5

To jest tak bolesne, dorastałem będąc zakochany w patrzeniu na grę Busquetsa, zawsze go broniłem. Jak gra Busquets tak gra Barcelona, takie powiedzenie od lat się sprawdza i niestety już dawno nie powinno być w użyciu

1

Nie dość że wolny to i ślepy, oj Sergio.

0

Czemu Messi na ławce?

0

Co się dzieje z Fatim? Czemu wszedł i zszedł?

0

Kocham Cie PEDRI

2

Jezu ta akcja, aż się łezka kręci. Ale poklepanie, nie wiedzieli co się dzieje tam

0

ALE ZAJEBISTA AKCJA I GOL WOOOOW

0

Jezu, nie Lenglet.

2

Ej, a pamiętacie Andre Gomesa? XD co u niego btw?

2

@Sulimo ehh dzieciństwo. Bennington to moim zdaniem GOAT

2

@macio_944 podpisuję się. Na "rozliczanie" Xaviego też jest jeszcze za wcześnie, nawet jak to ujął Tomasz w kontekście co dobrze robi co źle. Dajmy mu czas i pozwólmy pracować w końcu, jemu i duecie Laporta-Alemany.

0

@ElTomas wszystkie pieniądze na Kante.

1

@Dwight_Schrute dla Ciebie to tylko lektura po niemiecku sprzed rewolucji przemysłowej xD

0

Co by nie było, brawo chłopaki, będą z was ludzie. Przynajmniej z większości z was xD

0

@FireBarca1899 nie ma zmian

1

Trochę kryminał

3

Ale to musi być niesamowite dla Pique czy Busquetsa słuchać poleceń Xaviego jako trenera, gdzie jeszcze niedawno z nim grali

1

Ten Abde to jakby z innej planety w porównaniu do reszty dziś xD i nie w dobrym tego słowa znaczeniu

38

Jestem dumny z chłopaków, nawet jak to przejebiemy

1

Stary dobry Dembele XD

0

Teraz jedna akcja jak Roberto i Messi na 3:2

0

Nie było co zbierać

2

Fati!! Ale się cieszę

0

Świetne dziś sędziowanie btw

0

@kuz czej oni są serio braćmi? XD

0

Jak Alves się mierzy z Vinim to go zjada

11

Luuk de Jong skills and tricks 2022 Danza Kuduro remix

1

Ansu chyba jeszcze nie gotowy

6

PEDRI? Dobrze widze?

1

@Batys ziom, jesteś starym wyjadaczem tutaj, dobrze wiemy gdzie jesteśmy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?