0

No i odejdź. Szerokiej drogi

0

Jakby się wymienili to by świadczyło to o braku profesjonalizmu w zarządzie.
Ja nie wiem w ogóle po co miałby być ten Reina, przecież jest już za stary, a poza tym nie jest w formie. Lepiej kupić młodego bramkarza typu ter Stegen czy Muslera..

0

Ja uwielbiam ticki takę, ale za czasów Pepa. Teraz to nie jest to. To jest granie na alibi, pykanie piłeczką z nadzieją, że jakoś przedostaną się i strzelą. Nie ma podjęcia ryzyka, jakiś zagrań za obrońców. Co chwila jest cofanie piłki. Gra jest też wolna. A co najważniejsze : PRESSING SIADŁ. Nie wiem, nie wyobrażam sobie tego, jak można było zapomnieć jak to się robi, lub co gorsza nie chcieć.

0

Co do finału to wygra BVB.
Wystarczy spojrzeć na wyniki finałów LM. Tam kto jest na pierwszym miejscu jako gospodarz finału, np. Barca-ManU, to wygrywa Barca. Zawsze tak było w LM, że Ci co są pierwsi to wygrywają, zatem teraz będzie to Borussia :P
Zobaczcie sobie np. na wiki, wpisując liga mistrzów :P i tam jest tabela

0

Co do finału to wygra BVB.
Wystarczy spojrzeć na wyniki finałów LM. Tam kto jest na pierwszym miejscu, np. Barca-ManU, to wygrywa Barca. Zawsze tak było w LM, że Ci co są pierwsi to wygrywają, zatem teraz będzie to Borussia :P
Zobaczcie sobie np. na wiki, wpisując liga mistrzów :P i tam jest tabela

0

Czyżby ta wypowiedź o złym człowieku to aluzja do Mou?

0

Tito po prostu nie zauważył, że nie jest już asystentem :P
Brak zmian, brak motywacji zespołu, cały mecz siedzi na ławce

0

Tito po prostu nie zauważył, że nie jest już asystentem :P

0

Tak jest, żyjmy dalej w utopii

0

Vilanova to nie trener, chyba nie zauważył, że już nie jest asystentem

0

Ja najbardziej czekam na powód dlaczego odszedł...
A i tak będzie mi go brakowało. Szanuję go ogromnie, drugiego takiego nie będzie...

0

Brakuje nam tego pressingu, ten prawdziwy nasz był widoczny tylko w rewanżu z Milanem, będzie nasz pressing, to możemy powalczyć...

0

Ten na zdjęciu to Yuri Boyka, IceMan świetnie dobrał to zdjęcie, polecam obejrzeć film "Champion" 2gą i 3cią część, wtedy będziecie wiedzieć o co chodzi.
A co do artu to całkowicie się z nim zgadzam,
Napiszę o co pewnie chodziło Ice'owi : Yuri walczył w więzieniu, przez wielu był uważany za najlepszego wojownika na świecie, niestety w końcu przegrał. W następnej części pojechał na turniej i wygrał. Tu pewnie chodziło o Barcę, która była na samym szczycie, a teraz przegrywa. Mając nadzieję na ponowny powrót na szczyt.

0

spokojnie, skoro Pedro gra nadal to nie zagra z Bayernem...

0

Oj co do Alexisa za niska ocena, przecież on się starał, raz nawet pamiętam, że zagrał niczym Messi, cofnął się do środka pola i tam rozgrywał, dawał prostopadłe piłki za obronę...on się starał coś zrobić, nie to co inni. Rozumiem wielkiego meczu nie rozegrał, ale najgorszy na pewno nie był, byli gorsi, i Alves i Messi

0

Silva zdecydowanie powinien do nas dołączyć

0

Liczę na atak :
Villa-Messi-Alexis
Co mi przyszło do głowy:
MVA- Most Valuable Attack :D

0

Villa-Messi-Alexis
MVA- Most Valuable Attack :P
Oby to się potwierdziło w tym meczu

0

Iniesta na skrzydle nie wypali przy bardzo szybkim PO, w przypadku dzisiejszego meczu- Lahm. W meczach z Realem, Milanem gdzie grał na lewym skrzydle grał słabo.

0

Ja powiem to o czym mówię od kilku lat, Barca powinna mieć szybkiego ŚO. Wiele drużyn, tych topowych, posiada bardzo szybkich zawodników w ataku. My nie posiadamy szybkich ŚO, przez co tracimy bardzo dużo bramek z kontry. W takich meczach jak z FCB czy Realem zbawiennym dla nas byłoby posiadanie takiego zawodnika. Dla mnie wystawienie Busiego, nie ujmując mu nic, byłoby strzałem w kolano. W dzisiejszym meczu będziemy narażeni na groźne kontry, co jest nieuniknione, a brak szybkości, zwinności Sergio będzie ogromnym problemem, przy braku ich również Pique. Nie dysponujemy szybkim ŚO, dlatego powinniśmy wystawić jak najszybszych, typu Abidal czy Bartra. Busquets za to powinien grać na jego nominalnej pozycji - ŚPD. Tam ma w dzisiejszym meczu nie lada wyzwanie, musi zatrzymać w środku pola świetnie funkcjonującą niemiecką maszynkę. W tym meczu musi wzbić się na szczyt swoich możliwości, to jego postawa będzie kluczowa dla wyniku tego meczu.

0

Zastanówmy się jeśli Abidal miałby zagrać dzisiaj, to z pewnością nie grałby 90 minut w lidze, gdyż jest po długiej nieobecności, ale nic nie wiadomo, może jest przygotowany wytrzymałościowo na tyle dobrze, że może zagrać dzisiaj.

0

U nas nie ma tej pewności, nie wiem czy boi się, że straci i narazi się na kontrę zespołu. Ale widać to, że nie radzi sobie z hierarchią w zespole, szuka podań na siłę zamiast strzelać, nie strzela z dystansu, zawsze szuka podań, niezbyt często drybluje...
choć z PSG widać było, że już trochę nabrał pewności siebie, jak łamał do boku z lewego skrzydła to oddawał strzały, ze 2 na pewno, wcześniej na siłę szukał podań...

0

Ja to mówiłem od początku jak Guardiola przyszedł, że potrzebny nam taki obrońca...Chyba w tym sezonie po słabej grze obronnej zarząd zainwestuje w niego. Mam taka nadzieje, brakuje nam szybkiego i zwinnego obrońcy...Ile mniej bramek byśmy tracili gdybyśmy mieli szybkiego ŚO...dużo mniej

0

Song mógłby grać jako obrońca, Busquets z całym szacunkiem, ale jest za wolny...zwłaszcza przeciwko szybkim zawodnikom PSG

0

Ciekawe ile rzeczywiście będzie to trwało...
Teraz może się przekonamy czy rzeczywiście Sanchez bez Messiego będzie grał o wiele lepiej...

0

Ja pierdziele...

0

a tam nie było rykoszetu u Bartry co zmyliło Valdesa?
mi się zdaje, że był...

0

Przy pierwszej bramce to chyba Bartra zepsuł...źle podał piłkę

0

Gattuso*

0

@El Plutoninho,
Gattusi nie robił tego dlatego, że ma jakiś zły charakter, jest chamski, ale dlatego, że walczył z całego serca, całą siłę wkładał w mecz, nie przebierał w środkach aby jego ukochany klub wygrywał.
To taki nasz Puyol, tylko, że Puyol tak nie reaguje jak on :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?