1

A ten o zmianach zapominał?

0

@MarianekFCB zgadnij xd

1

Czemu nasi tak nie mogą strzelać :(

0

Ruszyła maszyna

3

Francuzik widzę ma Casemiro treatment. Może srać na rywali ale kartki nie będzie

0

@Maynard666 granie jednowymiarowo nigdy nie jest na dłuższą metę jakieś efektywne. Świat piłki potrafił zatrzymać Xaviego, Busquetsa, Inieste i Messiego w jednej drużynie

1

Ale ten Rudiger to jest debil xD

0

@HypeR co .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Czy oni nie mogą strzelić normalnego gola xD

0

Vamos XDDDDd jedziemy

1

XdddddD dobry start toomuchmoneya xD

0

W ogóle polecam wizytę w naszym muzeum, kawał historii napisanej obrazami i rzeczami, puchary robią wrażenie, podobnie jak cała sekcja Leo Messiego.
No i nowe Camp Nou zaczyna fajnie wyglądać :)

13

Pozdrowienia z La Rambli Ramblowicze :P

1

@Matt_i1992 tak jak na Reddicie? Najgłupszy pomysł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale prawdę trzeba powiedzieć że Raphinia twardy jest

0

Japierdole za to zawieszenie do końca sezonu! Co to miało być

5

Rozbój w biały dzień i nikt nie wie o co chodzi xD ale przecież Negreira xD

3

Ale o co tu chodzi xDDDDDD

1

Pięknie panowie! Szybkie strzelanie i robimy zmiany.

0

@kanver_ xD no przecież wiem, chodzi o to żeby się wykartkował i spełnił swój cel na dziś

0

Dobra dawaj tą kartkę Lewy i pod prysznic, tu jest tyle miejsca dla wybieganego Brazylijczyka

1

Ale się dał jak dziecko złapać xD tyle miejsca

2

Co do Roque, każdy ma swojego Puiga

1

@TheNekro94 najlepszego!

0

@Kreegen hej! Dzięki za odpowiedź. Nie nastawiam się na kajakowanie, ale po prostu chciałbym w pięknym miejscu być w miarę sam na sam. Ale fajnie że jest szansa a wolne. A Monjüic też oczywiście odwiedzę. Jak się żyje ogólnie w Barcelonie?

1

@JohnA Jeszcze to przemyślę na miejscu, mamy trochę czasu całe szczęście, ale dzięki za wskazówkę :)

1

@JohnA Też tak słyszałem, i planuję tam pewne wydarzenie, a ta łódka byłaby do tego perfekcyjna :D

0

Był ktoś z was w Parc de la Ciutadella w Barcelonie? Czy pamięta czy łodzie będące tam da sie zarezerwować? I jeśli nie, czy jest jakakolwiek szansa że trafi się któregoś dnia?
W ogóle jeśli ktoś jest mocno obcykany to chętnie pogadam, bo gdzie szukać jak nie tu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?