Ja dzisiaj jestem pewien triumfu Juventusu. Nie wiem dlaczego ale uważam, że Real tej defensywie i temu stylowi gry jaki prezentuje Juve nie sprosta. Nie dlatego, że nie ma tam Nas w tym finale - po prostu, Juve ma niebotyczną obronę. Nie wierzę, że dadzą sobie pogrywać na wrzutki, wrzuteczki jak to robi większość drużyn La Liga czy też przeciwników drużyn w Lidze Mistrzów, ujmując także Bayern. Real przy drużynach grających bardzo sprawnie w obronie ma wielkie problemy, nawet nasza Barcelona, tak chaotycznie grająca w obronie była w stanie wygrać na Santiago Bernabeu.
Co do samego meczu, uważam że nie padnie dużo bramek, Real to Real i wiadomo, że coś strzelą - jak nie Ronaldo, to jakiś karny czy Ramos po wrzutce. Osobiście stawiam 2:1 dla Juve lub 1:1 i rozstrzygnięcie w karnych. Chciałbym dziś zobaczyć Buffona cieszącego się z upragnionego tytułu na koniec swojej kariery, Daniego który rozgrywa kapitalny sezon, jest w kapitalnej formie.
Niech klątwa obrony tytułu LM trwa i czeka na drużynę, która jest mistrzem do zadań niemożliwych lub uznawanych przez niektórych za klątwy, zadania niewykonalne - czyli Barcelony.
Temat mistrzostwa po tym meczu będzie można chyba zamknąć, co jak co ale w Malagę nie wierzę. Celta to była ostatnia nasza ' deska ratunku ' co do potknięcia się Realu.
Nie nastawiałbym się dzisiaj na potknięcie Realu. Przede wszystkim grają u siebie to raz. Mają szeroką kadrę i wartościową ławkę co wyklucza wszelakie zmęczenie meczem z Atletico to dwa. Sevilla praktycznie pozbawiona jest szans na awans na wyższe miejsce w tabeli, 4 miejsca też raczej nie straci to trzy. Real ma ogromne ciśnienie na zdobycie ligi po dość długim czasie to cztery.
Na koniec jeśli już dziś się nic nie wydarzy, a powątpiewam w cuda - z Malagą można dopisać Realowi już 3 punkty ( wiemy komu kibicuje właściciel Malagi ), Celta ? Dostają właśnie od Alaves, też już grają o nic, dla nich najlepiej jakby ten sezon już się skończył.
Real tego mistrza zdobędzie i w to nie wątpię. Nasze głupie potknięcia są temu winne i to, że nie wykorzystywaliśmy momentów na powiększenie przewagi lub jej odrobienie gdy Real się potykał. Tak przegrywa się ligi.
Carvajal do końca sezonu pograne, Bale lepiej dla Realu jak już na boisko nie wejdzie - będą grali prawdopodobnie tak jak grają dziś, chyba że dojdą jeszcze jakieś kontuzje.
Osobiście żałuję, że pierwsze mecze półfinałów skończyły się takimi wynikami bo rewanże praktycznie nie budzą żadnych emocji - wczorajszy mecz to była formalność, dzisiaj jest to samo - nie wierzę, że tak grające Atletico strzeli Realowi chociażby tylko 2 bramki żeby ich postraszyć. Szkoda, fajnie się zawsze oglądało te dwumecze i to oczekiwanie na rewanż, co się wydarzy, jaki będzie wynik. Zostało czekać na finał i kibicować Juve.
W Realu w obecnym sezonie to już bardziej na ZP zasługuje Marcelo, który robi robotę zarówno z tyłu jak i zdobywa ważne bramki i tworzy wiele sytuacji. Nawet wyżej w Realu postawiłbym w tym sezonie Ramosa i Kroosa. Na nich opiera się cały ten szkielet. Szkoda, że dobra postawa Realu to wiecznie wiąże się z ZP dla Ronaldo, a gra cała drużyna i może wypadałoby wyróżnić wreszcie kogoś innego. Osobiście wierzę w triumf w LM Juventusu i ZP dla Buffona :) No ale to tylko marzenie .. nawet jeśli Real przegra w finale to Ronaldo dostanie ZP. Tak to widzę ..
ja od 3 lat mam konto w Fortunie on-line, dość często dla posiadaczy właśnie kont on-line są jakieś bonusy, dodatki do kuponów, kasa na obstawianie jeśli postawisz kupon za jakąś tam sumę, dość dobrze jest to rozwinięte, stabilna strona, jeśli są jakieś problemy techniczne tą są szybkie informacje, wydaje mi się, że kursy stoją dość dobrze i nawet sporo jest wariantów do obstawiania. Lepszy niż STS według mnie, na zagranicznych bukach dość dobrze się nie znam ale coś tam ostatnio parę tych firm z polskiego rynku się wycofało
a mnie denerwują takie bezczelne faule kiedy przegrywasz i nie potrafisz się z tym pogodzić tylko wjeżdżasz w nogi, nie patrząc na piłkę i jeśli trafisz to łamiesz gościowi nogę, może i nawet karierę. To nie był faul w stylu dostał dwie żółte kartki, to było wyładowanie frustracji na zawodniku drużyny przeciwnej. Zachowanie w stylu Ramosa z ostatniego El Clasico. Tyle :)
te kwoty zaczynają mnie przerażać. Przecież on za miesięczną wypłatę jest sobie w stanie kupić prawie każdy klub polskiej Ekstraklasy. Ja bym sobie za taką jedną tygodniówkę całe życie ułożył i żył na zajebistym poziomie .. masakra.
Oj Angel Angel ... widać, że ten biały kolor koszulki obudził w Tobie pewne wspomnienia byłych kolegów, którzy bardzo lubili i dalej lubią robić sanki, wparowywać z łokciami, kopać po plecach .. człowiek z Realu wyjdzie ale Real z człowieka nigdy .. ehh :(
0
ahahahahahha ALE BRAMA : OOOOOOOOOOOO
0
ja pierdole .. można wyłączyć.
14
Ja dzisiaj jestem pewien triumfu Juventusu. Nie wiem dlaczego ale uważam, że Real tej defensywie i temu stylowi gry jaki prezentuje Juve nie sprosta. Nie dlatego, że nie ma tam Nas w tym finale - po prostu, Juve ma niebotyczną obronę. Nie wierzę, że dadzą sobie pogrywać na wrzutki, wrzuteczki jak to robi większość drużyn La Liga czy też przeciwników drużyn w Lidze Mistrzów, ujmując także Bayern. Real przy drużynach grających bardzo sprawnie w obronie ma wielkie problemy, nawet nasza Barcelona, tak chaotycznie grająca w obronie była w stanie wygrać na Santiago Bernabeu.
Co do samego meczu, uważam że nie padnie dużo bramek, Real to Real i wiadomo, że coś strzelą - jak nie Ronaldo, to jakiś karny czy Ramos po wrzutce. Osobiście stawiam 2:1 dla Juve lub 1:1 i rozstrzygnięcie w karnych. Chciałbym dziś zobaczyć Buffona cieszącego się z upragnionego tytułu na koniec swojej kariery, Daniego który rozgrywa kapitalny sezon, jest w kapitalnej formie.
Niech klątwa obrony tytułu LM trwa i czeka na drużynę, która jest mistrzem do zadań niemożliwych lub uznawanych przez niektórych za klątwy, zadania niewykonalne - czyli Barcelony.
1
Niech oni się skupią na tym Pucharze Króla bo Alaves wyjdzie mimo wszystko zmotywowane i wcale to nie musi być spacerek ;)
2
ooo Eibar xD ja to bym jeszcze zastanowił się czy nam Alaves PK nie odbierze ; )
0
Szybko zaczęli ;)
1
Buffona bo to mu się należy w tej karierze jak psu buda.
2
to teraz do końca meczu może wycinać kogo się da bo czerwonej to on nie dostanie nigdy ;)
0
Temat mistrzostwa po tym meczu będzie można chyba zamknąć, co jak co ale w Malagę nie wierzę. Celta to była ostatnia nasza ' deska ratunku ' co do potknięcia się Realu.
4
wyjdą i zagrają na odp.ierdol
0
Czyli miałem rację .. Realu już niestety nic nie zatrzyma w tym sezonie.
2
Nie nastawiałbym się dzisiaj na potknięcie Realu. Przede wszystkim grają u siebie to raz. Mają szeroką kadrę i wartościową ławkę co wyklucza wszelakie zmęczenie meczem z Atletico to dwa. Sevilla praktycznie pozbawiona jest szans na awans na wyższe miejsce w tabeli, 4 miejsca też raczej nie straci to trzy. Real ma ogromne ciśnienie na zdobycie ligi po dość długim czasie to cztery.
Na koniec jeśli już dziś się nic nie wydarzy, a powątpiewam w cuda - z Malagą można dopisać Realowi już 3 punkty ( wiemy komu kibicuje właściciel Malagi ), Celta ? Dostają właśnie od Alaves, też już grają o nic, dla nich najlepiej jakby ten sezon już się skończył.
Real tego mistrza zdobędzie i w to nie wątpię. Nasze głupie potknięcia są temu winne i to, że nie wykorzystywaliśmy momentów na powiększenie przewagi lub jej odrobienie gdy Real się potykał. Tak przegrywa się ligi.
2
Carvajal do końca sezonu pograne, Bale lepiej dla Realu jak już na boisko nie wejdzie - będą grali prawdopodobnie tak jak grają dziś, chyba że dojdą jeszcze jakieś kontuzje.
1
Atletico to ma problem trafić nawet z metra ...
0
teraz rozpocznie się rzeź niewiniątek, czerwone i żółte się posypią
0
można wyłączyć ;p
10
Ale bym sobie zobaczył jakiś ciekawy meczyk Ligi Mistrzów .. a tu wczoraj formalność, dzisiaj formalność :(
0
Osobiście żałuję, że pierwsze mecze półfinałów skończyły się takimi wynikami bo rewanże praktycznie nie budzą żadnych emocji - wczorajszy mecz to była formalność, dzisiaj jest to samo - nie wierzę, że tak grające Atletico strzeli Realowi chociażby tylko 2 bramki żeby ich postraszyć. Szkoda, fajnie się zawsze oglądało te dwumecze i to oczekiwanie na rewanż, co się wydarzy, jaki będzie wynik. Zostało czekać na finał i kibicować Juve.
0
W Realu w obecnym sezonie to już bardziej na ZP zasługuje Marcelo, który robi robotę zarówno z tyłu jak i zdobywa ważne bramki i tworzy wiele sytuacji. Nawet wyżej w Realu postawiłbym w tym sezonie Ramosa i Kroosa. Na nich opiera się cały ten szkielet. Szkoda, że dobra postawa Realu to wiecznie wiąże się z ZP dla Ronaldo, a gra cała drużyna i może wypadałoby wyróżnić wreszcie kogoś innego. Osobiście wierzę w triumf w LM Juventusu i ZP dla Buffona :) No ale to tylko marzenie .. nawet jeśli Real przegra w finale to Ronaldo dostanie ZP. Tak to widzę ..
1
ja od 3 lat mam konto w Fortunie on-line, dość często dla posiadaczy właśnie kont on-line są jakieś bonusy, dodatki do kuponów, kasa na obstawianie jeśli postawisz kupon za jakąś tam sumę, dość dobrze jest to rozwinięte, stabilna strona, jeśli są jakieś problemy techniczne tą są szybkie informacje, wydaje mi się, że kursy stoją dość dobrze i nawet sporo jest wariantów do obstawiania. Lepszy niż STS według mnie, na zagranicznych bukach dość dobrze się nie znam ale coś tam ostatnio parę tych firm z polskiego rynku się wycofało
0
jeżeli chcesz puszczać kupony on-line to jest tego mnóstwo ale jeśli chcesz chodzić do punktów gdzieś na mieście to najwyższe kursy ma chyba Fortuna.
2
a mnie denerwują takie bezczelne faule kiedy przegrywasz i nie potrafisz się z tym pogodzić tylko wjeżdżasz w nogi, nie patrząc na piłkę i jeśli trafisz to łamiesz gościowi nogę, może i nawet karierę. To nie był faul w stylu dostał dwie żółte kartki, to było wyładowanie frustracji na zawodniku drużyny przeciwnej. Zachowanie w stylu Ramosa z ostatniego El Clasico. Tyle :)
26
te kwoty zaczynają mnie przerażać. Przecież on za miesięczną wypłatę jest sobie w stanie kupić prawie każdy klub polskiej Ekstraklasy. Ja bym sobie za taką jedną tygodniówkę całe życie ułożył i żył na zajebistym poziomie .. masakra.
1
100% .. petrodolary są to się zmieni
26
Oj Angel Angel ... widać, że ten biały kolor koszulki obudził w Tobie pewne wspomnienia byłych kolegów, którzy bardzo lubili i dalej lubią robić sanki, wparowywać z łokciami, kopać po plecach .. człowiek z Realu wyjdzie ale Real z człowieka nigdy .. ehh :(
25
Dobry komentarz meczu Osasuna - Deportivo XD komentatorzy od 10 minut rozmawiają o tym, że Deportivo jest w gównie, a Osasuna w szambie xD
3
Rakieta :D mecz zamknięty !
0
Glik kocur i tyle :D
0
można wyłączyć
0
jeeeeeest