Z zewnątrz paskudny ten stadion jak mało co, ale w środku to jest wow, niesamowite. Mam nadzieję że nowe Camp Nou dociągnie do tego poziomu, bo na pewno będzie ładniejsze.
@TaKeSe tak, jeśli mieści się w podanych wymiarach. Easyjet to tanie linie więc jeśli nie dokupowales żadnego pakietu to masz tylko bagaż który ma się mieścić pod fotel.
Zmienianie chipu widzę idzie wybornie xD Real idzie po ligę, jest w 1/2 LM, za kilka miesięcy podpisuje najlepszego piłkarza na świecie, a my? Za chwilę zatrudniamy kolejnego trenera bez absolutnie cienia doświadczenia i liczymy na cud, obrażamy się bo jeden dużo bardziej doświadczony piłkarz wskazał nam błąd który popełnilismy XD Żałośnie to wygląda. Dałem się oszukać że idzie to w dobrym kierunku, znowu.
Dajcie spokój z tym zmęczonym Realem na klasyk. On jest dopiero w niedzielę o 21, a przy takim przygotowaniu fizycznym jaki ma Real to nie ma żadnego znaczenia.
0
Cancelo ocena 2,0
1
I co? Bez żółtej za faul bez piłki? xD
0
Cancelo matko święta. Fort zdejmuj ortalion bo to jest dramat
0
Ostatni mecz w Barcelonie?
8
Skoro nie ma goal-line, a VAR może zdecydować czy jest gol czy nie to dlaczego po prostu nie ustawią kamery nad bramką? xD
1
Ahhahaha pięknie wyruchani znowu
2
Przecież on wbiegł w tą nogę xD
0
Araujo elektryczny
1
Brawo!!! Andreas jesteś kozak
2
Z zewnątrz paskudny ten stadion jak mało co, ale w środku to jest wow, niesamowite. Mam nadzieję że nowe Camp Nou dociągnie do tego poziomu, bo na pewno będzie ładniejsze.
0
@TR3YWAY Ćwiąkała chyba najlepiej w Polsce ukrywa komu kibicuje. Nie da się mu zarzucić że bardziej lubi jednych a mniej drugich
1
Jest ktoś w Eleven kto nie kibicuje Realowi?
0
My to mamy farta japierdziele xD
0
@TaKeSe tak, jeśli mieści się w podanych wymiarach. Easyjet to tanie linie więc jeśli nie dokupowales żadnego pakietu to masz tylko bagaż który ma się mieścić pod fotel.
0
Beka jak PSG da 100 mln za tego placka Osimhena xD
9
Zmienianie chipu widzę idzie wybornie xD
Real idzie po ligę, jest w 1/2 LM, za kilka miesięcy podpisuje najlepszego piłkarza na świecie, a my?
Za chwilę zatrudniamy kolejnego trenera bez absolutnie cienia doświadczenia i liczymy na cud, obrażamy się bo jeden dużo bardziej doświadczony piłkarz wskazał nam błąd który popełnilismy XD
Żałośnie to wygląda. Dałem się oszukać że idzie to w dobrym kierunku, znowu.
0
@MichuZ44 haha znowu się tatusiowie pogryzą tam. Sainza stary to jeszcze większy toksyk niz Jos
5
Ale hit byl z tymi stojącymi kołkami w polu karnym xD
3
Niepopularna opinia: Bellingham zagrał jeszcze gorszy dwumecz niż Haaland.
0
@Chriss9933 Na luzie, to jest Real. Ja bym się bardziej martwił o nasze morale
0
Myślicie że Julian Alvarez jest do wyjęcia za Lengleta + Spotify Premium + bardzo duża wdzięczność?
2
Dajcie spokój z tym zmęczonym Realem na klasyk. On jest dopiero w niedzielę o 21, a przy takim przygotowaniu fizycznym jaki ma Real to nie ma żadnego znaczenia.
1
@szkudi7 do niedzieli 21 to nie będzie miało żadnego znaczenia
1
Pierwszy raz próbuje taktyki na wycieranie potu wkurwienia pieniędzmi. Postawione na awans Realu.
Zobaczymy
1
Bellingham kolejny masterclass xDD
0
Trochę za Realem ten komentator, szczególnie na początku ale operowanie glosem ma fajne, dobrze sie to slucha
7
Jeszcze naziści dalej przejdą, trzymajcie mnie
0
@MesQueUnClub96 właśnie dobrze, to Rodri za wolno
2
Rodri też zapomniał jak się szybko rozgrywa nagle?
0
@Chucky my chcemy tylko oglądać piłkę :p