1

Zgadzam się :D

1

Nie ma co za duzo dziś od niego wymagać, dopiero wrócił do gry. Ale obym się zaskoczył.

0

Jednak schodzi..

0

Geri wstawaj proszę, proszę.

0

3

Sześćdziesiątka strzeli? :D

0

KRÓL. BÓG. LEO. MESSI.

1

Skąd brać linki acestream?

0

Na Marce to samo zdjęcie w FHD a w Asie jakieś 240p

0

To dlatego się tak obawiali kibiców Legii i ich nie chcieli, bali się ze będzie to wyglądać na trybunach tak jak teraz wygląda xd

4

Jezu jaka beka z Realu xdd

2

Najlepsza liga świata :v

0

Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie ma do czego nawet :D

0

Once de gala z Mascherano? No chyba nie bardzo :D

0

Ewidentnie mu się wróciło bo widać po ruchu, ale nie ma co robić afery.

0

Ciężko sie gra Paco u nas narazie :(

0

Wooooow :D

0

Może jeszcze Sam wejdzie :D

0

Neymar gra dla drużyny i widać efekty

0

Kapitalnie! :D

0

Tylko że on nie gra praktycznie jako pomocnik :D

0

Teraz uwaga, mamy 2-0.

0

Już mam :D

9

U mnie jeszcze nie xd

1

O Neymar znowu czarny :D

0

Felix Brych w EU, w Hiszpanii wszyscy dramat.

0

Ojejciu, tylko nie to.. może dostał SMS ze został ojcem? Już skończcie z tym byciem anty na dobra współczesnej technologii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

LG G5, albo S6, ew Huawei P9.

0

Polecacie Huawei P9 Lite?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?