0

Nigdy nic nie wiadomo, to że młody czy nowy bramkarz, nie znaczy, że nie będzie krzyczał. Tutaj akurat wg. mnie zależy to od charakteru.

0

Jeśli pójdzie za głosem rozsądku, nie tylko za sercem, bo nie wiadomo, o jakim zespole marzy, to wybór jest oczywisty. W Barcy, bądź co bądź, najlepszym zespole z tej trójki będzie miał miejsce w pierwszym składzie. I jeśli będzie dobrze bronił to z pewnością na wiele lat...

0

jeśli ma kontrakt do 2015 to rozumiem chęć kupienia go przez Barce

0

Bardzo dobry wybór, tylko mam pytanie, czemu musimy go zaklepywać i kupować w zimowym okienku, skoro chce do nas dojść, to czemu nie może być tak samo jak Valdes robi? czemu nie dojdzie za darmo, przecież Valdes zostaje do końca sezonu...

0

Dla mnie bez sensu jest dawanie komuś ZP za sukcesy drużynowe. Na szczęście to się zmieniło za Messiego, oraz, gdy do głosowania dołączyli dziennikarze. Tak to w poprzednich latach bardzo patrzyli się na trofea (zwłaszcza reprezentacyjne).
Rozważmy taką sytuację, gdyby np. taki Messi urodził się w np. w PL, więc miałby "nikłe" szanse na wygranie ME czy MŚ, to tylko z tego powodu nie mógłby dostać ZP ? Od zawsze powtarzam to, że w tytule ZP nie powinny liczyć się aż tak bardzo trofea, tylko gra, umiejętności zawodnika, bo to jest tytuł dla najlepszego zawodnika, a tu Messi czy CR są wyżej on Franka. Takie jest moje zdanie

0

Obok Courtoisa jedyny dobry wybór

0

Jest jaki jest, ale co do jego umiejętności piłkarskich nie można nic złego powiedzieć. Genialny gracz

0

Niepotrzebnie chce mu podwyższyć. Przecież rzekomo Messi tyle razy mówił, że mógłby grać za darmo.

0

Nie rozumiem jak można krytykować Tatę, po prostu wyciąga wnioski z dawnych lat. Aby już nie powtórzyło się 7-0. Mam nadzieję, że nabierze on pewności siebie i nie zważając na krytykę udoskonali nasz styl, sprawi, że znów będziemy mieli czym zaskakiwać przeciwników.

0

dobrze napisane :D

0

Trudno się dziwić, skoro jest krytykowany z nie wiadomo jakich powodów. Wyniki są to jest najważniejsze, to co że rzekomo kilka % mniej posiadania piłki, gra praktycznie się nie różni. Niektórzy muszą zrozumieć, że potrzebne są zmiany, rywale nauczyli się z nami grać, trzeba ich czymś zaskakiwać, na co nam piękna gra, skoro będzie tak jak w poprzednim sezonie 7:0. Jak narazie do jego pracy nie mam żadnych zastrzeżeń.

0

Pamięta Pan może mecz Barca-Real ? :D
Nie można być pewnym czegoś zanim to nastąpi...

0

Nie ma co kalkulować i patrzeć się na to z kim gramy/będziemy grać. Jeśli chcemy wygrać LM to żaden rywal nie powinien być nam straszny.

0

Od początku, Xavi nie jest w formie, poza tym trzeba w końcu zacząć stawiać na młodych, to oni są przyszłością Barcy. Tata powinien wziąć Cesca do pierwszej jedenastki

0

Zdecydowanie Agüero, warto by było zamienić się na niego oddając z dopłatą Pedro, bo jakby on został, mielibyśmy za dużo napastników, a jego forma od kilku sezonów jest słaba

0

Pep nie bał się zrezygnować z gwiazd, z piłkarzy, którzy się wypalili. Po części dzięki wydawałoby się wtedy niezbyt mądrej decyzji pożegnania Roniego i Deco mogliśmy oglądać najlepszą drużynę w historii.
Także jeżeli Guardiola odszedł, bo Sandro nie zgodził się na kolejną rewolucję to wg. mnie postąpił źle.

0

Potrzeba nam również silnych, wysokich zawodników. Tak jak to napisałem wczoraj:
Właśnie ostatnio zastanawiałem się jakby losy Barcy się potoczyły, gdyby został Yaya. Jest on szybszy i silniejszy od Sergio, dodatkowo lepiej grał głową, więcej bramek strzela, potrafi uderzyć z dystansu. Właśnie od dłuższego czasu zdawało mi się, że Barca potrzebuje jakiś silnych zawodników, zwłaszcza w środku pola. To samo tyczy się typowego napadziora, w stylu Eto'o.

0

oczywiście najlepiej by było aby osiągać sukcesy wraz z piękną grą jak to było za Pepa, ale widać, że potrzeba zmian.

0

Wyniki są najważniejsze, nie styl. Nie rozumiem tej krytyki otoczenia, na zmiany jakie planował/planuje wprowadzić Tata. Dlatego nie wprowadzi tego 4-2-3-1 czy innego niuansu, bo spadnie na niego bezpodstawna (wg mnie) krytyka. Nie musimy cały czas grać tym starym stylem, który dał w ostatnich latach nam tyle dobrego. Widać to już, że ten styl się wypalił, coraz trudniej nam się gra, trzeba zmieniać, trzeba zaskakiwać rywali. Na ligę taki styl wystarcza, jak widać to było np. w poprzednim sezonie, ale w meczach LM czy z rywalami wyższej półki ostatnio gramy źle i przygrywamy.

0

Dla mnie powinniśmy wrócić do gry z typową "9". Gracz wysoki, silny, dobrze grający głową, silny strzał, maszynka do strzelania bramek. Dla mnie powinniśmy wrócić do gry za pierwszego sezonu Pepa. Tam atak był rozłożony na 3 napastników. Nie wszystko grane na jednego, jak teraz -Messiego. Nie jestem zwolennikiem Can Persiego, ale wg mnie jakiś topowy napadzior by się przydał

0

Właśnie ostatnio zastanawiałem się jakby losy Barcy się potoczyły, gdyby został Yaya. Jest on szybszy i silniejszy od Sergio, dodatkowo lepiej grał głową, więcej bramek strzela, potrafi uderzyć z dystansu. Właśnie od dłuższego czasu zdawało mi się, że Barca potrzebuje jakiś silnych zawodników, zwłaszcza w środku pola

0

Mam nadzieję, że nie oprze się presji otoczenia. Kurde, nie wiem o co mają do niego pretensje, ważne, że są wyniki, a styl aż tak się nie różni, nie rozumiem tych ludzi, którzy na konferencjach nękają go bezsensownymi pytaniami o styl

0

Nie wyobrażam sobie żeby Casillas był w jedenastce, niektórzy są chyba po prostu za nazwisko

0

Wyniki są najważniejsze, nie posiadanie piłki, dlatego zgadzam się w 100% z Tatą, Oby tak dalej
VAMOS BARCA !

0

Dlatego nie rozumiem całej tej krytyki. Barca aż tak nie zmieniła stylu aby była krytyka. Dodatkowo nie rozumiem tego jak można krytykować drużynę za jakieś tam nieistotne szczególiki jeśli są wyniki. Nie wiem, czemu tak niektórzy spinają się na Tatę, dla mnie jak narazie robi dobrą robotę. Ważne są wyniki. A i tak co do gry, to nie widać praktycznie żadnych zmian, tylko jakieś tam drobne poprawione rzeczy.

0

Oby został najlepszym strzelcem w Chile i miał rozegrał największą ilość spotkań. Dodatkowo oby wiodło mu się wspaniale w Barcie
VAMOS ALEXIS !

0

Wyniki są najważniejsze. Najlepiej aby w parze z wynikami szła piękna gra, ale wyniki są podstawą

0

Wg mnie powinniśmy wrócić do gry z typową dziwiątką na szpice. Napastnik, który będzie od strzelania goli, od uderzeń z główki. Tak jak to miało miejsce w pierwszym sezonie Pepa. Atak był rozłożony na 3 napastników. Wtedy było najlepiej.

oczywiście przy sprowadzeniu zawodnika, trzeba będzie sprzedać kogoś, dla mnie oczywistym jest, że Pedro

0

Oby miał taką samą pewność siebie w Barcelonie. I oby nie szukał na siłę podania, tylko sam wykańczał

0

Nie wiem po co ta bezsensowna krytyka, najważniejsze są wyniki. A styl wcale się nie różni zbytnio. Lepsze to niż jak za Tito (z całym szacunkiem)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?