0

@Katalonbar chłopak jest tak obsrany , że głowa mała - jak zwykle, lansowany na siłę.

0

Swoją drogą, dawno takiego dobrego meczu w LL nie oglądałem, nawet sędziowanie na poziomie

3

Oleguer > Garcia

1

Szczerze uważam, że Garcia nie powinien nigdy do nas przyjść, gra na poziomie Oleguera. Powinien być ostatnim wyborem i za Umtitim buty nosić, żeby się czegoś nauczyć - niestety, chłop który powinien grać, siedzi na rezerwie (teraz kontuzja), a ten co powinien grać w Barcy B, gra z niewiadomych powodów.

0

Fajna ta Barcelona - taka nie za silna... =D

0

0

@Gappeq cieszę się, że się cieszysz że mamy 11 napastników w zespole. Widać , że znasz się na piłce i lubisz radosny football - tak trzymaj.

0

Powiem tak, dalej będziemy grać kupę w pomocy i obronie i kolejny napastnik tego nie zmieni :)

0

@Kgorecki2500 no ale właśnie o to chodzi. W Polsce, na wschodniej granicy powinno się dziać teraz to samo to na zachodniej w Rosji. Nato powinno wysłać swoje siły na wschód Polski i pokazać, że tam sobie róbcie to chcecie, ale spróbujcie wejść na nasze podwórko. A tutaj Putin widzi, że może robić co mu się żywnie podoba a NATO jest g... warte.

3

Putin to musi mieć piękną bekę z PL, NATO, USA i UE. Mobilizuje wojska na wschodniej flance, a ci wymienieni powyżej siedzą i obradują już któryś miesiąc. To pokazuje, co by się stało jakby wydarzył się najczarniejszy scenariusz. Wszyscy by gadali, a Putin powoli zdobywał Ukrainę, kraje bałtyckie, Polskę...?

0

Może jeszcze coś szarpnie

0

@Roonie10 też mi się wydaje że Mingueza, chłop patrzy na Pique za każdym razem jakby już szczytował

0

Dośrodkowanie pierwej sort

1

@Arkon z Xavim, jestem "piłkarzem" i spytałbym co mogę poprawić w swojej grze, pewnie by powiedział, że nie jestem piłkarzem Barcelony i nie będzie o mnie rozmawiał xD

0

@BART97 szczepienie nie wpływa na nic, lekkie, ciężkie, przejście, nie przejście. Ta szczepionka działa gównianie i randomowo. Ma skuteczność 50% - albo zadziała albo nie.

0

Mamy już farbowanego prawego obrońcę, Sergi Roberto vol.2

21

3 dawka szczepionki jest niezbędna , żeby przyjąć 4 dawkę :) ehhh ta szczepionka to chyba woda jest. Będziemy się szczepić co 3 miesiące. Sam jestem zaszczepiony, ale znam tyle osób które przeszły ciężko zakażenie covidem po dwóch dawkach, że twierdzę, że nic one nie dają. Sam przechodziłem tak samo ciężko, bez szczepienia. Miała chronić rok, a zachorowali po 6 czy 7 miesiącach od drugiej dawki, śmiech na sali. Nie jestem antyszczepionkowcem, ale tym gównem córki 5 letniej nie zaszczepie.

1

@betonito dokładnie ma do tego prawo, a my mamy prawo (baaa nawet obowiązek) , go wystawiać , bo przy obecnym poziomie naszej obrony , być może byłby jednym z lepszych gdyby złapał rytm meczowy. A te dzbany, niewiadomo czemu go nie wystawiają, kiedy oczy krwawią jak widzę te babole. Jest młody, a ma za 2 lata będziemy szukali znowu obrońcy , bo stary Piket będzie nadal "filarem" obrony. Bedzoemy narzekać , że dobzi stoperzy są nie do wyjecia, albo dużo kosztują.

0

@Wychowanek najgorsze jest to, że my oddajemy im piłkarzy za bezcen

0

Nam obecna chwilę jest to najbardziej przebojowy i wartościowy piłkarz którego mamy, ale prawda - to jest loteria kiedy znowu złapie kontuzje.

0

@Jambo albo nadal szuka , krowa co dużo muczy, mało mleka daje ;)

0

@elmayakos teraz na pewno odpali jak Roberto

1

@KidusFCB jak 29 to paszport xD w inne dni dowód wystarczy. Pytanie oczywiście jaki masz dowód, bo jeśli z poza Unii to musisz mieć paszport.

2

@MarioVeB! Rodzina z dwójka małych dzieci - 2500. Małopolska.

0

@pyra92 i piszczy jak baba (słyszałem na treningu) - ma śmieszny , wysoki głosik jak moja Grażyna ;)

0

Nie każdy klub żyje w czasach romantyzmu jak Barcelona, żeby rozdawać piłkarzy za free

8

Byłoby fajniej ;)

2

,"Powinniśmy być bardziej cierpliwi, nie strzelać od razu, tylko spokojnie rozgrywać. Musimy poprawić tak wiele rzeczy…" czyli klepać do usranej śmierci, coś nowego, nie znalem

0

@msmsms dlatego jesteśmy tacy wyjątkowi, mes que un club

0

@BARCA1899Messi oni się nie zalamali tylko grali swoje, w myśl zasady zaklepiemy ich na śmierć i coś wpadnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?