0

0

@HanysUF Gundogan gra z 22 mordo

5

W naszej grupie 7 goli w 30 min xD

0

Ale się morda sama cieszy XD

0

@MarFan mają to w dupie, przyjdzie jakieś Premier League i tyle

6

Japier**le co my gramy XDDDD chce takie mecze codziennie

3

To jest niewiarygodne jaka różnice moze zrobić dwóch piłkarzy

0

Ale co za lekkość przy tym strzale w ogóle, to jest coś czego nam cholernie brakowało

1

Dylemat trochę bo Atletico będzie chciało za niego jakieś 300 mln

0

Ależ on jest cudowny

0

Robert "Przyjęcie" Lewandowski

0

Króciutko z hymnem choćbyśmy grali na najgorszym kartoflisku

0

@Nazio_87 fajnie by było gdyby ekipa z Viaplay F1 została wykupiona przez Libety Media i odpalona w Polsce jako część F1TV z całymi jej dobrociami.

1

Ładna ekipa zmontowana, czas nas przywrócić na usta całej Europy.

7

@Antajbandaj co jadłeś?

1

@Kapitan hawk to referendum nie jest w żaden sposób wiążące na nic, tak zadane pytania to jak próba wywrócenia kota ogonem w dyskusji wujka z siostrzeńcem

2

Stresuję się myślą że w lato kluby zażądają za Portugalczyków chore pieniądze, a my nie będziemy mogli zarejestrować przedłużenia kontraktu z kucharzem

6

@hayek Powód dla którego nie skończyłem studiów i musiałem rzucić po 5 miesiącach. Z perspektywy czasu nie żałuję, ale fajnie by było ten papierek mieć.

1

@mrboom a moim zdaniem po prostu brak talentu. Po prostu wykończenie miał dobre, bez tego nie ma nic do zaoferowania

3

@mrboom chyba jeden z większych moich zawodów wśród Polaków, naprawdę kozacko grał na początku w serie A. Liczyłem na dużo, duuużo więcej, ehh.

0

Pięknie podarowane zwycięstwo Sainzowi. Już drugie ;)

2

@BordowyPtak Tak, powinien się otworzyć dopóki kurier nie zabrał. Im to rękę że zabierasz.
Nie masz już opcji przedłużenia?

3

To co, za 3 dni wraca 4-4-2 i klepanie od boku do boku?

1

Siiuuuuu, co za wieczór! Barca gra koncert i mamy tytuł mistrza Europy w siatkówkę!

0

Czemu Kurek nie może grać?

0

@BulaKG tak, dla Paranaense

0

A ja głupi myślałem że my na prostą wychodzimy XDD

0

@BorzyKrzys dokładnie

4

@Compadre i to jako skrzydłowy!

0

@Borry a on nie pauzuje za kartki z Luxemburgiem dziś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?