0

@trelnik sorki :D

2

Gramy 3:4:3 nie mając do tego piłkarzy, do 4:4:3 też nie mamy, 4:4:2 też odpada. Ta drużyna to sito.

10

I to pokazuje, że Koemanowi należał się przynajmniej taki sam szacunek jak Xaviemu. Nie mamy piłkarzy, nie mamy. Każda formacja jest słaba.

0

Jurgen dorabia w Barcelonie?xD

0

Jest Mingueza jest impreza xD

2

Dest do zmiany, chłop zgubił gdzies motoryke

3

Lenglet wyjaśnił Lewego, a ten mówi że z problemami xD

0

Dest jest cienki jak sik pająka

0

@DJ1992 no mnie się nie wydaje, obrona elektryczna , Xavi miał czas sprawdzić Umtitiego kosztem któregoś dwójki Pique/Lenglet i pokpił sprawę. Czarno to widzę.

1

Siedzi Umtiti na rezerwie, pobiera pensje, Jezu dać mu coś pograć

1

"Zgodnie z tymi doniesieniami Dembélé czuje się dobrze w Barcelonie, a nowy trener Xavi bardzo na niego liczy, co wzbudziło u 24-latka wątpliwości..."

xD - gdzie tu logika?

0

@Sau_Ron jest szansa , bo Bayern już ma awans i w dalszym etapie dzięki naszemu zwycięstwu mógłby trafić na słabsza drużynę xD

0

Martwię się, ale jesli nie wygraliśmy z Benifica u siebie, to powoli zaczynam wątpić że wygramy na wyjeździe z Bayernem...

3

Gavi - Pan piłkarz

0

Wszyscy kiedyś będą łysi xD

0

@kamilo0066 geniusz taktyczny sousy

0

@DaPidejpi ojej

0

@Seledynowy u nas się nim zajmą, słowo wiecznie nabierze nowego znaczenia

2

Erdolenie o Szopenie

0

@DonMatteo901 reszta partii to moim zdaniem nieudacznicy, nie da się ich słuchać , a TD który wrócił z europejskiego koryta , million Bo za milliony cierpi katusze , niech pogada o tym co on robił i jego rząd wyprawiał. Naprawdę trzeba być upośledzonym, żeby nie dać rady obecnej władzy, jak słucham tej opozycji to jakbym czuje się jakbym oglądam hotel paradaise albo wyspę miłości.

8

@RonnieVEB w dzień nie szukaj gwiazd one nocą sa

0

Klub Mem :D Niedość, że zatrudniamy "trenera" nie wiem dlaczego, bo za pół darmo? Bo u nas grał? Bo chyba nie za doświadczenie trenerskie, tak naprawdę Barcelona go mocno zweryfikuje. Po drugie, to jest kpina, że się musiał sam wykupić - pewnie zostanie mu to zwrócone, na koniec kontraktu lub też wcześniej. Świetny był z niego piłkarz, ale po co on się tu pcha....

0

Dałby szanse Umtitiemu

0

Całe szczęście, kamień spadł mi z serca :)

0

Alba to słabiutki ostatnio

1

Zmieniłby już Albe

0

No i na co Xavi, jak za free mamy trenejro

0

@kuz ehh , smutna to wiadomość - po raz kolejny trener bez historii i bogatego cv

1

Narzekałem na KO, teraz pora na PiS - nie spodziewałem się że tak szybko rozmontuja nasz kraj xD pomogła pewnie pandemia, no ale szybko im poszło tak czy siak.

0

@dv7wisnia Xavi zna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?