0

@cules100pro jemu przynajmniej wyszło, nie skończył w Getafe xD

0

Pomyśleć że on miał u nas grać xd

1

Xavi Simons to nasz wychowanek tylko spierdzielił do PSG, dobrze pamiętam?

2

Chciałabym kiedyś powrócić do defaultowych ustawień i zacząć oglądać mecze Realu, ciekawi mnie ile by zajęło mi poczuć obrzydzenie. 30 min? Cały mecz? Więcej?
Bo ja nie wiem jak można im kibicować tak po prostu, za grę, bez jakiegoś przyzwyczajenia z dzieciństwa czy po tych sukcesach w LM

6

Jeden z tych dni kiedy przydałaby się zasada goli na wyjeździe :p

0

Że wy się jeszcze dajecie nabrać, ile razy my tą bajkę widzieliśmy xD

0

Stan zaskoczenia: brak

1

@dominox1998 nie ma opcji, zaraz coś wcisną jak zawsze. Za dużo razy to widziałem żeby się nabrać

Edit: cóż XDDDDd

2

Oczywiście nikt nie zwraca uwagi na te "małe rzeczy" podczas dyskusji, a one nałożone na siebie generują dużo, dużo większe kontrowersje niż jeden gwizdek sędziego przed czasem

0

Nie strzelą im nie ma opcji xD

6

Bożydar Realow oczywiście dostał mecz swojej ukochanej drużyny, można wyciszać xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piękne są te czyste koszulki Lazio.

0

Zobaczymy jak się dziś spisze przyszły środkowy pomocnik Barcelony Joshua Kimmich.

0

Ja już ubrany na upadek Bajernu.

2

Fermin tragedia do kwadratu ten mecz, niestety

3

Idealny mecz żeby wpuścić Roque to nie, lepiej ratować wartosc tego placka z Girony

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mamy farta i tak bo jeszcze nie było przykucu

1

@aspr1me je niom

4

O kurde zapomniałem o Lewandowskim xD co on jeszcze robi na boisku?

5

Kocham Cubarsiego jak coś, prawie jak Yamala

17

A w chuju już to mam, marazm mnie dopadł po tych kontuzjach. Znowu się dałem podpalić jednym meczem

1

@KrychaFCB zamień soczewki miejscami

5

Flick zrobi z Pedriego drugiego Goretzke fizycznie, ja wierzę

4

Do września jest trochę czasu. Ja mam nadzieję że skupienie na Pedrim będzie maksymalne, żadnych kurwa turnusów do Houston, Euro czy Igrzysk. Ciężka praca i powolne wprowadzenie. Następny sezon da nam wszystkie odpowiedzi.

0

@G9 xDDDDDD co ja tu przeczytałem właśnie

1

@DragonxNF ale przecież sprzedać bo nie szczela goli i w ogóle

1

Felix, Roque in za Brasileo i Bachate i jedziemy z kucaczem

3

Nasza pomoc marzeń cała leży połamana, płakać się chce jak Pedriemu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?