3

Mbape jest rasistą, nie lubi białych i chce ich zabić - nie mógłby być naszym piłkarzem, mes que un club

0

@Wiktoria13 to może być wszystko;)

0

@kamyk_23 albo zonce knebel i heja :D

0

A mieliśmy w tym meczu pomoc?

0

@GeneralXavi dokładnie, ściąga poniekąd presję z zawodników, bo przykro to powiedzieć ale na tym etapie już tylko mogą, a nie muszą..

0

@Naturopata nieno, najlepiej po meczu przy piwku pogadać - zwłaszcza, że to nie liga tylko dwumecz. Sprzedać to należy Busquetsa, a nie jedynego gościa, który ma jaja się odezwać - nie zmienia to faktu że gra jak gra.

0

@Coutinho007 o nim myślałem, nie ma nic, ani krzty z naszej gry w środku pola, środek nie istnieje, tutaj jest problem.

12

@Naturopata a co miał robić? Ktoś musi być na boisku co ma jaja żeby powiedzieć, że grają jak grają...

1

Koeman na pivocie powinien postawić na chłopaka z rezerw, gorzej od Busquetsa nie zagra, a może zaskoczy nieszablonowym zagraniem - na Busquetsie nie ma już czego budować, klepanie do najbliższego jest już tak mdłe, że nie do wytrzymania.

1

Szkoda, że Koeman konsekwentnie stawia na młodych, ale Busquets jest przy tym pomijanty. Na nim nie można budować czegokolwiek, nie dość że gramy trójka w środku to jeden zgubił gdzieś kreatywność 3 lata temu, a dwójką pozostałych nie ma jak z nim grać, bo rozrzuca piłki do boku albo cofa do tyłu. On chyba jeszcze nie zauważył, że Xavi i Iniesta już z nim nie grają i musi wziąć jakaś odpowiedzialność również na siebie.

2

Niech mi nikt nie powie, że Busquets zagrał dziś dobry mecz, on się nie nadaje już, to jest cieñ piłkarza

0

@MrCule_X spoko, dostanie ocenę wyjściowa, bo miał 150 podań celnych

0

Akcja teraz która przechodziła przez Messiego, czemu nie zagrał do Pedriego z pierwszej? Ta sprzed minuty

0

Moim zdaniem lepiej by było żeby Umtiti zagrał, ale mam nadzieję, że nasz trener wie co robi z Pique

0

@pax - ładne podanie Busquetsa;) moim zdaniem asysta drugiego stopnia

1

0

@pax a bo ja umiem przyznać się do błędu ;)

0

@pax nie podzielę, zdziwie się, że oceniasz zawodnika przez statystyki, a nie po tym co daje na boisku. Tak jak mówię, wychodzimy z kontrą, Busquets podaje celnie do tyłu, w statystykach to będzie 50 podanie celnie, a dla osoby która grała kiedyś w piłkę to będzie bezsensowne spowolnienie akcji, zagranie na alibi. To samo w zeszłym sezonie, klepali przed tym polem karnym i klepali i Busquets miał 150 podań celnych a tu klops - 1:0 przegraliśmy. Zgodze się z wami, mam już jego gry po dziurki w nosie i oceniam całokształt więc moja ocena za poprzedni mecz jest nieobiektywna.

0

@BaroPodertos nikogo o manipulacje nie oskarżam, uważam że robicie mega robotę i zawsze znajdzie się taki ja, który nie zgodzi się z oceną, ale umierać za to nie będę ;) postaram się oglądnąć mecz raz jeszcze, ale mam teraz dwójkę małych bobasów na głowie, dlatego pisze że postaram się i pokaże minuty o co mi chodzi.

5

@pax przegraliśmy, nie zrobił nic, żeby coś zmienić - zawodnik jednobiegunowy. Ja nie wiem, czy ty nie widzisz, że on się nadaje jedynie na sprzedaż? Grałeś kiedyś w piłkę? Przecież u nas w drużynie to jest chłop, który najbardziej spowalnia grę. Wychodzimy z kontrą, on robi kółeczko - jest faul i akcja traci na dynamice- policzysz mu faul w środku boiska, czy to, że straciliśmy akcje na kontrę bo chłop dostał wylewu i zaczął kółka kręcić na boisku? Tak, oceniam go przez pryzmat 3 ostatnich lat, ty mi możesz wyjeżdżać że statystykami, a ja widzę po grze, że Busquets to po prostu statysta, spowalniający naszą grę. Postaram się oglądnąć mecz raz jeszcze i wrócić z jakimiś argumentami.

9

Ja nie wiem, naprawdę - chłop który powinien być reżyserem, kreatorem, motorem napędowym naszej gry, czy też rozbijać akcje w środku pola, być jego królem - dostaje od redakcji 5 po przegranym meczu. Nie dość że cała drużyna powinna mieć noty poniżej 5 ( chociaż czasem zdarzy sie jeden taki któremu się chce bardziej niż innym), po przegranym meczu w takim stylu, to z chłopa z którego śmieje się cały internet, robimy gracza który niczym się nie wyróżnił i nie spartolil niczego, tyle to można napisać o Trincao i Puigu. Przestańmy robić z szamba perfumerii, Sergio Busquets nadaje się teraz tylko do gry w Chinach, tam wdroży styl który w Europie wszyscy już znają, będzie się ścigał z sędziami, bo on się już nie rozwinie - w koło Macieju będzie grał wolno, bez pomysłu, wizji - czasem dobrze podniesie rękę że jest spalony.

3

@PatrychoOzostal niewolnikiem stylu Barcelony, nawet w Milan lab nie pomogą. On nie porusza się jak wóz z węglem, on się porusza jakby był przez ten wóz ciągnięty. Nawet nie wygląda na zdziwionego że klepanie od lewej do prawej w oczekiwaniu na rozstąpienie się obrony przeciwnika nic nie da, po prostu klepie i klepie i klepie. Jedyny w którym nie zauważyłem jakiejkolwiek zmiany po przyjściu Koamana, nawet Messi zaczął biegać.

0

@RobiS ten Markus to jest hit moim zdaniem, miałem z 5 foteli i tylko ten jeden był warty swojej ceny.

1

@macio_944 nieno powiem szczerze, że jak nie lubię i TVP i TVN to fajnie to TVN rozegrał - niestety jak to mówi Korwin, statystycznie głupszych ludzi jest więcej, także zmiany władzy nie będzie...

0

@Rysiu prawda jest taka, że oni by nas nie zabawili, jak mogą przyjść za darmo za pół roku to po co szastać pieniądzami. Chyba, że Iniesta, Xavi i Messi kupią Barcę i wyjdziemy na pol prosta jak Wisła.

0

@Barca-Messi10 a za co mają kupić? Klub jest w ciemnej dupie - nikt za darmo ci piłkarza nie odda, a szczury opuściły już okręt.

0

@Pilka_jest_okragla dokładnie, albo piłkarze nie są - wybierz właściwą odpowiedź.

2

@ShinobiQWE nie ma realnej alternatywy, KO to praktycznie PO - zamienił stryjek siekierkę na kijek. To, że taka słaba partia wygrywa, świadczy również o nieporadności opozycji - mając takiego słabego przeciwnika i nie wygrać? Śmiech na sali, partia bez charakteru, programu i przyszłości.

1

Przede wszystkim zaczynam widzieć jakaś intensywność w grze i to mnie cieszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?