0

Nie no, bez przesady. Grajmy dalej

0

Ale to jest śmierdząca gra, brak słów xD

0

@SinMistico Bingo!

0

Brał udział w akcji? Brał. Jedziemy dalej

0

@Kitek1640 witam chyba nikt

0

Jaki ręcznik japierdole xD

0

Las Palmas jaka tikitaka przy swoim polu karnym xD Xavi could never

1

@TR3YWAY wam to wystarczy kilka słów triggerujacych i we wszystko uwierzycie xD

0

Jezu, ile ja bym dał żeby Barcelona w połowie tak grała

0

Chłopaki podpisali pakt o nieprzełamywaniu się czy co

1

Co ten Miedwiediew odwalił z tym skrótem :oo

Mówiłem że będzie długi mecz. Teraz to na dwoje babka wróżyła

1

Spodziewam się że Guardiola zrobi coś podobnego, do końca następnego sezonu max

1

@Esteban_ Louis Van Gaal mi na świeżo tylko przychodzi

16

My tu marzymy o Kloppie a newsy pojawiają się o Thiago Mottcie xD chyba musimy zejść na ziemię

1

Swoją drogą ciekawe czy Liverpool ściągnie Alonso sprzed nosa Realowi XD

0

O kur*a, Laporta jedziesz po dźwignie i sprzedawaj kogo tam chcesz, ściągaj tutaj Jürgena

0

Ale to będzie dłuuugi mecz

4

@Kuba_1 Debilny pomysł, na PO ten chłopak naprawdę daje radę. Nie wiem jaki oni mają inny pomysł na tą prawą poza WYPOŻYCZONYM zawodnikiem

0

Dlaczego jeszcze nie ma komunikatu o zwolnieniu Xaviego? Coś mi się nie ładuje czy o co chodzi?

10

Wszystkiego najlepszego, ale już poza ławką trenerską Barcelony.

2

Powodzenia dalej panie Valverde!

0

Zero woli walki, kolejny raz

0

Dobrze że Laporta ma teraz inne sprawy na głowie jak wąchanie i tworzenie teorii spiskowych, bo jeszcze by nam zwolnił takiego treneiro

4

Felix to jest ewenement, jak można być tak nierównym xD

2

Wy chcecie karne z tym parodystą na bramce? xD

2

Potencjał w tej kadrze jest potężny, skoro nawet taka miernota jak Xavi czasami coś ugra. Dajcie nam normalnego trenera

1

Nie czaję już ile tych slotów jest na zmianę. Valverde robił 4 w meczu i teraz piąta, Xavi robił 3 w meczu i teraz czwarta?

0

@Lidwinho pierwszy od czasów Douglasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Roque to na LR powoli ma status Puiga, wiecznie uciśniony xD

0

To jak teraz jest? Mamy 3 zmiany i jeden slot? Czy tamte przepadają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?