0

Klepiemy z piątki do połowy i z powrotem do bramkarza na piątkę. Moje oczy krwawią

0

Kurde, widać gołym okiem, że dziś klepa w obronie nam nie idzie, a ci wykształceni chłopcy chętnie się na miny wrzucają, ot tak - po kolezensku

1

Dziś jest super intensywnosc w Athleticu

1

Busquets jak semafor, zresztą jak zawsze. Jeszcze przed wolnym miał rękę podniesioną że spalony

1

Z ataku do bramkarza .. wizytówka Barcelony

0

@Dziki15 oczywiście, ja zostałem pomocnikiem elektryka nie mając nic wspólnego z elektryką :)

18

@Dankhog a ile córek masz że tak gdybasz?

1

@ksobi 30 krotność ZUS obalił... Nawet jak Jarek tupał

0

Ehh Kot to chyba taki bPeszko skoków narciarskich, dałby szansę komuś młodemu bo temu to zawsze warunki nie sprzyjają

0

@AdiKingu96 też słyszałem te historię, tylko że brat koleżanki. Poważnie, nie kłamię.

0

@BarcaInfo hehe same konkrety, jakby pozbierać wypowiedzi użytkowników La rambli to byśmy to samo wiedzieli, tylko miesiąc temu ;) jeśli babcia zapuści wąsa to zostanie dziadkiem...

0

@kaamil1910 pewnie jest celebryta :D

0

@stone80 Najbardziej mnie wkurzało to (chociaż uważam, że wyniki Valverde miał i nie będę go obrażał), że stanęliśmy jak cielaki przed polem karnym i z lewej, do prawej, z prawej do lewej, do tyłu i tak w koło Macieju. Messi do Alby, Alba do Messiego i może będzie gol. Nie wiem, czy tych trenerów nie stać żeby pomyśleć nad jakaś taktyką która wciągnie przeciwników na naszą połowę, a my zagramy jakiś szybki kontr atak? Nawet Gmoch mówił, że czasem trzebabyło stracić, żeby zyskać...

1

@Peciak ja też to widzę - inni nie chcą.

12

@Katalończyk 99 świat pędzi, moja dziewczyna (a teraz żona) dopiero na piątej randce dała mi buziaka. @MontelQ a ty chcesz się już ruchać czy trzeba chwilę z tobą pochodzić ?

0

@VeB77 ja widzę brak środka bolą, kreatywnego pomocnika która zamiast jak wóz z węglem będzie napędzał akcje, a nie tylko zwalniał i zwalniał jak Busquets

0

@ChampionLW ja nie wiem, ale chłop żeby pociągnąć ten wózek to musi przedryblowac 4 gości, czego wy od niego wymagacie? Zero kreatywności u nas w drużynie, zero

0

@VeB77 ile tych super okazji dla klasycznej 9 dziś było?

1

Dziś coś Pedriemu nie idzie, dwie patelnie miał...

0

@VeB77 i co by zrobiła ta klasyczna 9 ? Okiwala 3 piłkarzy biegnąc od połowy boiska, położyłaby bramkarza i strzeliła bramkę na 2:0?

0

@Beztroskii niektórym ciężko to zrozumieć. Ja tam widzę przebłyski dobrej gry i przede wszystkim stawianie na młodych. Problemem jest to, że Griezman/Coutinho/Messi to parktycznie zawodnicy którzy grają na tej samej pozycji i gadanie, że mamy takich zawodników (to oczywiście jests wina zarządu, że pozwolili na taki strzał w kolano - 300 baniek wydane bez potrzeby), którzy tak naprawdę powinni grać na zmianę (czyli z automatu z 3 super zawodników robi nam się jeden). Brak nam środka pola, tu jest problem - i to nie wina Komana, brak nam jakiejkolwiek kreatywności w środy (całe szczęści Pedri wystrzelił z formą), ale sorry - jak zobaczyłe wczoraj posturę Puiga, to on przez nastepne pół roku powinien nie opuszczać siłowni. Poszła wczoraj ładna kontra, około 80-85minuty - zauważcie jak zachowali się nasi zawodnicy w polu karnym, Busquets przy kontrze ustawił się jakby chciał klepać przed polem karnym, zamiast dynamicznie wbiec i za przeproszeniem erdolnąć na bramkę, Dembele nie miał komu podać (to wyglądało tak nieudolnie, że głowa mała). Także zgadza się kompletnie z twoim komentarzem, mi nawet odpowiada że tak dostajemy - do LM pewnie awansujemy, ale dzięki temu Koeman będzie dalej próbował nowych rozwiązań (bo widać że tego się nie boi) i mam nadzieję, że ta drużyna w końcu zatrybi.

0

Super, będziemy grali ustawieniem 1-4-0-6, długo pila od obrońców na Neymar i heja

0

@robsesh co znaczy ta rozgrzewka?

0

@DLFCB a CR ile miał w 2012 strzelonych? Byłoby to bardziej miarodajne porównanie...

2

Musimy anulować zmianę Busquetsa bo przegramy :D

1

@Firestone dobrze że zdarzył na zmianę :D

0

@DonAndresFCB a pamiętasz Douglasa? To samo mówiliście o Braithwaite (pewnie błąd zrobiłem) jak nie gral.

2

Pedri chyba już zmęczony

0

Jest Busquetsa, spowalniamy grę yyy uspokajamy

0

@halfnolife na Teneryfie wieje i nie czuć tak słońca jak grzeje, może dlatego taki zjarany :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?