@Barca1992 nie będzie klimatu w kraju, ale co za problem jeśli nas tam nie ma. Natomiast turniej klimat jak najbardziej, euro to euro, wszyscy tym żyją
Nie wiem czy ktoś jest takim świrem na tym puk jak ja, na każdą wielką piłkarska imprezę co 2 lata kupuję terminarz z opisem drużyn i przede wszystkim miejscem na wyniki i drabinka itp. ma ktoś też takie skrzywienie i może coś polecić? Jakaś gazeta?
@Kondziubarca Polacy się zaczepili na zaś, a Hiszpanie jak zawsze xD powinien być obowiązek szczepienia piłkarzy co najmniej 2 tyg przed Euro, bo będą niesamowite kwiatki
@blaugrana1980 szkoda że poza turniejami niewiele do komentowania. Mogłaby wrócić LM do TVP na stałe. A tak zostaje Liga Mistrzów w środy i kilka krajowych pucharów
@prosto. Aaa okej, mam nie przytaczać przykładów bydlęcych zachowań, bo Cie to to uraża, czy jak stwierdzasz zniesmacza, to okej, nie będę się nad tobą pastwił. W sumie rozpowszechnianie tego pewnie łamie regulamin, a na pewno łamie zasady pewnej kultury wypowiedzi i unikania mowy nienawiści.
@prosto. A o jakie kwiatuszku według Ciebie przywileje walczą środowiska LGBT? Marsz równości powiadasz? Klasykiem byłoby odbić piłeczkę z innym marszem odbywającym się jesienią, ale jak rozumiem oburzenie homofoba > niszczenie miasta/propagowanie nienawiści?
@FC1899Barca jak zwykle, mierni kibice piłkarza oceniaja po nazwisku czy podstawowych statystykach a nie po tym ile da drużynie. W przypadku Souzy i reprezentacji Polski to samo. Trener jest trenerem z jakiegoś powodu.
@Odcinkowy no nie wiem czy Pep chce przyjść rozdrabniać na drobne swoją legendę w Barcelonie. Chciałbym znowu go ujrzeć na ławce u nas, ale tak samo chciałbym żeby był 2011 i dalej grał Xavi, Iniesta i Dani Alves. Prawdopodobieństwo obydwu wydarzeń podobne.
2
@Yosemite David Villa to był taki kocur
4
Mam wrażenie że gra Barcelony = gra Hiszpanii, jak u nas dobrze to i tam, jak w Barçy słabo to i w reprezentacji
3
@Herato Messi z Chelsea już wymieniony, Błaszczykowski z Portugalią i linie lotnicze Ramos
0
Jak tam Depay sobie radzi?
3
Martin jaki widoczny wow
0
@VenoM po pierwszych słowach liczyłem na cytat Stonogi :(
1
@kryhaa InterContinental Bayers
4
@Barca1992 nie będzie klimatu w kraju, ale co za problem jeśli nas tam nie ma. Natomiast turniej klimat jak najbardziej, euro to euro, wszyscy tym żyją
0
I super, szczepić się i elo B-)
2
@MesQueUnClub96 a kto? Najlepszy indywidualnie zimowy sportowiec z tego kraju
0
@Barca1992 coś co będę w stanie kupić :) Przeglądu Sportowego w piątek do 8 już nie będzie, a niestety nie dam rady kupić przed pójściem do pracy
0
Nie wiem czy ktoś jest takim świrem na tym puk jak ja, na każdą wielką piłkarska imprezę co 2 lata kupuję terminarz z opisem drużyn i przede wszystkim miejscem na wyniki i drabinka itp. ma ktoś też takie skrzywienie i może coś polecić? Jakaś gazeta?
0
@Kondziubarca Polacy się zaczepili na zaś, a Hiszpanie jak zawsze xD powinien być obowiązek szczepienia piłkarzy co najmniej 2 tyg przed Euro, bo będą niesamowite kwiatki
10
@macio_944 to mówią tylko ludzie którzy te pieniądze mają xD
0
@macio_944 Szymon Marciniak
0
@kamilop Robercig
0
@Xxxbarca4ever standardowo, sandbagging. Mercedes jest z tego znany
3
@blaugrana1980 szkoda że poza turniejami niewiele do komentowania. Mogłaby wrócić LM do TVP na stałe. A tak zostaje Liga Mistrzów w środy i kilka krajowych pucharów
3
@prosto. Aaa okej, mam nie przytaczać przykładów bydlęcych zachowań, bo Cie to to uraża, czy jak stwierdzasz zniesmacza, to okej, nie będę się nad tobą pastwił.
W sumie rozpowszechnianie tego pewnie łamie regulamin, a na pewno łamie zasady pewnej kultury wypowiedzi i unikania mowy nienawiści.
Ale jakie przywileje masz na myśli? Podaj proszę.
17
@prosto. A o jakie kwiatuszku według Ciebie przywileje walczą środowiska LGBT?
Marsz równości powiadasz? Klasykiem byłoby odbić piłeczkę z innym marszem odbywającym się jesienią, ale jak rozumiem oburzenie homofoba > niszczenie miasta/propagowanie nienawiści?
25
@prosto. Prawa człowieka to nie ideologia.
Poza tym piękne cherry picking.
3
@barcelonaLM odpalamy protokół DNA Barçy xD
5
@Roobo Laskowski, Cwiąkala, Wolski/Święcicki. W sumie Twaro tez, świetnie się go słucha
0
@DaPidejpi Roger Federer to Leo Messi tenisa, najlepszy w historii
35
Świetna informacja. Vamos D10S!
0
@FC1899Barca jak zwykle, mierni kibice piłkarza oceniaja po nazwisku czy podstawowych statystykach a nie po tym ile da drużynie. W przypadku Souzy i reprezentacji Polski to samo.
Trener jest trenerem z jakiegoś powodu.
1
@barteq Jose Luis Gaya
0
Bring Back Zubi
6
Wstyd mi jako lewakowi że ktoś go w ogóle próbuje utożsamiać z lewicą xD chłop odklejony, do granic absurdu
0
@Odcinkowy no nie wiem czy Pep chce przyjść rozdrabniać na drobne swoją legendę w Barcelonie. Chciałbym znowu go ujrzeć na ławce u nas, ale tak samo chciałbym żeby był 2011 i dalej grał Xavi, Iniesta i Dani Alves. Prawdopodobieństwo obydwu wydarzeń podobne.