11 maja 2021, 22:31
0
@skakun95 XDDDD
11 maja 2021, 22:21
3
Bombele xDDDDDD
11 maja 2021, 22:18
Oby nie Roberto pls
11 maja 2021, 22:05
Czy na pewnym portalu z meczami ten jest dostępny tylko w SD?
11 maja 2021, 22:01
@FLYP 8k, chwalą się tym na prawo i lewo
11 maja 2021, 18:04
1
@tadzik447 to jeszcze nie są upały xD to ledwo ciepło sie zaczęło robić, dawać mi tu prawdziwe lato
11 maja 2021, 17:29
@thebaanqn poszło
8 maja 2021, 18:06
Real z tytułem xD
8 maja 2021, 09:26
6
W końcu zapisany na szczepienia, 20 maj przybywaj :DD
7 maja 2021, 11:38
2
Czy to dziś mija 2 lata od chyba mojej najgorszej nocy jako kibic Barcelony? Co za masakryczny dzień to był, maturka mi wtedy tylko dobrze poszła.
6 maja 2021, 09:44
7
A niektórzy dalej mówią że CKM > Busquets Xavi Iniesta xd
5 maja 2021, 22:49
Miło to w końcu napisać, Zidane został zjedzony taktycznie. Real nie grał NIC.
5 maja 2021, 22:45
5
Kante prosze Cie przyjdź do Barçy mordo
5 maja 2021, 22:43
EL MADRID FUERA
5 maja 2021, 22:18
Teraz już pewniaczek że Real wciśnie, idę postawić 50 zł
5 maja 2021, 22:13
I zaraz brameczka z dupy dla Realu xD
5 maja 2021, 21:39
Casemiro jest tak wybielany że to jest przesada.
5 maja 2021, 21:37
Ale pary ma chłop w rękach mimo wszystko xD
5 maja 2021, 21:29
Ile Chelsea chce za tego Kante? Przecież to jest złoto
5 maja 2021, 21:28
4
Ngolo Kante Palalala
Taak jesttttttt
5 maja 2021, 21:18
Werner przynajmniej trafił xD
5 maja 2021, 20:16
Real raczej dzis na czilku, jak zawsze wyjdą zmotywowani a Chelsea jak dzieci we mgle
4 maja 2021, 21:13
Emerson piła cudowna
4 maja 2021, 21:08
Śnieg w półfinale LM xD
4 maja 2021, 10:14
@QUNJ Lech Poznań
29 kwietnia 2021, 18:31
@MarioVeB! Też już w końcu ;)
29 kwietnia 2021, 16:07
@DonMatteo901 wasz wybór ;)
27 kwietnia 2021, 21:32
Już chuj widzę po meczu xD
27 kwietnia 2021, 21:24
Przecież tam powinno być 5:0 xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@skakun95 XDDDD
3
Bombele xDDDDDD
0
Oby nie Roberto pls
0
Czy na pewnym portalu z meczami ten jest dostępny tylko w SD?
0
@FLYP 8k, chwalą się tym na prawo i lewo
1
@tadzik447 to jeszcze nie są upały xD to ledwo ciepło sie zaczęło robić, dawać mi tu prawdziwe lato
0
@thebaanqn poszło
0
Real z tytułem xD
6
W końcu zapisany na szczepienia, 20 maj przybywaj :DD
2
Czy to dziś mija 2 lata od chyba mojej najgorszej nocy jako kibic Barcelony? Co za masakryczny dzień to był, maturka mi wtedy tylko dobrze poszła.
7
A niektórzy dalej mówią że CKM > Busquets Xavi Iniesta xd
1
Miło to w końcu napisać, Zidane został zjedzony taktycznie. Real nie grał NIC.
5
Kante prosze Cie przyjdź do Barçy mordo
0
EL MADRID FUERA
0
Teraz już pewniaczek że Real wciśnie, idę postawić 50 zł
0
I zaraz brameczka z dupy dla Realu xD
0
Casemiro jest tak wybielany że to jest przesada.
1
Ale pary ma chłop w rękach mimo wszystko xD
1
Ile Chelsea chce za tego Kante? Przecież to jest złoto
4
Ngolo Kante Palalala
0
Taak jesttttttt
1
Werner przynajmniej trafił xD
4
Real raczej dzis na czilku, jak zawsze wyjdą zmotywowani a Chelsea jak dzieci we mgle
0
Emerson piła cudowna
0
Śnieg w półfinale LM xD
0
@QUNJ Lech Poznań
0
@MarioVeB! Też już w końcu ;)
0
@DonMatteo901 wasz wybór ;)
0
Już chuj widzę po meczu xD
1
Przecież tam powinno być 5:0 xD