Wyciął go równo z trawą Laboga: "No muszę zobaczyć jezcse jedną powtórkę" Trzeba przyznać że wiernego kibica mają rządowi, od kiedy komentuje w C+ czyli jakieś 8 lat nigdy się nie krył z sympatią
Wpuszczenie Roque jak najbardziej na plus, ale co to jest za ściągnięcie Fermina, naplucie na mordę temu piłkarzowi. A on był najlepszy dziś. Brak słów.
0
Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd
1
Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD
1
2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?
1
W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo
0
Cancelo a nie Kounde? XDD
0
Ale ładnie. Brawo.
0
@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem
0
Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie
0
Ale to jest beton, brak słów
1
@maroon tej co ma jaja z gumy
2
@Esteban_ to nie tak miało wyglądać :|
0
Słyszeliście o kontrakcie pumy?
1
Dobra, to włączam jak tak
0
Mbappe w Realu i Hamilton w Ferrari jednego dnia. Ja już nie mam sił co tu się dziś dzieje
0
@Emhyr przecież tam piknik dziś był xD
1
@Culer9002 już o nim zapomniałem więc nie wystawię opinii
0
to był Orłowski akurat
0
Roque już się spłacił
4
Wyciął go równo z trawą
Laboga: "No muszę zobaczyć jezcse jedną powtórkę"
Trzeba przyznać że wiernego kibica mają rządowi, od kiedy komentuje w C+ czyli jakieś 8 lat nigdy się nie krył z sympatią
3
@partymaker boli go ze lepszy od męczennika
0
Jebło kolano znowu?
2
Młody oczywiście orany od góry do dołu
7
Dostać zjeby od Ołłowskiego to trzeba sobie nieźle zasłużyć
0
@Bilon87 sezonowcy kibicujący Barcelonie? Jaki mieliby ku temu powód? XD
2
Ale zakończył to ładnie trzeba przyznać
0
Tu zaraz będzie 1-1
1
Jakim chujem ten typ jeszcze ma dostęp na boisko
4
Roque nieprzesiąknięty jeszcze smutnym graniem to coś pokazuje
0
@MichalZZZ ja "emerytura"
8
Wpuszczenie Roque jak najbardziej na plus, ale co to jest za ściągnięcie Fermina, naplucie na mordę temu piłkarzowi. A on był najlepszy dziś. Brak słów.