cenie.
0
Czasy się zmieniają, ja uważam że jeżeli słowo zajebiście najlepiej wyraża emocje to powinno być używane i akceptowalne.
2
Europa ich zweryfikuje ale to faktycznie może być jedna z lepszych drużyn od czasów Barcy Guardioli, Barcy Enrique z 2015 i Realu z końcówki tamtego sezonu.
1
Tottenham nie wie co sie dzieje xd
1
http://www.fullmatchesandshows.com
0
Nikola Tesla
1
Mam nadzieję że kolor tego stadionu jeszcze do negocjacji xD
0
O a z tych trzech Tesla. Warto poznać biografię największego geniusza w historii świata :D
2
Biografia Muska. Genialny wizjonier, zdecydowanie ta książka.
3
XDDDDD
0
Przynajmniej się pomęczyli ;d
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co zrobił? XD.
0
2:0 XDDDDDDDDDDDD
0
Co tam się dzieje xDDDD
0
Technikum wzywa niestety.
0
Muszę w 2 tygodnie zrobić z 2 zł 100 zł, jakieś pewniaczki?
0
Nie
0
Lazio pls, nie róbcie mi tego.
0
Jak to się mówi, wynik lepszy niż gra.
0
PSG się przejedzie mam nadzieję po Realu, a my cóż, ciężko ale mogło być gorzej
0
Numer do Lecha Poznań jbc:
+48-602-368-268
0
Zaczęło się już?
0
GG Barco!
1
Tak samo mam, tylko ze dostałem powiadomienie z flashscore xD
2
Ale akcja :o zupełnie odmienna od całego meczu, brawo!
2
Messi - Alba robią mecz