ronaldinho777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiedziałem już dawno ze Real może kupić neymara,ale go poprostu niechca bo to parobek lasy na kasę,niema z niego żadnego pożytku prócz turlania się po murawie przy każdym dotknięciu no i trochę dobrego humoru to trzeba przyznać , natomiast jeśli chodzi o grizmana to teraz już trzeba to dokończyć i go kupić co nie zmienia faktu ze amatorka straszna z naszej strony,biali są poukładani z każdym a my coraz więcej wrogów...
0
Pisze to kolejny raz,ze niema miejsca dla wszystkich,nie jestem za kupnem grizmana i moneymar,chyba ze faktycznie zarząd zdecydowałby się sprzedać messiego w co nie wierze
0
Komentarz usunięty
1
@K0stek poprostu widzę to czego wy wszyscy nie chcecie a powiem nawet boicie się zobaczyc, messi się kończy ale Barcelona pozostanie , gdy kończył się ronaldinho było podobnie,tylko ze szybko zastapił go messi, teraz jest nieco gorzej bo niema komu przejąć sterów....mimo to barca była jest i będzie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Marko121 dokładnie,zwiesi leb i zmyka do szatni,kapitan z niego żaden , trzeba się z tym pogodzić ze to już koniec messiego
1
@viscajasiek messi poprostu nie jest tak silny mentalnie jak Ronaldo żeby to uciągnąć i wziasc na swoje barki,najzwyczajniej nie daje rady, bo drużynę ma taka sama jak nie lepsza, dimaria,aguero np
4
@Messi_33 Twój nick mówi wszystko jaki to jesteś obiektywny
3
Szczerze wam powiem ze bez messiego mogliby zajść dalej bo nie byłoby wszystkich podać pod polem karnym do Leo,oby u nas się to nie powtórzyło
1
@Matius_ zawsze są kradzione karne ,bzdury i nic więcej,przegrali z silniejsza Brazylią co było wiadomo już przed meczem ze tak się stanie.
4
Prawda jest taka ze u nas tez messi już nie da rady wszystkiego ciągnąć ,brakuje nam zawodników jak iniesta i xavi.
0
Tak jak mówiłem,wygrał lepszy
0
@brashh dokladnie
0
Ten tytuł jest z czasów Diego Maradony bo napewno nie Messiego,Brazylia owszem grają piękna piłkę,grali kiedyś i pewnie zawsze będą grali.
6
Nie potrzebujemy tych pajaców na kasę,za każdym razem jak będą grali pamiętajcie ze grają tylko i wyłącznie dla pieniędzy a nie dla tego klubu,Real kupuje piłkarzy którzy kochają Real a my kupujemy takich którzy kochają pieniądze,grizmann pajac,moneymar który się przewraca co. chwile o niewidzialne nogi,wystarczy nam Suarez ze swoimi symulacjami i machaniem łapami,w która stronę idzie Barcelona pod względem serca i ducha napewno nie!!!
0
@leooo10 akurat grizmana i neymara to wątpię żeby nam zazdrościli,De jonga lub De ligta owszem ale nie tych 2 pajacy na kase
0
@CulesBarcelion zauważyłem już wcześniej że na więcej niż "hahaha" Cie nie stać.
0
@CulesBarcelion synku,gimnazjum to pewnie kończysz,lub max liceum albo najprawdopodobniej jakąs zawodówke , kochaj dalej messiego bo zostały Ci 2-3 lata
0
@normasubiektywna De jong ok zgadzam się super transfer , ale neto to żadna zmiana
0
Real praktycznie dopina transfer Eriksena a my dalej nic nic i nic
0
@CulesBarcelion Taka jest prawda synku, wiem ze kochasz messiego ponad wszystko i masz ku temu podstawy, ale za 2 lata lub 3 będziesz musiał iść na emeryturę lub do Chin razem z messim a my tutaj zostaniemy i dalej będziemy kibicować Barcelonie
1
Zrozumcie wkoncu ze to messi rządzi Barcelona i jego możecie obwiniać ale chwila,przecież jego nie wolno
4
Gryzoń odpadł a w następnym meczu odpadnie messi , ja przynajmniej nie będę zdziwiony tj większość was
0
Brawo suarez brawo
0
No niestety messi i gryZon już nie są pierwszej młodości
0
@Kajol oj mylisz się,właśnie robią duzo lepsze zakupy nie my,za dwa lata jak messi odejdzie to zobaczysz jak będziemy cienko śpiewać będą nad zamiatać pod dywan
3
Arturo wygraj tem turniej ,prawda jest taka ze Ty i Twoja drużyna zasługujecie na to jak nikt inny,serce widać zostawione na boisku w każdym meczu !!!!!
1
@yla no ten wolny to nawet niewiem jak to opisac? Opadający listeczek?
0
Ale słabo gra ta Argentyna,ten wolny messiego na koniec 1 połowy to takie podsumowanie ich gry ,na tle Wenezueli ktorej tam wgl nie powinno być
0
@RafaPL no ale nie zapominaj ze to Wenezuelą,a potem na byle kogo trafia to jest po nich