Tak właśnie nastał jeden z gorszych dni w moim kibicowaniu Barcelonie od zawsze właściwie. Zapomnieć wszystkie inne porażki, one nie mają znaczenia teraz. Gracias Leo. Dziękuję z całego serca.
Tomek Cwiąkała powiedział w swoim najnowszym Q&A że wchodzi na Ramblę i czyta negatywne opinie na swój temat, które skłaniają do refleksji. A ja chcę powiedzieć że jeśli to czytasz, to pozdrawiam!
@Kwiatek67 ? XD nie pamiętam ani jednej akcji godnej pochwały, dlaczego myślisz nigdy nie szło mu w klubach? Gość robił wszystko na aferę, tu kopnie, tam pobiegnie, tu może się uda "drybling". Ja wiem że Braithwaite to też niska półka, ale on przynajmniej wie jak się ustawić, a nie czasami piłka do niego doleci i strzeli
@Jacento2105 Jakkolwiek prawdziwa wartość tych słów, ale Zidane niestety nic takiego nie powiedział. Nie ma na to dowodów we francuskiej ani innej prasie. Jest za to dementium
2
Tak właśnie nastał jeden z gorszych dni w moim kibicowaniu Barcelonie od zawsze właściwie. Zapomnieć wszystkie inne porażki, one nie mają znaczenia teraz.
Gracias Leo. Dziękuję z całego serca.
1
@DaPidejpi Raul, Scholes, Buffon
0
@DonMatteo901 nie wierzę kto jest waszym idolem na tej stronie XDD
8
Nie potrafię wyrazić jak cholernie się cieszę. W końcu, kurde w końcu! Vamos Leo!!!
49
Tomek Cwiąkała powiedział w swoim najnowszym Q&A że wchodzi na Ramblę i czyta negatywne opinie na swój temat, które skłaniają do refleksji.
A ja chcę powiedzieć że jeśli to czytasz, to pozdrawiam!
6
Braithwaite to najgorszy piłkarz wyjściowej XI Danii xD
2
@Kwiatek67 ? XD nie pamiętam ani jednej akcji godnej pochwały, dlaczego myślisz nigdy nie szło mu w klubach? Gość robił wszystko na aferę, tu kopnie, tam pobiegnie, tu może się uda "drybling". Ja wiem że Braithwaite to też niska półka, ale on przynajmniej wie jak się ustawić, a nie czasami piłka do niego doleci i strzeli
0
Busquetes Jezu XD
1
@Encore dokładnie, będzie tak samo jak z Alvesem
2
@Jacento2105 Jakkolwiek prawdziwa wartość tych słów, ale Zidane niestety nic takiego nie powiedział. Nie ma na to dowodów we francuskiej ani innej prasie. Jest za to dementium
1
@Mixtape no i super, brawo za racjonalne myślenie
0
@wojti13 asystę miał przy pierwszej bramce Benzemy
0
Lenglet standardowo XDD
2
Znowu męczenie dogrywek XD jak ja gardzę tymi Jugolami
4
Perdi i Busi dzisiaj zamiatają środeczek. Co prawda to tylko drewniana Chrowacja ale miło patrzeć.
6
@LeoMessi1994 szczepionki są szkodliwe dla zdrowia
0
Ktoś oglądał wczoraj mecz na spokojnie i analitycznie? Jak tam Pedri? Bo ja się w ogóle nie mogłem skupić na takich aspektach
5
@Messibestplayerintheworld "będzie lepszy niż Mbappe"
0
Dlaczego Dembele zszedł? XD
0
Dembus co nam gra
0
@Patrykl145 piłem, 36h po, znam ludzi co pili 12h po i pełen luz
0
Szkoda tego Wijnalduma :(
4
Ten odbiór De Jonga, jak kiedyś Xavi z Realem
8
Frenkie jest cudowny
3
Ten Locatelli to nie szuka klubu? :D
2
@Vebrol im też chyba wszyscy tu kibicujemy xD najlepsza stronka w kraju, wieczna depresja
2
Dwie drużyny którym kibicujemy wszyscy, Barcelona i nasza reprezentacja, obie mają mental bitego osła.
0
Dembus wejdzie!
0
Pogba come to Barca
0
Semedo dalej zero z przodu xD