@Maynard666 granie jednowymiarowo nigdy nie jest na dłuższą metę jakieś efektywne. Świat piłki potrafił zatrzymać Xaviego, Busquetsa, Inieste i Messiego w jednej drużynie
W ogóle polecam wizytę w naszym muzeum, kawał historii napisanej obrazami i rzeczami, puchary robią wrażenie, podobnie jak cała sekcja Leo Messiego. No i nowe Camp Nou zaczyna fajnie wyglądać :)
@Kreegen hej! Dzięki za odpowiedź. Nie nastawiam się na kajakowanie, ale po prostu chciałbym w pięknym miejscu być w miarę sam na sam. Ale fajnie że jest szansa a wolne. A Monjüic też oczywiście odwiedzę. Jak się żyje ogólnie w Barcelonie?
Był ktoś z was w Parc de la Ciutadella w Barcelonie? Czy pamięta czy łodzie będące tam da sie zarezerwować? I jeśli nie, czy jest jakakolwiek szansa że trafi się któregoś dnia? W ogóle jeśli ktoś jest mocno obcykany to chętnie pogadam, bo gdzie szukać jak nie tu :P
1
A ten o zmianach zapominał?
0
@MarianekFCB zgadnij xd
1
Czemu nasi tak nie mogą strzelać :(
0
Ruszyła maszyna
3
Francuzik widzę ma Casemiro treatment. Może srać na rywali ale kartki nie będzie
0
@Maynard666 granie jednowymiarowo nigdy nie jest na dłuższą metę jakieś efektywne. Świat piłki potrafił zatrzymać Xaviego, Busquetsa, Inieste i Messiego w jednej drużynie
1
Ale ten Rudiger to jest debil xD
0
@HypeR co .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Czy oni nie mogą strzelić normalnego gola xD
0
Vamos XDDDDd jedziemy
1
XdddddD dobry start toomuchmoneya xD
0
W ogóle polecam wizytę w naszym muzeum, kawał historii napisanej obrazami i rzeczami, puchary robią wrażenie, podobnie jak cała sekcja Leo Messiego.
No i nowe Camp Nou zaczyna fajnie wyglądać :)
13
Pozdrowienia z La Rambli Ramblowicze :P
1
@Matt_i1992 tak jak na Reddicie? Najgłupszy pomysł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale prawdę trzeba powiedzieć że Raphinia twardy jest
0
Japierdole za to zawieszenie do końca sezonu! Co to miało być
5
Rozbój w biały dzień i nikt nie wie o co chodzi xD ale przecież Negreira xD
3
Ale o co tu chodzi xDDDDDD
1
Pięknie panowie! Szybkie strzelanie i robimy zmiany.
0
@kanver_ xD no przecież wiem, chodzi o to żeby się wykartkował i spełnił swój cel na dziś
0
Dobra dawaj tą kartkę Lewy i pod prysznic, tu jest tyle miejsca dla wybieganego Brazylijczyka
1
Ale się dał jak dziecko złapać xD tyle miejsca
2
Co do Roque, każdy ma swojego Puiga
1
@TheNekro94 najlepszego!
0
@Kreegen hej! Dzięki za odpowiedź. Nie nastawiam się na kajakowanie, ale po prostu chciałbym w pięknym miejscu być w miarę sam na sam. Ale fajnie że jest szansa a wolne. A Monjüic też oczywiście odwiedzę. Jak się żyje ogólnie w Barcelonie?
1
@JohnA Jeszcze to przemyślę na miejscu, mamy trochę czasu całe szczęście, ale dzięki za wskazówkę :)
1
@JohnA Też tak słyszałem, i planuję tam pewne wydarzenie, a ta łódka byłaby do tego perfekcyjna :D
0
Był ktoś z was w Parc de la Ciutadella w Barcelonie? Czy pamięta czy łodzie będące tam da sie zarezerwować? I jeśli nie, czy jest jakakolwiek szansa że trafi się któregoś dnia?
W ogóle jeśli ktoś jest mocno obcykany to chętnie pogadam, bo gdzie szukać jak nie tu :P