13 lutego 2024, 21:16
0
Odpalajcie Real póki nie jest za późno
13 lutego 2024, 21:02
Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny
13 lutego 2024, 20:56
@FcPortoFan1999 otwarty z pewnością
13 lutego 2024, 20:49
@FcPortoFan1999 jakie kibicował ziomek. Ale odpalam Kopenhagę z City, trochę odchamić oczy po Xaviniecie
13 lutego 2024, 20:36
@mekston nie jest, nie wiem co to za drużyny
13 lutego 2024, 20:31
Co dziś oglądać? City czy Real?
12 lutego 2024, 23:35
1
@maroon kadra o niczym nie świadczy
12 lutego 2024, 23:30
@Cule1234 haha 120 mln euro na stół i do United, straciłem już resztę wiary w niego.
12 lutego 2024, 09:43
4
@Firestone pisałem o tym w trakcie meczu. Gość kryje na plaster powietrze
12 lutego 2024, 00:41
No i co tam iść spać czy nie? Co tam w Katalonii piszczy?
11 lutego 2024, 23:02
5
Cytując klasyka: Spieprzyliście nam walentynki
11 lutego 2024, 22:58
@pt9 dla mnie to jest level wyżej jednak
11 lutego 2024, 22:56
3
A gdzie się nasz Brasileo podział?Edit: aa Xavi go na LO wyrzucił xD
11 lutego 2024, 22:55
2
Bez Yamala to tutaj jest 0-3 w dupe xD
11 lutego 2024, 22:54
Gdzie ten chłopak ma granice?
11 lutego 2024, 22:51
De Jong jako wolny elektron piękny, tym razem wybrał sobie uciekanie od gry. Klasa. Ja bym mu wyrównał kontrakt z Mbappe
11 lutego 2024, 22:48
8
Yamal 9/10 występ. Czapki z głów. Kilka klas wyżej od całego zespołu
11 lutego 2024, 22:47
Ale ja uwielbiam te gole z daleka po krótkim słupku. Mogę je oglądać w nieskończoność
11 lutego 2024, 22:44
Ale brameczka w stylu prime Messiego, klekajcie narody
11 lutego 2024, 22:39
Kogo on przepraszam ściągnął???
11 lutego 2024, 22:38
@J4no ja wolę odpaść w 1/8 niż oglądać jak City czy Bayern ładuje nam 7 goli
11 lutego 2024, 22:36
Hansi pakuj się w samolot już
11 lutego 2024, 22:32
De Jong dzisiaj 2/10, bez jaj, zero zaangażowania. Wszystko na odpier*ol
11 lutego 2024, 22:31
Zamiast przesunąć Christensena do obrony to go ściąga XD
11 lutego 2024, 22:30
Jaki to jest wstyd xD
11 lutego 2024, 22:29
Mam nadzieję że Fermin za De Jonga
11 lutego 2024, 22:28
Xavi to ma chyba najwięcej kartek w lidze, również licząc piłkarzy xD
11 lutego 2024, 22:27
No w końcu! Brawo Gündogan
11 lutego 2024, 22:24
Na kim się przełamać jak nie na nas xD
11 lutego 2024, 22:18
De Jong nie daje powodów żeby tyle zarabiać
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Odpalajcie Real póki nie jest za późno
0
Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny
0
@FcPortoFan1999 otwarty z pewnością
0
@FcPortoFan1999 jakie kibicował ziomek. Ale odpalam Kopenhagę z City, trochę odchamić oczy po Xaviniecie
0
@mekston nie jest, nie wiem co to za drużyny
0
Co dziś oglądać? City czy Real?
1
@maroon kadra o niczym nie świadczy
1
@Cule1234 haha 120 mln euro na stół i do United, straciłem już resztę wiary w niego.
4
@Firestone pisałem o tym w trakcie meczu. Gość kryje na plaster powietrze
0
No i co tam iść spać czy nie? Co tam w Katalonii piszczy?
5
Cytując klasyka:
Spieprzyliście nam walentynki
4
@pt9 dla mnie to jest level wyżej jednak
3
A gdzie się nasz Brasileo podział?
Edit: aa Xavi go na LO wyrzucił xD
2
Bez Yamala to tutaj jest 0-3 w dupe xD
2
Gdzie ten chłopak ma granice?
4
De Jong jako wolny elektron piękny, tym razem wybrał sobie uciekanie od gry. Klasa. Ja bym mu wyrównał kontrakt z Mbappe
8
Yamal 9/10 występ. Czapki z głów. Kilka klas wyżej od całego zespołu
0
Ale ja uwielbiam te gole z daleka po krótkim słupku. Mogę je oglądać w nieskończoność
1
Ale brameczka w stylu prime Messiego, klekajcie narody
0
Kogo on przepraszam ściągnął???
2
@J4no ja wolę odpaść w 1/8 niż oglądać jak City czy Bayern ładuje nam 7 goli
2
Hansi pakuj się w samolot już
0
De Jong dzisiaj 2/10, bez jaj, zero zaangażowania. Wszystko na odpier*ol
0
Zamiast przesunąć Christensena do obrony to go ściąga XD
2
Jaki to jest wstyd xD
0
Mam nadzieję że Fermin za De Jonga
0
Xavi to ma chyba najwięcej kartek w lidze, również licząc piłkarzy xD
0
No w końcu! Brawo Gündogan
2
Na kim się przełamać jak nie na nas xD
5
De Jong nie daje powodów żeby tyle zarabiać