0

Cancelo ocena 2,0

1

I co? Bez żółtej za faul bez piłki? xD

0

Cancelo matko święta. Fort zdejmuj ortalion bo to jest dramat

0

Ostatni mecz w Barcelonie?

8

Skoro nie ma goal-line, a VAR może zdecydować czy jest gol czy nie to dlaczego po prostu nie ustawią kamery nad bramką? xD

1

Ahhahaha pięknie wyruchani znowu

2

Przecież on wbiegł w tą nogę xD

0

Araujo elektryczny

1

Brawo!!! Andreas jesteś kozak

2

Z zewnątrz paskudny ten stadion jak mało co, ale w środku to jest wow, niesamowite. Mam nadzieję że nowe Camp Nou dociągnie do tego poziomu, bo na pewno będzie ładniejsze.

0

@TR3YWAY Ćwiąkała chyba najlepiej w Polsce ukrywa komu kibicuje. Nie da się mu zarzucić że bardziej lubi jednych a mniej drugich

1

Jest ktoś w Eleven kto nie kibicuje Realowi?

0

My to mamy farta japierdziele xD

0

@TaKeSe tak, jeśli mieści się w podanych wymiarach. Easyjet to tanie linie więc jeśli nie dokupowales żadnego pakietu to masz tylko bagaż który ma się mieścić pod fotel.

0

Beka jak PSG da 100 mln za tego placka Osimhena xD

9

Zmienianie chipu widzę idzie wybornie xD
Real idzie po ligę, jest w 1/2 LM, za kilka miesięcy podpisuje najlepszego piłkarza na świecie, a my?
Za chwilę zatrudniamy kolejnego trenera bez absolutnie cienia doświadczenia i liczymy na cud, obrażamy się bo jeden dużo bardziej doświadczony piłkarz wskazał nam błąd który popełnilismy XD
Żałośnie to wygląda. Dałem się oszukać że idzie to w dobrym kierunku, znowu.

0

@MichuZ44 haha znowu się tatusiowie pogryzą tam. Sainza stary to jeszcze większy toksyk niz Jos

5

Ale hit byl z tymi stojącymi kołkami w polu karnym xD

3

Niepopularna opinia: Bellingham zagrał jeszcze gorszy dwumecz niż Haaland.

0

@Chriss9933 Na luzie, to jest Real. Ja bym się bardziej martwił o nasze morale

0

Myślicie że Julian Alvarez jest do wyjęcia za Lengleta + Spotify Premium + bardzo duża wdzięczność?

2

Dajcie spokój z tym zmęczonym Realem na klasyk. On jest dopiero w niedzielę o 21, a przy takim przygotowaniu fizycznym jaki ma Real to nie ma żadnego znaczenia.

1

@szkudi7 do niedzieli 21 to nie będzie miało żadnego znaczenia

1

Pierwszy raz próbuje taktyki na wycieranie potu wkurwienia pieniędzmi. Postawione na awans Realu.
Zobaczymy

1

Bellingham kolejny masterclass xDD

0

Trochę za Realem ten komentator, szczególnie na początku ale operowanie glosem ma fajne, dobrze sie to slucha

7

Jeszcze naziści dalej przejdą, trzymajcie mnie

0

@MesQueUnClub96 właśnie dobrze, to Rodri za wolno

2

Rodri też zapomniał jak się szybko rozgrywa nagle?

0

@Chucky my chcemy tylko oglądać piłkę :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?