0

Odpalajcie Real póki nie jest za późno

0

Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny

0

@FcPortoFan1999 otwarty z pewnością

0

@FcPortoFan1999 jakie kibicował ziomek. Ale odpalam Kopenhagę z City, trochę odchamić oczy po Xaviniecie

0

@mekston nie jest, nie wiem co to za drużyny

0

Co dziś oglądać? City czy Real?

1

@maroon kadra o niczym nie świadczy

1

@Cule1234 haha 120 mln euro na stół i do United, straciłem już resztę wiary w niego.

4

@Firestone pisałem o tym w trakcie meczu. Gość kryje na plaster powietrze

0

No i co tam iść spać czy nie? Co tam w Katalonii piszczy?

5

Cytując klasyka:
Spieprzyliście nam walentynki

4

@pt9 dla mnie to jest level wyżej jednak

3

A gdzie się nasz Brasileo podział?

Edit: aa Xavi go na LO wyrzucił xD

2

Bez Yamala to tutaj jest 0-3 w dupe xD

2

Gdzie ten chłopak ma granice?

4

De Jong jako wolny elektron piękny, tym razem wybrał sobie uciekanie od gry. Klasa. Ja bym mu wyrównał kontrakt z Mbappe

8

Yamal 9/10 występ. Czapki z głów. Kilka klas wyżej od całego zespołu

0

Ale ja uwielbiam te gole z daleka po krótkim słupku. Mogę je oglądać w nieskończoność

1

Ale brameczka w stylu prime Messiego, klekajcie narody

0

Kogo on przepraszam ściągnął???

2

@J4no ja wolę odpaść w 1/8 niż oglądać jak City czy Bayern ładuje nam 7 goli

2

Hansi pakuj się w samolot już

0

De Jong dzisiaj 2/10, bez jaj, zero zaangażowania. Wszystko na odpier*ol

0

Zamiast przesunąć Christensena do obrony to go ściąga XD

2

Jaki to jest wstyd xD

0

Mam nadzieję że Fermin za De Jonga

0

Xavi to ma chyba najwięcej kartek w lidze, również licząc piłkarzy xD

0

No w końcu! Brawo Gündogan

2

Na kim się przełamać jak nie na nas xD

5

De Jong nie daje powodów żeby tyle zarabiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?