rocky5
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trelnik sorki :D
2
Gramy 3:4:3 nie mając do tego piłkarzy, do 4:4:3 też nie mamy, 4:4:2 też odpada. Ta drużyna to sito.
10
I to pokazuje, że Koemanowi należał się przynajmniej taki sam szacunek jak Xaviemu. Nie mamy piłkarzy, nie mamy. Każda formacja jest słaba.
0
Jurgen dorabia w Barcelonie?xD
0
Jest Mingueza jest impreza xD
2
Dest do zmiany, chłop zgubił gdzies motoryke
3
Lenglet wyjaśnił Lewego, a ten mówi że z problemami xD
0
Dest jest cienki jak sik pająka
0
@DJ1992 no mnie się nie wydaje, obrona elektryczna , Xavi miał czas sprawdzić Umtitiego kosztem któregoś dwójki Pique/Lenglet i pokpił sprawę. Czarno to widzę.
1
Siedzi Umtiti na rezerwie, pobiera pensje, Jezu dać mu coś pograć
1
"Zgodnie z tymi doniesieniami Dembélé czuje się dobrze w Barcelonie, a nowy trener Xavi bardzo na niego liczy, co wzbudziło u 24-latka wątpliwości..."
xD - gdzie tu logika?
0
@Sau_Ron jest szansa , bo Bayern już ma awans i w dalszym etapie dzięki naszemu zwycięstwu mógłby trafić na słabsza drużynę xD
0
Martwię się, ale jesli nie wygraliśmy z Benifica u siebie, to powoli zaczynam wątpić że wygramy na wyjeździe z Bayernem...
3
Gavi - Pan piłkarz
0
Wszyscy kiedyś będą łysi xD
0
@kamilo0066 geniusz taktyczny sousy
0
@DaPidejpi ojej
0
@Seledynowy u nas się nim zajmą, słowo wiecznie nabierze nowego znaczenia
2
Erdolenie o Szopenie
0
@DonMatteo901 reszta partii to moim zdaniem nieudacznicy, nie da się ich słuchać , a TD który wrócił z europejskiego koryta , million Bo za milliony cierpi katusze , niech pogada o tym co on robił i jego rząd wyprawiał. Naprawdę trzeba być upośledzonym, żeby nie dać rady obecnej władzy, jak słucham tej opozycji to jakbym czuje się jakbym oglądam hotel paradaise albo wyspę miłości.
8
@RonnieVEB w dzień nie szukaj gwiazd one nocą sa
0
Klub Mem :D Niedość, że zatrudniamy "trenera" nie wiem dlaczego, bo za pół darmo? Bo u nas grał? Bo chyba nie za doświadczenie trenerskie, tak naprawdę Barcelona go mocno zweryfikuje. Po drugie, to jest kpina, że się musiał sam wykupić - pewnie zostanie mu to zwrócone, na koniec kontraktu lub też wcześniej. Świetny był z niego piłkarz, ale po co on się tu pcha....
0
Dałby szanse Umtitiemu
0
Całe szczęście, kamień spadł mi z serca :)
0
Alba to słabiutki ostatnio
1
Zmieniłby już Albe
0
No i na co Xavi, jak za free mamy trenejro
0
@kuz ehh , smutna to wiadomość - po raz kolejny trener bez historii i bogatego cv
1
Narzekałem na KO, teraz pora na PiS - nie spodziewałem się że tak szybko rozmontuja nasz kraj xD pomogła pewnie pandemia, no ale szybko im poszło tak czy siak.
0
@dv7wisnia Xavi zna?