@Kapitan hawk to referendum nie jest w żaden sposób wiążące na nic, tak zadane pytania to jak próba wywrócenia kota ogonem w dyskusji wujka z siostrzeńcem
Stresuję się myślą że w lato kluby zażądają za Portugalczyków chore pieniądze, a my nie będziemy mogli zarejestrować przedłużenia kontraktu z kucharzem
@hayek Powód dla którego nie skończyłem studiów i musiałem rzucić po 5 miesiącach. Z perspektywy czasu nie żałuję, ale fajnie by było ten papierek mieć.
0
@Kamiloza91 2029
0
@HanysUF Gundogan gra z 22 mordo
5
W naszej grupie 7 goli w 30 min xD
0
Ale się morda sama cieszy XD
0
@MarFan mają to w dupie, przyjdzie jakieś Premier League i tyle
6
Japier**le co my gramy XDDDD chce takie mecze codziennie
3
To jest niewiarygodne jaka różnice moze zrobić dwóch piłkarzy
0
Ale co za lekkość przy tym strzale w ogóle, to jest coś czego nam cholernie brakowało
1
Dylemat trochę bo Atletico będzie chciało za niego jakieś 300 mln
0
Ależ on jest cudowny
0
Robert "Przyjęcie" Lewandowski
0
Króciutko z hymnem choćbyśmy grali na najgorszym kartoflisku
0
@Nazio_87 fajnie by było gdyby ekipa z Viaplay F1 została wykupiona przez Libety Media i odpalona w Polsce jako część F1TV z całymi jej dobrociami.
1
Ładna ekipa zmontowana, czas nas przywrócić na usta całej Europy.
7
@Antajbandaj co jadłeś?
1
@Kapitan hawk to referendum nie jest w żaden sposób wiążące na nic, tak zadane pytania to jak próba wywrócenia kota ogonem w dyskusji wujka z siostrzeńcem
2
Stresuję się myślą że w lato kluby zażądają za Portugalczyków chore pieniądze, a my nie będziemy mogli zarejestrować przedłużenia kontraktu z kucharzem
6
@hayek Powód dla którego nie skończyłem studiów i musiałem rzucić po 5 miesiącach. Z perspektywy czasu nie żałuję, ale fajnie by było ten papierek mieć.
1
@mrboom a moim zdaniem po prostu brak talentu. Po prostu wykończenie miał dobre, bez tego nie ma nic do zaoferowania
3
@mrboom chyba jeden z większych moich zawodów wśród Polaków, naprawdę kozacko grał na początku w serie A. Liczyłem na dużo, duuużo więcej, ehh.
0
Pięknie podarowane zwycięstwo Sainzowi. Już drugie ;)
2
@BordowyPtak Tak, powinien się otworzyć dopóki kurier nie zabrał. Im to rękę że zabierasz.
Nie masz już opcji przedłużenia?
3
To co, za 3 dni wraca 4-4-2 i klepanie od boku do boku?
1
Siiuuuuu, co za wieczór! Barca gra koncert i mamy tytuł mistrza Europy w siatkówkę!
0
Czemu Kurek nie może grać?
0
@BulaKG tak, dla Paranaense
0
A ja głupi myślałem że my na prostą wychodzimy XDD
0
@BorzyKrzys dokładnie
4
@Compadre i to jako skrzydłowy!
0
@Borry a on nie pauzuje za kartki z Luxemburgiem dziś?