3 marca 2024, 21:47
1
Kolejny będzie zajechany xD
3 marca 2024, 21:46
0
Dziękujemy De La Fuente
3 marca 2024, 21:45
Ah shit, here we go again
3 marca 2024, 21:43
Dawaj Roque panie trenerze, oni zostawiają kupę miejsca za sobą
3 marca 2024, 21:35
Ale technikę to ma niesamowitą naprawdę. Brazylijczyk nie z Brazylii
3 marca 2024, 21:34
2
ajjjj, co to był za strzał wow
3 marca 2024, 21:29
No dajesz Fermin, to jest twój mecz
3 marca 2024, 21:27
Nieźle już spuchło. Mega współczuję :(
Christensen bez De Jonga może mieć ciężko ogarnąć
3 marca 2024, 21:19
Brawo Kendrick!
3 marca 2024, 21:17
@SpainFanRM89 może tak być, ma trochę inne zadania. Ale też forma nie ta, on dalej ma 21 lat takie wahania to norma
3 marca 2024, 21:11
Czy my gramy z kontry czy mi się wydaje xD
3 marca 2024, 21:07
Aj Joao piękny jesteś
3 marca 2024, 21:01
@esem91 Cubarsi tam ogarnie
3 marca 2024, 20:59
Ale atmosferka, szacun
1 marca 2024, 00:09
@Tasde "A w La Liga najchętniej wyrejestrowano by wszystkich zawodników" chyba że mowa o piłkarzach Realu, wtedy nie
26 lutego 2024, 18:12
Nie no błagam xD
26 lutego 2024, 15:49
3
@macio_944 ale kozak rzecz o matko
24 lutego 2024, 19:27
4
@Azrik czyli nie zdobył..
24 lutego 2024, 18:01
8
Po chuj Pedri xD matko co tam są za zmiany
24 lutego 2024, 17:55
Jezu dałby Marka Chuju, jakiegoś Forta czy wyczarował innego młodzika to próbuje ratować tego placka z Girony ehh
24 lutego 2024, 17:46
@Adrian_Borowiec najlepszego!
24 lutego 2024, 17:38
Te plecy to Roque?
21 lutego 2024, 22:56
16
W życiu pewne są tylko 3 rzeczy:1. Śmierć2. Podatki3. Barcelona cofnie się i odda inicjatywę po umęczonej bramce na 1-0 i będzie zdziwiona po wyrównaniu.
21 lutego 2024, 22:44
Ja już nie mam słów. Albo tych zmian nie ma, albo są chujowe. A jakościowi piłkarze na ławce.
21 lutego 2024, 22:40
Jak piłkarze mają nie być obsrani jak trener ich nie wspomaga żadną efektywną zmianą.
21 lutego 2024, 22:35
Dajta spokój z tym faulem, Inigo ograny
21 lutego 2024, 22:33
W nagrodę ława hahahah
XdDddddD no dalej grajmy jedną jedenastką
21 lutego 2024, 22:24
Odpoczynek dla Yamala!!! Proszę
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Kolejny będzie zajechany xD
0
Dziękujemy De La Fuente
0
Ah shit, here we go again
0
Dawaj Roque panie trenerze, oni zostawiają kupę miejsca za sobą
1
Ale technikę to ma niesamowitą naprawdę. Brazylijczyk nie z Brazylii
2
ajjjj, co to był za strzał wow
0
No dajesz Fermin, to jest twój mecz
0
Nieźle już spuchło. Mega współczuję :(
1
Christensen bez De Jonga może mieć ciężko ogarnąć
0
Brawo Kendrick!
0
@SpainFanRM89 może tak być, ma trochę inne zadania. Ale też forma nie ta, on dalej ma 21 lat takie wahania to norma
0
Czy my gramy z kontry czy mi się wydaje xD
1
Aj Joao piękny jesteś
0
@esem91 Cubarsi tam ogarnie
2
Ale atmosferka, szacun
1
@Tasde "A w La Liga najchętniej wyrejestrowano by wszystkich zawodników" chyba że mowa o piłkarzach Realu, wtedy nie
2
Nie no błagam xD
3
@macio_944 ale kozak rzecz o matko
4
@Azrik czyli nie zdobył..
8
Po chuj Pedri xD matko co tam są za zmiany
2
Jezu dałby Marka Chuju, jakiegoś Forta czy wyczarował innego młodzika to próbuje ratować tego placka z Girony ehh
1
@Adrian_Borowiec najlepszego!
0
Te plecy to Roque?
16
W życiu pewne są tylko 3 rzeczy:
1. Śmierć
2. Podatki
3. Barcelona cofnie się i odda inicjatywę po umęczonej bramce na 1-0 i będzie zdziwiona po wyrównaniu.
0
Ja już nie mam słów. Albo tych zmian nie ma, albo są chujowe. A jakościowi piłkarze na ławce.
1
Jak piłkarze mają nie być obsrani jak trener ich nie wspomaga żadną efektywną zmianą.
0
Dajta spokój z tym faulem, Inigo ograny
4
W nagrodę ława hahahah
3
XdDddddD no dalej grajmy jedną jedenastką
1
Odpoczynek dla Yamala!!! Proszę