@kuz niby teraz za bardzo nie ma pola do manewru, bo Garcia kontuzjowany i Araujo niepewny, ale no stawianie na parodyste Lengleta i liczenie że coś z tego będzie jest dla mnie tak niepojęte po tych 3 sezonach że brak słów XD
@Peszko07 Kolejny wielki sukces zjednoczonej prawicy xD jak 2 lata temu podnosili akcyzę bo baryłka była tania to jakoś nikt nie myślał co będzie dalej. Banda nieudaczników
Też nie zapomnę radości jaką przeżyłem gdy Coutinho do nas przychodził. Był piłkarzem niemal stworzonym do Barcelony. Szkoda że to się tak potoczyło, mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego.
@Deviler to od początku było jasne, chłop wypłynął znikąd dla szerszej publiczności na Euro, grał powiedzmy ponadprzeciętnie i nagle 120 mln z dupy xD Anglicy są chyba zbyt przewrażliwieni na punkcie swoich piłkarzy
0
@ElTomas Rakitic :(
0
Marzy mi się Frenkie z Ajaxu. I Busquets który nie gra jak paralityk
1
Who needs Haaland
0
Jaki fart XDDD brawo
0
@Coutinho007 toż to powinien być priorytet.
0
Jezu, naprawdę nie ma bardziej dynamicznego pivota na rynku niż Busquets?
0
@AlexDark00 nasi nie xD
7
Dembele chyba trzeba pochwalić jako jedynego, próbuje chłopak
0
Jak gra Busquets tak gra Barcelona vol 626253627172736
2
Generalnie jest po meczu, spotkanie jak każde ważniejsze od 2017 roku XD
3
Busquets jaki wylew
3
Co za podanie XD
0
Nie no ile miejsca, panowie
0
Wiadomo jaki rozkład jazdy.
0
@Cwaniak4 Tylko Suarez trenował z piłkarzami prawie 3 miesiące :D Ale no oby jego kariera poszła jak Luisa
1
Debiut w zespole i to na El Clasico, nieźle rzucony na głęboką wodę Ferran.
4
Dani wytrze nim podłogę jak jego portugalskim poprzednikiem na lewym skrzydle.
0
Do kogo byście porównali Nico i Gaviego z pomocników z przeszłości/teraźniejszości?
1
@kuz niby teraz za bardzo nie ma pola do manewru, bo Garcia kontuzjowany i Araujo niepewny, ale no stawianie na parodyste Lengleta i liczenie że coś z tego będzie jest dla mnie tak niepojęte po tych 3 sezonach że brak słów XD
1
@VegetaPolska Kulesza ogarnia rosyjski z tego co pamiętam, tylko z angielskim i włoskim problem
33
Ktokolwiek by nie był na PO, zestawienie Pique-Lenglet-Alba wywołuje u mnie dreszcze. Niezawodna trójka w każdym wpier***u w ostatnich latach
2
To teraz marzy się żeby Umtiti wrócił do poziomu z 2017-18 roku i nagle kosimy frajerów z Ligi Europy XD
3
Dani Alves jest takim kotem że brak słów
0
@Peszko07 Kolejny wielki sukces zjednoczonej prawicy xD jak 2 lata temu podnosili akcyzę bo baryłka była tania to jakoś nikt nie myślał co będzie dalej. Banda nieudaczników
0
Czy znana jest kwota za jaką Coutinho może być wykupiony w lecie? Czy brak słowa o takim zapisie?
26
Też nie zapomnę radości jaką przeżyłem gdy Coutinho do nas przychodził. Był piłkarzem niemal stworzonym do Barcelony. Szkoda że to się tak potoczyło, mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego.
1
@Deviler to od początku było jasne, chłop wypłynął znikąd dla szerszej publiczności na Euro, grał powiedzmy ponadprzeciętnie i nagle 120 mln z dupy xD Anglicy są chyba zbyt przewrażliwieni na punkcie swoich piłkarzy
0
Prandelli w polskiej reprezentacji to mokry sen
0
@Worny dzięki, pięknie wyjaśnione
1
@Khajio @JimMorrisonFCB czyli trzeba sprzedać szrot? Widzę się niewiele zmieniło xD