2

Tak właśnie nastał jeden z gorszych dni w moim kibicowaniu Barcelonie od zawsze właściwie. Zapomnieć wszystkie inne porażki, one nie mają znaczenia teraz.
Gracias Leo. Dziękuję z całego serca.

1

@DaPidejpi Raul, Scholes, Buffon

0

@DonMatteo901 nie wierzę kto jest waszym idolem na tej stronie XDD

8

Nie potrafię wyrazić jak cholernie się cieszę. W końcu, kurde w końcu! Vamos Leo!!!

49

Tomek Cwiąkała powiedział w swoim najnowszym Q&A że wchodzi na Ramblę i czyta negatywne opinie na swój temat, które skłaniają do refleksji.
A ja chcę powiedzieć że jeśli to czytasz, to pozdrawiam!

6

Braithwaite to najgorszy piłkarz wyjściowej XI Danii xD

2

@Kwiatek67 ? XD nie pamiętam ani jednej akcji godnej pochwały, dlaczego myślisz nigdy nie szło mu w klubach? Gość robił wszystko na aferę, tu kopnie, tam pobiegnie, tu może się uda "drybling". Ja wiem że Braithwaite to też niska półka, ale on przynajmniej wie jak się ustawić, a nie czasami piłka do niego doleci i strzeli

0

Busquetes Jezu XD

1

@Encore dokładnie, będzie tak samo jak z Alvesem

2

@Jacento2105 Jakkolwiek prawdziwa wartość tych słów, ale Zidane niestety nic takiego nie powiedział. Nie ma na to dowodów we francuskiej ani innej prasie. Jest za to dementium

1

@Mixtape no i super, brawo za racjonalne myślenie

0

@wojti13 asystę miał przy pierwszej bramce Benzemy

0

Lenglet standardowo XDD

2

Znowu męczenie dogrywek XD jak ja gardzę tymi Jugolami

4

Perdi i Busi dzisiaj zamiatają środeczek. Co prawda to tylko drewniana Chrowacja ale miło patrzeć.

6

@LeoMessi1994 szczepionki są szkodliwe dla zdrowia

0

Ktoś oglądał wczoraj mecz na spokojnie i analitycznie? Jak tam Pedri? Bo ja się w ogóle nie mogłem skupić na takich aspektach

5

@Messibestplayerintheworld "będzie lepszy niż Mbappe"

0

Dlaczego Dembele zszedł? XD

0

Dembus co nam gra

0

@Patrykl145 piłem, 36h po, znam ludzi co pili 12h po i pełen luz

0

Szkoda tego Wijnalduma :(

4

Ten odbiór De Jonga, jak kiedyś Xavi z Realem

8

Frenkie jest cudowny

3

Ten Locatelli to nie szuka klubu? :D

2

@Vebrol im też chyba wszyscy tu kibicujemy xD najlepsza stronka w kraju, wieczna depresja

2

Dwie drużyny którym kibicujemy wszyscy, Barcelona i nasza reprezentacja, obie mają mental bitego osła.

0

Dembus wejdzie!

0

Pogba come to Barca

0

Semedo dalej zero z przodu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?