0

Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd

1

Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD

1

2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?

1

W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo

0

Cancelo a nie Kounde? XDD

0

Ale ładnie. Brawo.

0

@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem

0

Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie

0

Ale to jest beton, brak słów

1

@maroon tej co ma jaja z gumy

2

@Esteban_ to nie tak miało wyglądać :|

0

Słyszeliście o kontrakcie pumy?

1

Dobra, to włączam jak tak

0

Mbappe w Realu i Hamilton w Ferrari jednego dnia. Ja już nie mam sił co tu się dziś dzieje

0

@Emhyr przecież tam piknik dziś był xD

1

@Culer9002 już o nim zapomniałem więc nie wystawię opinii

0

to był Orłowski akurat

0

Roque już się spłacił

4

Wyciął go równo z trawą
Laboga: "No muszę zobaczyć jezcse jedną powtórkę"
Trzeba przyznać że wiernego kibica mają rządowi, od kiedy komentuje w C+ czyli jakieś 8 lat nigdy się nie krył z sympatią

3

@partymaker boli go ze lepszy od męczennika

0

Jebło kolano znowu?

2

Młody oczywiście orany od góry do dołu

7

Dostać zjeby od Ołłowskiego to trzeba sobie nieźle zasłużyć

0

@Bilon87 sezonowcy kibicujący Barcelonie? Jaki mieliby ku temu powód? XD

2

Ale zakończył to ładnie trzeba przyznać

0

Tu zaraz będzie 1-1

1

Jakim chujem ten typ jeszcze ma dostęp na boisko

4

Roque nieprzesiąknięty jeszcze smutnym graniem to coś pokazuje

0

@MichalZZZ ja "emerytura"

8

Wpuszczenie Roque jak najbardziej na plus, ale co to jest za ściągnięcie Fermina, naplucie na mordę temu piłkarzowi. A on był najlepszy dziś. Brak słów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?