0

Co wy chcecie od Pedriego, co wy robiliście w wieku 18 lat xD kończyliście pewnie paczkę chipsów jak ja teraz w wieku 22

0

Takie rzeczy w pierwszym meczu i byłaby inna gadka

0

Bembele dzisiaj dzik, oby wpadło w końcu

0

Nie no akcja fajna, szkoda że strzał z dupy

0

Czemu nie ma tych podłożonych kibiców..

1

@tristan87 wielkie Juve odpadło to boli

1

Vamos a ganar! Yes we can!

1

@BarcaInfo who needs Mbappe

0

@Vebrol ale ma duzo cenniejsze mistrzostwo świata.

0

@BarcaInfo Piękne to było, pamiętam to jak dziś

2

Luis Enrique: "Si el PSG pudo marcar cuatro, nosotros podemos marcar seis"

Liczę na takie słowa jutro od Koemana.

0

@Katalonbar mam nadzieję że Bayern jest na glinianych nogach i takie PSG ich rozmontuje na czynniki pierwsze

1

@Comentateiro Nie no jasne, Nagelsmann to kocur, ale trzeba patrzeć na sytuację w jakiej jesteśmy i chyba skłaniałbym się ku opcji drugiej i trzymania kciuków.

8

@Comentateiro dla mnie sam fakt ze wprowadza i ogrywa tych genialnych młodzików jest godny pochwały i należy się za to uznanie Koemanowi. Za Valverde taki Pedri, Moriba, nawet Mingueza to by w życiu nie powąchał boiska. Można mieć pretensje za Puiga, ale no skoro Koeman widzi coś np w Pedrim, to raczej logiczne ze nie widzi tego w Rikim.
Mimo wszystko ciekawi mnie jak rozegra ten drugi sezon, bo potencjał jest, reagować potrafi. Nie skreślałbym go, tym bardziej ze nie widzę nikogo kto by przyszedł na jego miejsce i poradził sobie znacznie lepiej.
Jeszcze warto wziąć pod uwagę ze Koeman musiał być właściwie rzecznikiem prasowym klubu przez lwią cześć sezonu, oby teraz Ronald miał lżejsza głowę.

1

Dziś przeczytam sobie jeszcze raz artykuł o Rosselu i Bartomeu, żeby uświadomić sobie z jakim ściekiem się żegnamy. Napisany 6 lat temu, a było tylko gorzej, wiec nie wiem czy chce wiedzieć co bulo dalej. Niestety nie wiem czy mogę linkować bo jest na konkurencyjnej stronie.

28

Ale by było jakby nowa era się zaczęła od remontady :D

2

@regatta52 i co gosc ładował gole na mundialu

0

Ej a pamietacie jak u nas grał Yerry Mina? xD

0

@BARCA171 w ciemno strzelam że Leo top 3, ciekawe czy mam racje

4

@clyde Araujo jeszcze mordoo

0

@Dawid66 ide w balet, nawet nie wiem co to to famę mma, mecz będę śledził

1

@Dembouz1899 podobnie Phelps i podobnie będzie z Messim, chociaż miedialnosc mniejsza.

0

Wam też po wejściu w "moje oceny" pojawiają się tylko loga rozgrywek? @Moderacja to stary problem?

0

SOM UN EQUIP!!!!

0

Mam nadzieje ze udaje bo na czas

2

Nieee Pique :((((

0

Jak to jest, w dogrywce tez liczą się strzelone na wyjeździe?

0

EL PRESIDENTEEEEE

0

TER STEGEEEEN!!!!!!

0

Chyba po meczu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?