0

@skakun95 XDDDD

3

Bombele xDDDDDD

0

Oby nie Roberto pls

0

Czy na pewnym portalu z meczami ten jest dostępny tylko w SD?

0

@FLYP 8k, chwalą się tym na prawo i lewo

1

@tadzik447 to jeszcze nie są upały xD to ledwo ciepło sie zaczęło robić, dawać mi tu prawdziwe lato

0

@thebaanqn poszło

0

Real z tytułem xD

6

W końcu zapisany na szczepienia, 20 maj przybywaj :DD

2

Czy to dziś mija 2 lata od chyba mojej najgorszej nocy jako kibic Barcelony? Co za masakryczny dzień to był, maturka mi wtedy tylko dobrze poszła.

7

A niektórzy dalej mówią że CKM > Busquets Xavi Iniesta xd

1

Miło to w końcu napisać, Zidane został zjedzony taktycznie. Real nie grał NIC.

5

Kante prosze Cie przyjdź do Barçy mordo

0

EL MADRID FUERA

0

Teraz już pewniaczek że Real wciśnie, idę postawić 50 zł

0

I zaraz brameczka z dupy dla Realu xD

0

Casemiro jest tak wybielany że to jest przesada.

1

Ale pary ma chłop w rękach mimo wszystko xD

1

Ile Chelsea chce za tego Kante? Przecież to jest złoto

4

Ngolo Kante Palalala

0

Taak jesttttttt

1

Werner przynajmniej trafił xD

4

Real raczej dzis na czilku, jak zawsze wyjdą zmotywowani a Chelsea jak dzieci we mgle

0

Emerson piła cudowna

0

Śnieg w półfinale LM xD

0

@QUNJ Lech Poznań

0

@MarioVeB! Też już w końcu ;)

0

@DonMatteo901 wasz wybór ;)

0

Już chuj widzę po meczu xD

1

Przecież tam powinno być 5:0 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?