0

@kanver_ xD no przecież wiem, chodzi o to żeby się wykartkował i spełnił swój cel na dziś

0

Dobra dawaj tą kartkę Lewy i pod prysznic, tu jest tyle miejsca dla wybieganego Brazylijczyka

1

Ale się dał jak dziecko złapać xD tyle miejsca

2

Co do Roque, każdy ma swojego Puiga

1

@TheNekro94 najlepszego!

0

@Kreegen hej! Dzięki za odpowiedź. Nie nastawiam się na kajakowanie, ale po prostu chciałbym w pięknym miejscu być w miarę sam na sam. Ale fajnie że jest szansa a wolne. A Monjüic też oczywiście odwiedzę. Jak się żyje ogólnie w Barcelonie?

1

@JohnA Jeszcze to przemyślę na miejscu, mamy trochę czasu całe szczęście, ale dzięki za wskazówkę :)

1

@JohnA Też tak słyszałem, i planuję tam pewne wydarzenie, a ta łódka byłaby do tego perfekcyjna :D

0

Był ktoś z was w Parc de la Ciutadella w Barcelonie? Czy pamięta czy łodzie będące tam da sie zarezerwować? I jeśli nie, czy jest jakakolwiek szansa że trafi się któregoś dnia?
W ogóle jeśli ktoś jest mocno obcykany to chętnie pogadam, bo gdzie szukać jak nie tu :P

0

Dawno się nie czuło takich emocji. Oby tak dalej, prowadź panie Guardiola.

0

Ale duma! Super te karne, naprawdę

0

Pobierz jakiś cosplay Xaviego z tymi zmianami?

0

Betoniarek swoje xDD

5

Jazda tam, uratujcie nam lato. Chcę te reklamy z piłkarzami w media expert, chcę tą pompkę w narodzie i strefy kibica.

4

@Blanco16 Mbappe i Yamal to inne pokolenie. Ciężko mówić tu o jakiejś dłuższej perspektywie rywalizacji

3

@Forsyth dawanie takiej platformy jak ta odklejonym osobom jak Ziemkiewicz jest obrzydliwe. Ja rozumiem ideę rozmawiania ze wszystkimi, ale nikt mnie już nie przekona że kanał zero gra idealnie pod jedną partię xD

0

Świat nam ucieka...

0

@SelloutCrowd mhm xD dokończ tę historię jak już wrócisz pożyczonym B7 starego do domu xd

1

@Zoker to akurat nie Chestera fragment :P

0

@TR3YWAY dlaczego Lewica dalej ją puszcza do Mazurka xD przecież to jest oczywiste że kilka razy ją "zgasi" i tryglodyci będą bili brawo bo "super dziennikarz" xd nic tym nie ugrają

0

Mam nadzieję że Gündogan sobie odpocznie w tych towarzyskich, ale znając szkopów to pewnie ciśnienie już mają i będzie gra o życie

3

@macio_944 a za 4 tygodnie 2 punkty po klasyku i jedziemy z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Chciałbym się dokopać co z Cancelo, ale jeśli to coś osobistego to nie chcę wiedzieć i oby hieny hiszpańskie nie drążyły

5

Ten Molina to też bystry, przegrany 0-3 i tak to teraz sobie odpocznie 2 mecze xD

4

Haha ale ma chłopak gaz w dupie. Lubię go

1

@Emhyr kurde akurat dzisiaj jak trzeba się było socjalizować :p ale super, dzięki za odp

0

Co tu się dziś odjebało!! Wynik odzwierciedla grę??

0

@zodiak_10 no tak, ale to tylko nakręca fanatyków, szczególnie białej części. Zobaczą tacy to i pójdą mu spamować w DM na Instagramie.

11

Ale trzeba mieć żelazną psychikę w tym zjebanym świecie. Mam nadzieję że to do niego nie dociera, bo to jest chore co się czyta lub widzi na temat 16 latka. Mali ludzie.



Ps. Wiem że się przywalam do mema ale to po prostu jest żałosne XD ja 25 latek biorę to emocjonalnie a co dopiero 16 latek (!) którego to dotyczy... Jeszcze to wskazywanie wartości piłkarza golami nie mogę z tym twitterem xd

0

@Amidamaru po prostu jest cienki jak sik pająka xD dobrze że tu nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?