0

@avanes może jakby częściej grali... Nie wiem.

1

@ksobi widziałem, kandydat na mema

0

@Coutinho007 i powiedz, zagraliśmy jeden z lepszych meczy w tym sezonie i musimy grać tak dalej, klepać klepać klepać i klepać

0

@Janas11224 jak zawsze w punkt

0

@DaPi Tak się zastanawiam, biorąc pod uwagę obecne przepisy - jak mieliby to sprawdzic? Zakładam, że jest tam jakas klauzula że uczestnik oświadcza że jest niekarany. Moim zdaniem co najwyżej wolno im w google wpisać...

0

@Krisgum Dobre :D

0

Holandia na przewagę, ale uważam że sędziowie nie chcą im przeszkadzać

0

@AlexDark00 tak tak, wiem - ogólnie mówiłem że dobrze zrobił Brzeczek

0

@Dari0G dokładnie, niech piłkarze rządzą szatnia, w sumie to po co trener:D a może Messi niech zostanie grającym trenerem? Osczedzimy trochę hajsu, przecież Messi to super piłkarz, będzie z niego dobry trener, tak jak z Bońka na ten przykład.

0

@AlexDark00 no sorry, przynajmniej Brzęczek pokazał że ma jaja i zawodnik nie będzie mu pyskował

0

@Rust_Cohle tak, czy ja pisałem o karierze trenerskiej czy piłkarskiej, przeczytaj proszę i wyjaśnij mi gdzieś ty tam wyczytał coś o karierze trenerskiej. Ooops, chyba się ośmieszyłes.

0

@Rust_Cohle halo, kolego - pochwal się jak zrozumiałeś moja wypowiedź.

0

@Rust_Cohle a czym się ośmieszyłem? Mam rozumieć że według ciebie Ferguson był świetnym piłkarzem? Bo to właśnie napisałem.

3

@FC1899Barca buahaha czyli według ciebie Messi powinien rządzić szatnia, bo jest najlepszy na świecie. Widzę , że rozumiesz piłkę niczym dzieciak w podstawówce

1

@FC1899Barca naucz się czytać, kiśnij na polskim i czytaj ze zrozumieniem.

0

Ehh Bednarek do zmiany, co chłop dziś elektryczny jest

1

@FC1899Barca Ferguson też wybitnym piłkarzem nie był, także daruj sobie te komentarze. Piłkarz ma słuchać trenera, bo będzie jak w Barcelonie

1

@xBoMBoWiECx amigos

0

@Janiama ja porównałem liczbę ogólnych zgonów i ten rok wcale tak źle nie wypada...

1

@Mns21 zawsze i wszędzie do nas wszyscy chcą dołączyć, to pewnie przez dobrą atmosferę, grę z polotem i skład pełen młodych, głodnych wilków

0

@martin86 który to tier?

1

@izabella God save the Ter Stegen ;)

2

@Janiama posadzić Messiego na ławce i gra sie ruszy bo każdy zacznie zapierbiegac a nie patrzeć na niego jak w portrecik.

0

@bixmix mecenas futbolu

0

@IronSanHybrid wy myśleliście, że Barcelona będzie grała wiecznie pięknie. Za Valverde grała tak, jak inne drużyny pozwalały, ale zdobywała punkty - ten chłop wycisnął z tej drużyny więcej niż było można. Przyszło kolejnych dwóch trenerów i nie dość że nie ma wynikow to gra nadal nie jest piękna. Zrozumcie, że wszyscy już wiedza co i jak gramy i tak jak graliśmy za Guardioli grać nie będziemy, a kunsztem Ernesto było to, że nawet z autobusami sobie radził. Docencie w końcu tego trenera, bo przyszło dwóch kolejnych a pięknej gry jak nie było tak nie ma.

9

Mogliśmy ten mecz wygrać, przegrać lub zremisować... :D

1

@Marris u nas ściąga to lekarz pierwszego kontaktu

0

@sidzej Gdyby kobiety pracowały w kopalnii, albo gdyby kopały rowy... Widzę, że jest równouprawnienienie, ale ... tylko w niektórych przypadkach.
Co do tematu, uważam że aborcja nie powinna być stosowana jako metoda antykoncepcji. Od lat szkolnych powinno być wpajane, że z prądem i penisem nie ma żartów :D

1

@Destiny to że pod jego nosem oszukiwali na vacie a on miał to w dupie, bo wątpię, że o tym nie wiedział. Dorwał się do koryta, dorobił się i uciekł za granicę ot co, jak każdy inny polityk. Nic mnie tak nie denerwuje jak robienie z Tuska zajebistego polityka, a z Kaczora kanalii. Obaj są siebie warci , a wybór pomiędzy jednym czy drugim to wybór tylko i wyłącznie mniejszego zła.

1

@Janiama Roberto zagrał dobrze z ogórkami z Węgier, równie dobrze można by go oceniac po sparingach na początku sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?