19 października 2016, 21:33
1
Zgadzam się :D
19 października 2016, 21:31
Nie ma co za duzo dziś od niego wymagać, dopiero wrócił do gry. Ale obym się zaskoczył.
19 października 2016, 21:20
0
Jednak schodzi..
19 października 2016, 21:17
Geri wstawaj proszę, proszę.
19 października 2016, 21:12
http://www.flashscore.pl/mecz/GKdZGG4l/#wideo
19 października 2016, 21:11
3
Sześćdziesiątka strzeli? :D
19 października 2016, 21:06
KRÓL. BÓG. LEO. MESSI.
19 października 2016, 20:40
Skąd brać linki acestream?
19 października 2016, 16:37
Na Marce to samo zdjęcie w FHD a w Asie jakieś 240p
18 października 2016, 21:28
To dlatego się tak obawiali kibiców Legii i ich nie chcieli, bali się ze będzie to wyglądać na trybunach tak jak teraz wygląda xd
18 października 2016, 21:20
4
Jezu jaka beka z Realu xdd
17 października 2016, 22:25
2
Najlepsza liga świata :v
17 października 2016, 18:34
Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie ma do czego nawet :D
17 października 2016, 15:54
Once de gala z Mascherano? No chyba nie bardzo :D
16 października 2016, 19:50
Ewidentnie mu się wróciło bo widać po ruchu, ale nie ma co robić afery.
15 października 2016, 17:41
Ciężko sie gra Paco u nas narazie :(
15 października 2016, 17:31
Wooooow :D
15 października 2016, 17:27
Może jeszcze Sam wejdzie :D
15 października 2016, 17:02
Neymar gra dla drużyny i widać efekty
15 października 2016, 16:59
Kapitalnie! :D
15 października 2016, 16:56
Tylko że on nie gra praktycznie jako pomocnik :D
15 października 2016, 16:53
Teraz uwaga, mamy 2-0.
15 października 2016, 16:38
Już mam :D
15 października 2016, 16:37
9
U mnie jeszcze nie xd
15 października 2016, 16:31
O Neymar znowu czarny :D
15 października 2016, 15:23
Felix Brych w EU, w Hiszpanii wszyscy dramat.
15 października 2016, 14:36
Ojejciu, tylko nie to.. może dostał SMS ze został ojcem? Już skończcie z tym byciem anty na dobra współczesnej technologii.
15 października 2016, 11:36
Komentarz usunięty przez użytkownika
14 października 2016, 17:56
LG G5, albo S6, ew Huawei P9.
14 października 2016, 00:41
Polecacie Huawei P9 Lite?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Zgadzam się :D
1
Nie ma co za duzo dziś od niego wymagać, dopiero wrócił do gry. Ale obym się zaskoczył.
0
Jednak schodzi..
0
Geri wstawaj proszę, proszę.
0
http://www.flashscore.pl/mecz/GKdZGG4l/#wideo
3
Sześćdziesiątka strzeli? :D
0
KRÓL. BÓG. LEO. MESSI.
1
Skąd brać linki acestream?
0
Na Marce to samo zdjęcie w FHD a w Asie jakieś 240p
0
To dlatego się tak obawiali kibiców Legii i ich nie chcieli, bali się ze będzie to wyglądać na trybunach tak jak teraz wygląda xd
4
Jezu jaka beka z Realu xdd
2
Najlepsza liga świata :v
0
Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie ma do czego nawet :D
0
Once de gala z Mascherano? No chyba nie bardzo :D
0
Ewidentnie mu się wróciło bo widać po ruchu, ale nie ma co robić afery.
0
Ciężko sie gra Paco u nas narazie :(
0
Wooooow :D
0
Może jeszcze Sam wejdzie :D
0
Neymar gra dla drużyny i widać efekty
0
Kapitalnie! :D
0
Tylko że on nie gra praktycznie jako pomocnik :D
0
Teraz uwaga, mamy 2-0.
0
Już mam :D
9
U mnie jeszcze nie xd
1
O Neymar znowu czarny :D
0
Felix Brych w EU, w Hiszpanii wszyscy dramat.
0
Ojejciu, tylko nie to.. może dostał SMS ze został ojcem? Już skończcie z tym byciem anty na dobra współczesnej technologii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
LG G5, albo S6, ew Huawei P9.
0
Polecacie Huawei P9 Lite?