1

Kolejny będzie zajechany xD

0

Dziękujemy De La Fuente

0

Ah shit, here we go again

0

Dawaj Roque panie trenerze, oni zostawiają kupę miejsca za sobą

1

Ale technikę to ma niesamowitą naprawdę. Brazylijczyk nie z Brazylii

2

ajjjj, co to był za strzał wow

0

No dajesz Fermin, to jest twój mecz

0

Nieźle już spuchło. Mega współczuję :(

1

Christensen bez De Jonga może mieć ciężko ogarnąć

0

Brawo Kendrick!

0

@SpainFanRM89 może tak być, ma trochę inne zadania. Ale też forma nie ta, on dalej ma 21 lat takie wahania to norma

0

Czy my gramy z kontry czy mi się wydaje xD

1

Aj Joao piękny jesteś

0

@esem91 Cubarsi tam ogarnie

2

Ale atmosferka, szacun

1

@Tasde "A w La Liga najchętniej wyrejestrowano by wszystkich zawodników" chyba że mowa o piłkarzach Realu, wtedy nie

2

Nie no błagam xD

3

@macio_944 ale kozak rzecz o matko

4

@Azrik czyli nie zdobył..

8

Po chuj Pedri xD matko co tam są za zmiany

2

Jezu dałby Marka Chuju, jakiegoś Forta czy wyczarował innego młodzika to próbuje ratować tego placka z Girony ehh

1

@Adrian_Borowiec najlepszego!

0

Te plecy to Roque?

16

W życiu pewne są tylko 3 rzeczy:
1. Śmierć
2. Podatki
3. Barcelona cofnie się i odda inicjatywę po umęczonej bramce na 1-0 i będzie zdziwiona po wyrównaniu.

0

Ja już nie mam słów. Albo tych zmian nie ma, albo są chujowe. A jakościowi piłkarze na ławce.

1

Jak piłkarze mają nie być obsrani jak trener ich nie wspomaga żadną efektywną zmianą.

0

Dajta spokój z tym faulem, Inigo ograny

4

W nagrodę ława hahahah

3

XdDddddD no dalej grajmy jedną jedenastką

1

Odpoczynek dla Yamala!!! Proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?