0

małe sprostowanie, oczywiście Messi gra też z sercem, gra najlepiej, jest najlepszym piłkarzem na świecie, robi wszystko dla drużyny, poświęca się dla niej, ma super charakter; tylko po prostu jakoś Alexis do mnie bardziej przemawia...może z mojego poprzedniego komenta wynika, że Messi gra słabo, że się nie stara, ale tak nie jest, napisałem jaki jest Alexis i nic nie mówiłem o tym, że Messi taki nie jest...myślę, że tę nieścisłość już jakoś wyjaśniłem ;)

0

jak dotąd moim ulubionym piłkarzem był Messi, ale po prostu Alexis jest the Best, on stał się moim ulubieńcem, gra bardzo dobrze, a przede wszystkim gra sercem, gra do końca, widać ile sił wkłada w każdy mecz, ma super charakter, nie gwiazdorzy...Alexis, obyś grał co raz lepiej :D i stał się jedną z legend Barcy

0

coś za dużo jest tych sezonowców...przecież zawsze nie będziemy wygrywać, to że nie wygramy ligi czy innego pucharu nie znaczy żeby zwalniać trenera, trenera, dzięki któremu w ostatnich latach przeżywaliśmy historyczne, fantastyczne chwile...ludzie ogarnijcie się...aj ci sezonowcy

0

takich zawodników nam potrzeba, jest super...cieszę się, że do nas dołączył...mam nadzieję, że dalej będzie tak grał jak teraz, a oby i lepiej...świetny piłkarz, świetny człowiek...

0

kapitalne zdjęcia :)

0

hazo428 chodzi Ci o James'a Blunt'a?

0

ten nasz styl już co raz mniej przynosi rezultatów, niby mamy cały czas piłkę, ale nie możemy nic zrobić, nie można przejść obrony, wg mnie, to właśnie w takich meczach jak ten z Getafe powinniśmy czasami oddać piłkę rywalom i dawać z kontry, gdyż przez cały mecz tylko biliśmy głową w mur i nie przyniosło to odpowiednich rezultatów, trzeba czasami, nie mówię, że cały czas, oddać piłkę rywalom, niech sobie z nią pobiegają, poczują się pewniej i kontra...może to by przyniosło lepsze rezultaty...

0

co do tych strzałów z dystansu to oprócz Daniego i Cesca potrafi jeszcze przyłożyć Thiago i Villa...

0

Wszystkiego najlepszego :D

0

nareszcie Villa :):):):):) ten transfer będzie strzałem w 10-tkę, jeśli będzie grał na szpicy !

0

mam ogromną nadzieję, że Villa będzie grał na szpicy

0

tylko co teraz z Ibrą??? może wymiana z Valencia??

0

w czym wy to nagrywacie?

0

oj to jest podpucha z tą słabą formą...Barca gra tak specjalnie, aby ich rywale poczuli się pewnie i będzie tak jak w zeszłym roku w meczu z Lyonem w 1 meczu 1:1 a w 2 meczu 5:2

0

kurde sam piłkarz na pewno chce przejść do nas, ale co na to Arsenal to nie wiem. Mogą się nie zgodzić ma przecież kontrakt. Oby się zgodzili trzymam kciuki ;)

0

a ja byłbym za przejściem jego do nas. Bardzo dobry zawodnik : szybki, dynamiczny, świetnie panuje nad piłką, jest mały :) drugi Messi . świetnie zaprezentował się w meczu z nami(1/4 finału LM) - jedyny w Bayernie co grał i to dobrze, nasi obrońcy mieli z nim problemy.

0

taa, zawsze tak gada i nie ma racji. po prostu nie umie przegrywać

0

mam pytanie jak stać się tym socios?

0

u mnie działa - 60341 :)

mam pytanie ile może być zmian w tym meczu (trzy czy więcej)?

0

obejrzalem filmy z jego akcjami i przyznam ze ladne bramy strzela, podaje tez wysmienicie kontrole nad pilka ma technike rowniez i bardzo fajnie podaje z pietki. obejrzyjcie sobie :)

0

mam pytanie:

ile strzelił bramek w lidze mistrzow?

0

nie wiem dlaczego oni zrezygnowali z Villi:(

Ibra jest nie potrzebny, potrzebny jest Villa i to tylko dodac te marne 5 mln nie wiem na co czeka Laporta

Villa do Barcy!!!!!

0

mamy szczescie ze real kupil Benzeme bo jakby nie kupil go to teraz Villa bylby w Madrycie

0

ja chce Ville nie Ibrahimovica

kurde jeszcze oprocz 40 mln dawac Eto'o to przesada, moglbym dac jedyne 20 mln + Eto'o

Villa jest o wiele lepszy i jeszcze jest w stanie obciac sobie swoje zarobki aby dodac te 5 mln i kupic go za 50mln

Villa musi do nas przejsc!!!!

0

ja mam avasta i nic nie wykryło ...

0

tak tylko kurde to może rozwścieczyć Ville i przez to może do nas nie dołączyć

0

kurde niech już wypożyczą Bojana i dadzą te 40 mln i będzie super bo przejdzie David do nas :)

0

to jest mlody, swietny bramkarz od pol roku jest moim ulubionym "golkiperem", ale mniejsza z tym chce aby gral dla Barcy jest po prostu swietny

0

on się za bardzo nie nadaje wole Silve, i ogolnie jest lepszy od Maloudy

po za tym francuz jet trochę stary jesli Silva by więcej kosztował to jakbym miał kupować zamiast Riberiego to bym wziął Silve :D

0

ta wymiana po prostu jest bez sensu :( Jak już Ibra ma nie przechodzić to niech zostawią Eto'o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?