rocky5
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323 szkoda że nie napisał że mają też największą pandemie od wielu lat, ale to taki mało istotny szczegół
0
@blaugrana158 proszę cię, Adriano wchodził, sądził rogala w okno 5 razy w sezonie, miał technikę, szybkość. Roberto nie ma żadnych z tych umiejętności.
0
Oby to był fale news, on się nawet na rezerwę nie nadaje
0
@monsterrize Mnie najbardziej dziwią eksperci od składu szczepionek na stronie Barcelony, chyba że masz jakieś wykształcenie chemiczne/medyczne. Dorwało się dziecię do internetu i już jest szczepionkowym ekspertem. Rozumiem, że sprawdzasz też skład każdego produktu spożywczego, jesz tylko te nieprzetworzone (oczywiście takie które sam zasadzisz). Z TV/Komputera nie korzystasz, no bo wiesz - promieniowanie uszkadza różne narządy np. mózg.
0
@konrad1661 ale pierdolisz :D na co ci sakrament jak nie chce ci się chodzić do kościoła? Nikt cię nie zmusza, no chyba że zależy ci na sakramencie od księdza którego masz np w dupie, cynizm najwyższych lotów :D
3
Oglądałem mecz wczoraj i zagrał bardzo dobrze, dla drużyny
0
@marnow tak jak przedmówcy, ból ramienia
0
Pod tym względem Messi zawsze będzie oglądał jego tyły
0
Właśnie o Szczęsnym chciałem napisać. Nie wymagam żeby obronił taki strzał, ale rzuciłby się chociaż w innym kierunku, a nie stał jak mój rower w garażu...
0
@MesQueUnClub_87 o, a tu następny: https://sportowefakty.wp.pl/euro-2020-2021/944177/euro-2020-to-byl-blad-wojciecha-szczesnego-na-to-zawsze-uczulaja-trenerzy
Także proszę cię, nie broń tego chłopaka z wybujałym ego.
0
@Senyer Pedro González López
0
Pedri będzie mieć łatkę/przezwisko. Pedri nie zdecydował się na strzał Lopez
0
@MesQueUnClub_87 nawet Tomaszewski mówi, że to jego bramka, wszyscy to mówią, a ty z uporem maniaka go bronisz. Oczywiście obrona odwaliła i to osobna dyskusja, ale bramkarz nie moze takich goli puszczać, zwłaszcza taki, który ma większe ego niż każdy jeden lepszy od niego.
0
@Janas11224 zgadzam się, drużyna bez jakiegokolwiek pomysłu na grę, bezpłciowy pantofelek
0
@MesQueUnClub_87 dostał strzał po krótkim słupku, w najgorszym wypadku powinien wybić na różnego. Wszyscy tłuką na każdym meczu, że bramkarz jak puści bramkę po krótkim słupku to jego błąd, a ty bronisz ten ręcznik.
2
Robimy jedną akcję ze Słowacją, jeśli ktoś wyobraża sobie że ze Szwecją czy Hiszpania może być lepiej... Że z kimkolwiek moze być lepiej, to jest niepoprawnym optymistą
1
@WMbarca1899 dokładnie, trzebaby usunąć wszystkie filmiki z neta i zostawić tylko te 10sekund. Pamiętasz może gola Jacka Krzynowka z Portugalią? Że też wtedy do nas nie trafił, kogoś niepotrzebne wątpliwości naszły :D a tak na poważnie, jest to po prostu dobry piłkarz i na pewno tamta akcja nie powinna być wyznacznikiem, bo takich jest jedną na 1000
0
@priest9999 Skąd to info że alba płakał? Jest gdzieś jakiś filmik albo coś? Pytam poważnie:) byłem raz na treningu Barcelony i chłop ma tak irytujący i piskliwy głosik że głowa mała, na treningu prawie tak samo płacze jak na meczu =D
0
@jordus100 nie obrażaj mnie. Miałem edukację seksualną i też nie było o tym mowy. A ciebie gdzie o tym uczyli?
1
@prosto. A co to LGBT? Jak chodziłem do szkoły-podstawowej, średniej a potem na studia nie słyszałem o czymś takim ... Gdzie i kiedy o tym was uczyli? Na biologii też chyba była mowa o kobiecie i mężczyźnie, a nie o dwóch chłopach. Podeslecie o tym jakieś materiały naukowe, albo o płaskiej ziemi? Btw. Zgadzam się z tobą :)
0
@Mat97 A może chodziło o pomocników mistrzu?
1
@Mixtape bo Guardiola trafił na złotą formę Xaviego, Iniesty, Toure, Busquetsa, Eto, Messiego, doszedł Henry i Pique. Trener ciut lepszy niż średni.
1
@Comentateiro a to co napisałeś to zwyczajne gusta i guściki, a jeśli chodzi o PiS to preferencje wyborcze - jednym do nich bliżej innym dalej.
4
@HERORICH2 Bo Suarez jak miał 32 lata odpalił u was ;)
0
@Maker0 ani on wszechstronny ani specjalista
3
@marcin000019 przecież to nie jego wina, że u nas piłek jak na lekarstwo, a jak sam nie przedryblował 3 zawodników albo nie walnął zza pola karnego to sytuacji miał niewiele. W Barcelonie problemem jest środek i intensywność jeśli chodzi o grę z przodu (o obronie nie wspominam). Ogladnij mecze za Guardioli, piłka chodziła jak po sznurku - 3 podania i była sytuacja, a teraz już moja B klasowo drużyna gra bardziej widowiskowo. Nowi napastnicy próbują się pokazywać, ale nie dostają piłek, bo pomoc sobie drepta i klepie.
0
To straszne ehh
0
@Norbi2021 no to byłeś naiwny myśląc inaczej
3
Prawda jest taka, że każdy na początku sezonu mówił że to sezon przejściowy, a praktycznie dzięki Koeamanowi apetyt kibiców urósł i teraz sam spadł z wysokiego konia. Naprawdę, wycisnął z tego składu max, co się dało i wprowadził kilku młodych. Jeśli będzie kontynuował to w przyszłym sezonie to nie będzie źle.
0
@Kettger Puig nadaje się do wrzucania filmików na Tindera. Chłop jest na bakier z taktyką, widać to gołym okiem, a ty mało znasz się na piłce z football managera. dla ciebie to nic, a dla innych to są właśnie te detale, dlatego Koeman siedzi w Barcelonie a ty w Polsce.