1

Teraz Busquets, żeby uspokoić hehe

1

@Bykunn

- można inaczej :)

1

@Janiama zgadzam się, media społecznościowe i parcie na szkło to porażka dzisiejszych czasow

1

@Rewolucja123 Ok, może fakty nie przemawiają żeby tak negatywnie oceniać jego występ, ale w ogólnym rozrachunku Busquets zamiast przyspieszać grę, ją spowalnia (bo robi niepotrzebne kółka), pcha na siłę piłkę środkiem boiska, jak ma piłkę wystawioną na strzał to niepotrzebnie klepie, z czego wynikają straty i groźne kontry (nawet chyba jedna była w tym meczu, zamiast uderzyć piłkę żeby ta pofrunęła w trybuny a my mielibyśmy czas żeby się ustawić to zaczął bez sensu klepać, piłkę straciliśmy i była kontra) - to są te detale.

0

@Granto pozabijaliby się ci napastnicy o siebie ;)

0

Moim zdaniem obrońca przy karnym nie mógł się lepiej zachować.

0

Moim zdaniem nie było karnego

0

Urwał natkę, spójrzcie jak ta pomoc gra , przecież niedosc że to nas irytuje to obczjcie gesty Cutinho czy Messiego - to jest kpina a nie pomoc (pije do Busquetsa)

0

Widzieliście ten zawias Busquets jak podał do ter stegena?

0

@kazbychu nieno jak już każdy pisał - jak wóz z węglem

0

Nie mówię że jakoś tragicznie gra ten Busquets, ale w nowym projekcie nie ma dla niego miejsca - straszny hamulcowy z niego

0

Uderzylby to ktos, aż mnie skręca

0

@AlexDark00 szykuje się najlepszy sylwester w waszym życiu ;)

0

@BarcaInfo ten strzał to majstersztyk

0

@Khardan uważam, że dla bezpieczeństwa innych przesiedzenie jednego sylwestra na tyłku nikomu nic nie ujmie.

0

@lucca87 a koszyków, siateczek i innych pierdół nie dotykasz?

0

@Barca1992 skoro uważasz, że 1% to mało to jaki odsetek ludzi popełni samobójstwo (i to twoim zdaniem będzie dużo)? Idąc waszym tokiem - widocznie byli słabi psychicznie.

0

@NaFazieHitman jak będą siedzieć w domach to nie będą w stanie pomoc innym (służba zdrowia, policja, straż, DPS, Mops itd) - idiotyczny postulat. Jesteś mężny i silny, dwóch takich znałem - zmarli bezpośrednio na COVID. Trzeci 3 tygodnie chorował tak, że nie mógł z łóżka wstać (a 2 dni wcześniej grał ze mna 90 min w piłkę nożną). Ale spoko, kombinuj, buntuj się - ja mam to gdzieś.

0

@don'T.R.I.P.e a to nie równo w UE? Z tego co wiem, ale nie sprawdzam teraz to UK i USA narazie szczepią? Ja już abstrachuje od tego czy to ma sens czy nie, ale trzeba też szanować innych ludzi, którzy może nie są tak mężni jak La Rambla i po prostu boją się zachorować. Wy nie wyobrażacie sobie jakie następstwa wasza upartość za sobą niesie. Spotkacie pracownika służby zdrowia gdzies w sklepie, albo pracownika DPS - przeniesie ten syf do placówki i tak się zacznie...

0

@Barca1992 @NaFazieHitman - typowe dla Polaków - zamiast siąść na dupie w domu to szukają dziury w całym (to zamach na naszą wolność) albo jak coś obejść (naruszanie konstytucji). A jak przenosisz COVIDa bo jesteś chory (bez objawów) i czyjaś matka/dziecko umrze przez ciebie, zapewne będziesz mieć to w dupie bo to ciebie nie dotyczy...

0

To co, wskakujemy na 4 miejsce?

2

@Geble teoretycznie, my staramy sie atakować bo rywalizacja jest otwarta i gramy "u siebie" - wiesz kibicie, boisko i te sprawy, automatyzmy. Rywal wykopuje piłkę, kontra, gol - przegrtwamy 1:0 po pięknym meczu. Rewanż: jesteśmy w plecy jedna bramkę, gospodarz ma bufor 1 gola, wygrać w sumie nie musi - stawia autobus, my probujemy wejść w bramkę jak zawsze, albo boisko nie zroszone, trawa za długa, może i nawet boisko o ten metr krótsze (nie wiem czy to jeszcze możliwe)... itd. W drugim meczu wiesz co musisz zrobić żeby przejść, a na swoim zawsze łatwiej....

3

@Bykunn jakbyś sie obraził to masz problem. Popłakałbyś się przy tym? Poszedł byś do jakiegoś trybunału z tym? A może jakieś małe zamieszki, hmm?

1

@arraco ich nawet papiez nie zmotywuje

0

@Szpenser jest jeszcze szansa zawrócić...:D

7

@4Fabregas4 Dokładnie, Xavi już nie raz udowodnił, że jako trener potrafi ustawić drużynę w taki sposób. Xavi na trenera! Przemawia za nim wszystko począwszy od tego że grał u nas całe życie i na tym też skonczywszy. Żyjmy dalej w sferze marzeń, że Xavi to swój chłopak - reszta umiejętności trenerskich przyjdzie sama.

0

@MSN1998 a ty jesteś w stanie z nią wyjechać?

0

@ksobi w drugiej połowie Cadiz grało z handi capem

0

@MrCule_X chyba bym żygnął. Kiedy te 3-4 gole?

0

@ksobi błędy personalne w pierwszym składzie, Dembele na ławce, Busquets w pierwszym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?