To jest tak bolesne, dorastałem będąc zakochany w patrzeniu na grę Busquetsa, zawsze go broniłem. Jak gra Busquets tak gra Barcelona, takie powiedzenie od lat się sprawdza i niestety już dawno nie powinno być w użyciu
@macio_944 podpisuję się. Na "rozliczanie" Xaviego też jest jeszcze za wcześnie, nawet jak to ujął Tomasz w kontekście co dobrze robi co źle. Dajmy mu czas i pozwólmy pracować w końcu, jemu i duecie Laporta-Alemany.
5
To jest tak bolesne, dorastałem będąc zakochany w patrzeniu na grę Busquetsa, zawsze go broniłem. Jak gra Busquets tak gra Barcelona, takie powiedzenie od lat się sprawdza i niestety już dawno nie powinno być w użyciu
1
Nie dość że wolny to i ślepy, oj Sergio.
0
Czemu Messi na ławce?
0
Co się dzieje z Fatim? Czemu wszedł i zszedł?
0
Kocham Cie PEDRI
2
Jezu ta akcja, aż się łezka kręci. Ale poklepanie, nie wiedzieli co się dzieje tam
0
ALE ZAJEBISTA AKCJA I GOL WOOOOW
0
Jezu, nie Lenglet.
2
Ej, a pamiętacie Andre Gomesa? XD co u niego btw?
2
@Sulimo ehh dzieciństwo. Bennington to moim zdaniem GOAT
2
@macio_944 podpisuję się. Na "rozliczanie" Xaviego też jest jeszcze za wcześnie, nawet jak to ujął Tomasz w kontekście co dobrze robi co źle. Dajmy mu czas i pozwólmy pracować w końcu, jemu i duecie Laporta-Alemany.
0
@ElTomas wszystkie pieniądze na Kante.
1
@Dwight_Schrute dla Ciebie to tylko lektura po niemiecku sprzed rewolucji przemysłowej xD
0
Co by nie było, brawo chłopaki, będą z was ludzie. Przynajmniej z większości z was xD
0
@FireBarca1899 nie ma zmian
1
Trochę kryminał
3
Ale to musi być niesamowite dla Pique czy Busquetsa słuchać poleceń Xaviego jako trenera, gdzie jeszcze niedawno z nim grali
1
Ten Abde to jakby z innej planety w porównaniu do reszty dziś xD i nie w dobrym tego słowa znaczeniu
38
Jestem dumny z chłopaków, nawet jak to przejebiemy
1
Stary dobry Dembele XD
0
Teraz jedna akcja jak Roberto i Messi na 3:2
0
Nie było co zbierać
2
Fati!! Ale się cieszę
0
Świetne dziś sędziowanie btw
0
@kuz czej oni są serio braćmi? XD
0
Jak Alves się mierzy z Vinim to go zjada
11
Luuk de Jong skills and tricks 2022 Danza Kuduro remix
1
Ansu chyba jeszcze nie gotowy
6
PEDRI? Dobrze widze?
1
@Batys ziom, jesteś starym wyjadaczem tutaj, dobrze wiemy gdzie jesteśmy xD