1

@ShawnC przy bramce Dembele wykorzystał swoje niesamowicie szybkie ruchy i dopadł do piłki zanim wyszła za linię. Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek inny zawodnik na świecie by ją tam złapał.

1

@MesQueUnClub96 rozkrok? XD

1

@BORO_12 no tak, zapomniałem o jego już długim stażu xD

0

Kto jest u nas czwartym kapitanem?
Bo rozumiem że hierarchia to Roberto, Ter Stegen, Araujo a był ktoś jeszcze kapitanem w tym sezonie?

0

@Esteban_ wtf to on tam rywalizuje ze skrzydłowym?

1

Ktoś ogląda na co dzień Serie A? Czemu Zalewski jest tak szkalowany przez trenera Romy?

1

@regatta52 stąd chciałem pozdrowić całe Ryki i ich mleczarnię

1

Piękne trio ofensywne nam się tworzy - LRY.
Myślę że cały powiat rycki będzie tym pomysłem zachwycony.

4

@tristan87 niech tylko popracuje trochę nad fizycznością bo wszedł na te 29 min i pod koniec już słabo biegał. Ale piłkarz magiczny, mam do niego słabość

1

@fart @Lucerfi kurcze no nie wiem sam ja tak samo.. chciałbym żeby to się ułożyło mimo że wszystko, bo to Xavi itp. I naprawdę nie gramy źle. Ale z drugiej strony, czy kilka dobrych meczów wystarcza

0

No i jak nastroje? Xavi se queda?

9

@kondziu88 Inigo za Cubarsiego

0

@Gibbon_FCB first time?

0

@barcelonaLM ta statystyka tak cieszy. W końcu nie ma wstydu

0

@Aragorn33 nie wszyscy trzej muszą odpoczywać w Kadyksie

8

Mam nadzieję że Dzbanbele zrobią tam ogień na olimpijskim wzgórzu. Tyle wpompowane w niego a ten przy pierwszej okazji się wypiął i teraz jeszcze ta cieszynka xD

1

Potrzebuję grafiki gdzie jest uśmiechnięty Xavi i napisane Thank you and welcome. Placę w Spotify Premium

5

BRAWO BRAWO PANOWIE!!! Mega duma!

4

Jakby zamiast nas był Real to już by było smarowanie śmietaną po cyckach jaka to nie remontada i jaki mental i w ogóle patrzcie jak gra ten Kross xD

0

Ściągaj młodego Xavi.

4

Ale mieliśmy farta z tym Gündoganem. Cud że on tu chciał przyjść

0

@Firestone czemu listonosz XDSS

0

BRAWO BRAWO BRAWOOOOOO

0

@Visca_barca no to było ogólne stwierdzenie xd

0

Ten też to jest łeb xD cisną nas na lewej to wyjebał dobrego w obronie Raphinie na prawo xd

0

@VamosVamos przecie gra

1

Oczywiście Kowalski już żałoba jak Barcelona strzela XD

1

Pedri ma swoje złe momenty. Ale to jest taki magik, że wow

0

Holendrzy dalej bez pozytywnego człowieka od Cruyffa

1

Ciekawe czy już się włączył gen przegrywu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?