1

@TheMefju widzisz , amatorsko - pewnie znasz taka nie amatorska zasadę w piłce nożnej - piłka może przejść, a zawodnik nie. Na normalnym meczu tak to by się pewnie skończyło, zdarzyło mi się grać na kilku byłych obrońców z ekstraklasy - chłopy jak dęby - szybciutko mnie ustawili i poziom mojej fantazji. Lepiej było piłkę odkopać niż próbować się z takim obrócić na plecach.

1

@BXOD bo to nazywa się dojrzała gra. Jak zaczyna się mecz masz ten jeden punkt, a jak masz gościa na plecach i zaczniesz wozić to na orliku najprawdopodobniej stracisz bramkę, dwa - kolega czy bramkarz ustawieni są twarzą do gry i widzą dużo więcej niż ty, widzą jak ruszają się koledzy i przeciwnik i piłkarzy dojrzałych wali czy to ty strzelisz bramkę, czy kolega z drużyny - bo gra i wygrywa drużyna, a nie indywidualności którzy przyszli sobie powozić - czy to orlik czy mecz o stawkę.

2

@KapiFCB żyjesz w strachu? Ja tylko nie chcę, żeby ktoś z moich bliskich zachorował - czy to życie w strachu? Nie wydaje mi się. Czy jest szansa, że nieodpowiedzialnym zachowaniem zabijesz swoją babcię/dziadka? Jest i to duża. Czy to życie w strachu? Nie, to życie w społeczeństwie, gdzie jeden stara się być odpowiedzialny za drugiego, a nie patrzy byleby przyimprezowac i mieć w dupie wszystko i wszystkich.

0

@clyde ale kaszlało cię? Bo mnie nic nie kaszle, kuruje się witamina d i c, Apap i Gripex

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde najtrudniejsze 7 dni mojego życia - dostała to żona, dzieci miały jelitowke, nawet pies był chory. Jak myśmy dali radę to nie wiem.

0

@clyde no właśnie mam straszny wstręt do jedzenia, nie wiem czy mięśnie, czy sadło spadło, ale waże już 4kg mniej

0

@Zip jprdl mam nadzieję, że u mnie podobnie. Btw odroznie słone, kwaśne i słodkie ale co jem to nie mam szans ocenić. Np jak pije wódkę to tak jakbym posłodzona wodę pił.

1

Pytanie do osób przechodzących covid. Jestem 7 dni od pierwszych objawów. Ból (to mało powiedziane) głowy, mięśni, gorączka 38,5 - no typowa grypa, lekki kaszel. Niby z każdym dniem było coraz lepiej, ale dziś rano obudziłem się kompletnie wypąpowany, trzymanie powiek w górze powodowało pocenie się, procz kompletnego braku sił i takiego dziwnego bólu głowy nie dolega mi nic. Kiedy to się urwa skończy?

0

Szczęsny to buty Fabiańskiego może czyścić

10

Ja znam specjalistę, dwa kolana mi robił - nadal gram w piłkę na najwyższym, b-klasowym poziomie. Krótkie terminy NFZ.

0

@Barca1992 o tym też powinna ponarzekać :D

0

@Barca1992 kolega też poleca

1

https://kobieta.wp.pl/skiba-o-szczepionce-padly-zdecydowane-slowa-6621224001316481v
Omg Skiba przemówił, ekspert od szczepionek. Im świat idzie dalej tym dziennikarstwo jest na coraz niższym poziomie, szkoda że pani redaktor nie spytała go czy on usunął by ciążę gdyby w niej był... Oczywiście nie jestem antyszczepionkowcem.

2

@DonMatteo901 oby wkomponował Roberto do innej druzyny

0

@msmsms dorośnie do tego;)

0

@SteuerFreiMoney a jak skończą się imprezy przy samochodzie, bo kiedyś na pewno - po co będziesz palił?

3

@Firestone dokładnie, chłop robi taką robotę, że głowa mała. Ktoś w koncu Chwycił ten zespół za jaja.

2

Mądry Polak po szkodzie, tyle wam powiem - jak przychodził to 80% tej strony szczytowalo

0

@daniel32778 i tego sobie i tobie życzę, jednak ten z Juventusem to jedyny mecz z ciężkim przeciwnikiem który mu wyszedł... To jest przyszłość, ale jest jeszcze po prostu młody

2

Mam nadzieję że się mylę, ale dziś Pedri znowu nie podoła z cięższym przeciwnikiem

0

Messi mógł sporo wcześniej zagrać, trochę wkurzające to holowanie, nawet jeśli wynik dobry to pomógł by tym zawodnika psychicznie którzy bramek potrzebują

2

Pedri dwie piłki meczowe , brakło jaj żeby uderzyć:/

0

Podoba mi się ambicja Dembele

0

@ferdas_rawa bo ten klub to namiastka tego czym był 5 lat temu. Mes que un club to pusty frazes w tym momencie - ciekawe kto tak pukał do nas drzwiami i oknami. Ja nie wiem czy wy macie klapki na oczach? To co się stało z tym klubem, to jak prosperuje w tej pandemii, to że nie ma na wypłaty, to jedynie przypomina mi sytuację Wisły Kraków. Super trenerzy bili się o posadę tutaj, a przyszedł Koeman (imo robi mega robotę)

1

@Chakalaka zaraz po Jarosławie Kaczyńskim

0

Pressingu to widać że my się dopiero uczymy. Ogromne dziury między formacjami

21

@pax 17 minuta, Busquets zamiast podać do Alby i przyspieszyć akcje podaje do Pique - w statystykach podanie celne, w praktyce, spowolnienie akcji, podanie na alibi - jak to będzie wzięte pod uwagę w ocenach pomeczowych?

0

A gdzie ten młody defensywny z drugiej drużyny?

0

+ @Naturopata ;) z dystansem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?