0

@Przemek2323 szkoda że nie napisał że mają też największą pandemie od wielu lat, ale to taki mało istotny szczegół

0

@blaugrana158 proszę cię, Adriano wchodził, sądził rogala w okno 5 razy w sezonie, miał technikę, szybkość. Roberto nie ma żadnych z tych umiejętności.

0

Oby to był fale news, on się nawet na rezerwę nie nadaje

0

@monsterrize Mnie najbardziej dziwią eksperci od składu szczepionek na stronie Barcelony, chyba że masz jakieś wykształcenie chemiczne/medyczne. Dorwało się dziecię do internetu i już jest szczepionkowym ekspertem. Rozumiem, że sprawdzasz też skład każdego produktu spożywczego, jesz tylko te nieprzetworzone (oczywiście takie które sam zasadzisz). Z TV/Komputera nie korzystasz, no bo wiesz - promieniowanie uszkadza różne narządy np. mózg.

0

@konrad1661 ale pierdolisz :D na co ci sakrament jak nie chce ci się chodzić do kościoła? Nikt cię nie zmusza, no chyba że zależy ci na sakramencie od księdza którego masz np w dupie, cynizm najwyższych lotów :D

3

Oglądałem mecz wczoraj i zagrał bardzo dobrze, dla drużyny

0

@marnow tak jak przedmówcy, ból ramienia

0

Pod tym względem Messi zawsze będzie oglądał jego tyły

0

Właśnie o Szczęsnym chciałem napisać. Nie wymagam żeby obronił taki strzał, ale rzuciłby się chociaż w innym kierunku, a nie stał jak mój rower w garażu...

0

0

@Senyer Pedro González López

0

Pedri będzie mieć łatkę/przezwisko. Pedri nie zdecydował się na strzał Lopez

0

@MesQueUnClub_87 nawet Tomaszewski mówi, że to jego bramka, wszyscy to mówią, a ty z uporem maniaka go bronisz. Oczywiście obrona odwaliła i to osobna dyskusja, ale bramkarz nie moze takich goli puszczać, zwłaszcza taki, który ma większe ego niż każdy jeden lepszy od niego.

0

@Janas11224 zgadzam się, drużyna bez jakiegokolwiek pomysłu na grę, bezpłciowy pantofelek

0

@MesQueUnClub_87 dostał strzał po krótkim słupku, w najgorszym wypadku powinien wybić na różnego. Wszyscy tłuką na każdym meczu, że bramkarz jak puści bramkę po krótkim słupku to jego błąd, a ty bronisz ten ręcznik.

2

Robimy jedną akcję ze Słowacją, jeśli ktoś wyobraża sobie że ze Szwecją czy Hiszpania może być lepiej... Że z kimkolwiek moze być lepiej, to jest niepoprawnym optymistą

1

@WMbarca1899 dokładnie, trzebaby usunąć wszystkie filmiki z neta i zostawić tylko te 10sekund. Pamiętasz może gola Jacka Krzynowka z Portugalią? Że też wtedy do nas nie trafił, kogoś niepotrzebne wątpliwości naszły :D a tak na poważnie, jest to po prostu dobry piłkarz i na pewno tamta akcja nie powinna być wyznacznikiem, bo takich jest jedną na 1000

0

@priest9999 Skąd to info że alba płakał? Jest gdzieś jakiś filmik albo coś? Pytam poważnie:) byłem raz na treningu Barcelony i chłop ma tak irytujący i piskliwy głosik że głowa mała, na treningu prawie tak samo płacze jak na meczu =D

0

@jordus100 nie obrażaj mnie. Miałem edukację seksualną i też nie było o tym mowy. A ciebie gdzie o tym uczyli?

1

@prosto. A co to LGBT? Jak chodziłem do szkoły-podstawowej, średniej a potem na studia nie słyszałem o czymś takim ... Gdzie i kiedy o tym was uczyli? Na biologii też chyba była mowa o kobiecie i mężczyźnie, a nie o dwóch chłopach. Podeslecie o tym jakieś materiały naukowe, albo o płaskiej ziemi? Btw. Zgadzam się z tobą :)

0

@Mat97 A może chodziło o pomocników mistrzu?

1

@Mixtape bo Guardiola trafił na złotą formę Xaviego, Iniesty, Toure, Busquetsa, Eto, Messiego, doszedł Henry i Pique. Trener ciut lepszy niż średni.

1

@Comentateiro a to co napisałeś to zwyczajne gusta i guściki, a jeśli chodzi o PiS to preferencje wyborcze - jednym do nich bliżej innym dalej.

4

@HERORICH2 Bo Suarez jak miał 32 lata odpalił u was ;)

0

@Maker0 ani on wszechstronny ani specjalista

3

@marcin000019 przecież to nie jego wina, że u nas piłek jak na lekarstwo, a jak sam nie przedryblował 3 zawodników albo nie walnął zza pola karnego to sytuacji miał niewiele. W Barcelonie problemem jest środek i intensywność jeśli chodzi o grę z przodu (o obronie nie wspominam). Ogladnij mecze za Guardioli, piłka chodziła jak po sznurku - 3 podania i była sytuacja, a teraz już moja B klasowo drużyna gra bardziej widowiskowo. Nowi napastnicy próbują się pokazywać, ale nie dostają piłek, bo pomoc sobie drepta i klepie.

0

To straszne ehh

0

@Norbi2021 no to byłeś naiwny myśląc inaczej

3

Prawda jest taka, że każdy na początku sezonu mówił że to sezon przejściowy, a praktycznie dzięki Koeamanowi apetyt kibiców urósł i teraz sam spadł z wysokiego konia. Naprawdę, wycisnął z tego składu max, co się dało i wprowadził kilku młodych. Jeśli będzie kontynuował to w przyszłym sezonie to nie będzie źle.

0

@Kettger Puig nadaje się do wrzucania filmików na Tindera. Chłop jest na bakier z taktyką, widać to gołym okiem, a ty mało znasz się na piłce z football managera. dla ciebie to nic, a dla innych to są właśnie te detale, dlatego Koeman siedzi w Barcelonie a ty w Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?