2

@Yosemite David Villa to był taki kocur

4

Mam wrażenie że gra Barcelony = gra Hiszpanii, jak u nas dobrze to i tam, jak w Barçy słabo to i w reprezentacji

3

@Herato Messi z Chelsea już wymieniony, Błaszczykowski z Portugalią i linie lotnicze Ramos

0

Jak tam Depay sobie radzi?

3

Martin jaki widoczny wow

0

@VenoM po pierwszych słowach liczyłem na cytat Stonogi :(

1

@kryhaa InterContinental Bayers

4

@Barca1992 nie będzie klimatu w kraju, ale co za problem jeśli nas tam nie ma. Natomiast turniej klimat jak najbardziej, euro to euro, wszyscy tym żyją

0

I super, szczepić się i elo B-)

2

@MesQueUnClub96 a kto? Najlepszy indywidualnie zimowy sportowiec z tego kraju

0

@Barca1992 coś co będę w stanie kupić :) Przeglądu Sportowego w piątek do 8 już nie będzie, a niestety nie dam rady kupić przed pójściem do pracy

0

Nie wiem czy ktoś jest takim świrem na tym puk jak ja, na każdą wielką piłkarska imprezę co 2 lata kupuję terminarz z opisem drużyn i przede wszystkim miejscem na wyniki i drabinka itp. ma ktoś też takie skrzywienie i może coś polecić? Jakaś gazeta?

0

@Kondziubarca Polacy się zaczepili na zaś, a Hiszpanie jak zawsze xD powinien być obowiązek szczepienia piłkarzy co najmniej 2 tyg przed Euro, bo będą niesamowite kwiatki

10

@macio_944 to mówią tylko ludzie którzy te pieniądze mają xD

0

@macio_944 Szymon Marciniak

0

@kamilop Robercig

0

@Xxxbarca4ever standardowo, sandbagging. Mercedes jest z tego znany

3

@blaugrana1980 szkoda że poza turniejami niewiele do komentowania. Mogłaby wrócić LM do TVP na stałe. A tak zostaje Liga Mistrzów w środy i kilka krajowych pucharów

3

@prosto. Aaa okej, mam nie przytaczać przykładów bydlęcych zachowań, bo Cie to to uraża, czy jak stwierdzasz zniesmacza, to okej, nie będę się nad tobą pastwił.
W sumie rozpowszechnianie tego pewnie łamie regulamin, a na pewno łamie zasady pewnej kultury wypowiedzi i unikania mowy nienawiści.

Ale jakie przywileje masz na myśli? Podaj proszę.

17

@prosto. A o jakie kwiatuszku według Ciebie przywileje walczą środowiska LGBT?
Marsz równości powiadasz? Klasykiem byłoby odbić piłeczkę z innym marszem odbywającym się jesienią, ale jak rozumiem oburzenie homofoba > niszczenie miasta/propagowanie nienawiści?

25

@prosto. Prawa człowieka to nie ideologia.
Poza tym piękne cherry picking.

3

@barcelonaLM odpalamy protokół DNA Barçy xD

5

@Roobo Laskowski, Cwiąkala, Wolski/Święcicki. W sumie Twaro tez, świetnie się go słucha

0

@DaPidejpi Roger Federer to Leo Messi tenisa, najlepszy w historii

35

Świetna informacja. Vamos D10S!

0

@FC1899Barca jak zwykle, mierni kibice piłkarza oceniaja po nazwisku czy podstawowych statystykach a nie po tym ile da drużynie. W przypadku Souzy i reprezentacji Polski to samo.
Trener jest trenerem z jakiegoś powodu.

1

@barteq Jose Luis Gaya

0

Bring Back Zubi

6

Wstyd mi jako lewakowi że ktoś go w ogóle próbuje utożsamiać z lewicą xD chłop odklejony, do granic absurdu

0

@Odcinkowy no nie wiem czy Pep chce przyjść rozdrabniać na drobne swoją legendę w Barcelonie. Chciałbym znowu go ujrzeć na ławce u nas, ale tak samo chciałbym żeby był 2011 i dalej grał Xavi, Iniesta i Dani Alves. Prawdopodobieństwo obydwu wydarzeń podobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?