@ShawnC przy bramce Dembele wykorzystał swoje niesamowicie szybkie ruchy i dopadł do piłki zanim wyszła za linię. Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek inny zawodnik na świecie by ją tam złapał.
@tristan87 niech tylko popracuje trochę nad fizycznością bo wszedł na te 29 min i pod koniec już słabo biegał. Ale piłkarz magiczny, mam do niego słabość
@fart@Lucerfi kurcze no nie wiem sam ja tak samo.. chciałbym żeby to się ułożyło mimo że wszystko, bo to Xavi itp. I naprawdę nie gramy źle. Ale z drugiej strony, czy kilka dobrych meczów wystarcza
Mam nadzieję że Dzbanbele zrobią tam ogień na olimpijskim wzgórzu. Tyle wpompowane w niego a ten przy pierwszej okazji się wypiął i teraz jeszcze ta cieszynka xD
1
@ShawnC przy bramce Dembele wykorzystał swoje niesamowicie szybkie ruchy i dopadł do piłki zanim wyszła za linię. Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek inny zawodnik na świecie by ją tam złapał.
1
@MesQueUnClub96 rozkrok? XD
1
@BORO_12 no tak, zapomniałem o jego już długim stażu xD
0
Kto jest u nas czwartym kapitanem?
Bo rozumiem że hierarchia to Roberto, Ter Stegen, Araujo a był ktoś jeszcze kapitanem w tym sezonie?
0
@Esteban_ wtf to on tam rywalizuje ze skrzydłowym?
1
Ktoś ogląda na co dzień Serie A? Czemu Zalewski jest tak szkalowany przez trenera Romy?
1
@regatta52 stąd chciałem pozdrowić całe Ryki i ich mleczarnię
1
Piękne trio ofensywne nam się tworzy - LRY.
Myślę że cały powiat rycki będzie tym pomysłem zachwycony.
4
@tristan87 niech tylko popracuje trochę nad fizycznością bo wszedł na te 29 min i pod koniec już słabo biegał. Ale piłkarz magiczny, mam do niego słabość
1
@fart @Lucerfi kurcze no nie wiem sam ja tak samo.. chciałbym żeby to się ułożyło mimo że wszystko, bo to Xavi itp. I naprawdę nie gramy źle. Ale z drugiej strony, czy kilka dobrych meczów wystarcza
0
No i jak nastroje? Xavi se queda?
9
@kondziu88 Inigo za Cubarsiego
0
@Gibbon_FCB first time?
0
@barcelonaLM ta statystyka tak cieszy. W końcu nie ma wstydu
0
@Aragorn33 nie wszyscy trzej muszą odpoczywać w Kadyksie
8
Mam nadzieję że Dzbanbele zrobią tam ogień na olimpijskim wzgórzu. Tyle wpompowane w niego a ten przy pierwszej okazji się wypiął i teraz jeszcze ta cieszynka xD
1
Potrzebuję grafiki gdzie jest uśmiechnięty Xavi i napisane Thank you and welcome. Placę w Spotify Premium
5
BRAWO BRAWO PANOWIE!!! Mega duma!
4
Jakby zamiast nas był Real to już by było smarowanie śmietaną po cyckach jaka to nie remontada i jaki mental i w ogóle patrzcie jak gra ten Kross xD
0
Ściągaj młodego Xavi.
4
Ale mieliśmy farta z tym Gündoganem. Cud że on tu chciał przyjść
0
@Firestone czemu listonosz XDSS
0
BRAWO BRAWO BRAWOOOOOO
0
@Visca_barca no to było ogólne stwierdzenie xd
0
Ten też to jest łeb xD cisną nas na lewej to wyjebał dobrego w obronie Raphinie na prawo xd
0
@VamosVamos przecie gra
1
Oczywiście Kowalski już żałoba jak Barcelona strzela XD
1
Pedri ma swoje złe momenty. Ale to jest taki magik, że wow
0
Holendrzy dalej bez pozytywnego człowieka od Cruyffa
1
Ciekawe czy już się włączył gen przegrywu XD