romek_messi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
WWA
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On jest taki jak Daniele De Rossi, klub ponad wszystko i wierność jemu dozgonna...
Zauważcie, że oni są w innej sytuacji niż zawodnicy Barcelony (oczywiście nic im nie ujmując), Roma od wielu lat nie wygrała trofeum, ciężko będzie się nawet do LM zakwalifikować, a Barcelona co chwila sukcesy, puchary
0
czasem taki lekki trening, czy na siłowni jest lepsze niż nic nie robienie...
0
Dlatego Alexis czy VIlla może chcieli/chcą odejść, może to wszystko to, że Messi ich nie za bardzo akceptuje/akceptował, a jak Messi nie akceptuje to już i cała drużyna?
to tylko takie luźne myśli.
0
I tak też może być. To Messi decyduje jak się gra na boisku, pod jego jest gra zrobiona i czasem ma swoje humorki. Dlatego pisałem, że możliwe, że Villa nie grał, ponieważ nie mógł się dogadać z Messim. Tu to samo widać z Alexisem, nie wiem, dlaczego mu Messi nie podawał...
0
No i git. Ciekawe, czy nie jest to spowodowane złapaniem dobrego kontaktu z Messim, gdyż może się ostatnio nie dogadywali, a wiadomo gra jest pod Messiego.
0
Szkoda mi go, naprawdę dobry zawodnik, przyszłość naszej prawej obrony.
Szkoda, że Vilanova, w przeciwieństwie do Pepa, nie daje szans wychowankom.
0
Alba to to ogniwo, którego brakowało Guardioli by stworzyć drużynę idealną...
0
Skoro Messi z Villą się zgrali, jest między nimi "chemia" i nie ma konfliktów między nimi( to przede wszystkim), to znaczy, że David wrócił do pierwszej jedenastki.
0
Skoro Messi z Villą się zgrali, jest między nimi "chemia" i nie ma konfliktów, to znaczy, że David wrócił do pierwszej jedenastki.
0
To jest chyba najgorsze u Vilanovy, że w ogóle nie stawia na wychowanków. Wydaje mi się, że jakby był Pep to Deulofeu byłby już właściwie w składzie 1 drużyny.
0
Nie chce żeby odchodził, ale może nie czuje się dobrze w klubie?
Może w szatni się nie układa. Na początku sezonu coś pamiętam jak chyba komentator mówił, że Alexis mieszka sam, z dala od kolegów z drużyny, i właśnie ta samotność rzutuje na słabą grę.
0
Juve ma naprawdę potężną obronę.
0
Świetnie Busi.
Villa rzeczywiście dał przestrzeń innym zawodnikom w polu karnym.
VAMOS !
0
TO JEST TA BARCA ! WIELKA BARCA !
0
Ciekawe jak to będzie wyglądać, czy wyjdziemy z 3ema obrońcami, a Alves zagra na skrzydle.
Mi sie wydaje, że możemy wyjść na początku 4 obrońcami, bo może Milan będzie nas chciał zaskoczyć, a potem stopniowo będziemy z 3ema grali. Również zależy od przebiegu meczu, jeśli strzelimy szybko bramkę to pewnie zostaniemy 4ką z tyłu.
To wszystko zależy od wydarzeń na boisku, nie da się niczego zaplanować, gdyż jak każdy wie futbol jest nieprzewidywalny i często płata figle
0
I bardzo dobrze. Nie można go winić, należy wierzyć w niego jak i cały zespół.
VAMOS BARCA !
0
Iniesta nie może grać na skrzydle w takich meczach z takim rywalem, widać to było po meczach z Milanem czy Realem, Abate jest zbyt szybki i silny
0
Im właściwie w ataku wystarczy właśnie El Shaarawy, wystarczy on aby namieszać w naszej obronie, wystarczy, że jest szybki. A już nasza obrona będzie mieć problemy. Widać to w wielu meczach, że brakuje szybkiego ŚO. Wiele bramek by nie padło jakby taki był u nas.
0
Alexis widać, grał na luzie, nie był spięty, czarował, to świadczy o tym, że jest pewny siebie. Dobrze, dobrze. Niech będzie taki jak w Udine, niech drybluje, kiwa, gra czasem arogancko, a nie tylko gra asekuracyjnie i na siłę podaje do Messiego.
0
Zawsze jest szansa.
Tak dla dodania optymizmu przypomnę dwumecz Milanu z Arsenalem, tam Milan w pierwszym meczu zbudował sobie przewagę 4:0, by w rewanżu przegrać 3:0, ale tak naprawdę Arsenal powinien wtedy wyjść, strasznie dużo setek marnowali.
0
Zgadzam się z tobą IceMan,
ja mam te same odczucia, Pep to ewenement, jedyny taki. Szkoda, że nie ma go już w Barcie.
Uwielbiam go, do końca będę miał do niego szacunek, nie tylko za to co zrobił jako piłkarz czy jako trener, ale przede wszystkim za to jakim jest człowiekiem.
Gracies PEP !
0
Wczoraj zauważalnie szybciej graliśmy piłką, zwłaszcza w 1 połowie.
0
W takich meczach, gdzie Messi gra słabo, wiadomo, również przez to, że blokuje go 3 rywali, nie ma luzu, nie ma nawet jak się odwrócić (1 akcja była tylko dzisiaj przy bramce, gdzie miał luz), powinniśmy wtedy zmienić taktykę, nie grać pod Messiego, nie ustawiać gry względem jego. Powinno sie to rozłożyć na całą drużyne
0
Już w czasie meczu z Milanem uświadomiłem sobie, że taki skład nie ma szans w meczach z takimi rywalami. Powinniśmy wrócić do tego co najlepsze: Iniesta-Busquets-Xavi
0
Iniesta do środka, na boku rasowy skrzydłowy, szybki. Tak wrócimy do naszej gry.
0
Bardzo dobry obrońca, młody, szybki, takiego nam trzeba żeby bronić się przed kontrami. Oglądam mecze Romy, gra bardzo dobrze.
0
A dla mnie powodem jest też to, że Iniesta gra na skrzydle, tam powinien grać szybki skrzydłowy.
0
1 rada, wrócić do gry z 2oma skrzydłowymi, a Iniesta niech wróci na środek pola, bo te ustawienie z nim na skrzydle nie wypala w meczu z dobrymi drużynami.
0
a co ma powiedzieć, że mamy kryzys?
0
Jak na razie wniosek:
Guardiola to Guardiola !