3

Wiedziałem już dawno ze Real może kupić neymara,ale go poprostu niechca bo to parobek lasy na kasę,niema z niego żadnego pożytku prócz turlania się po murawie przy każdym dotknięciu no i trochę dobrego humoru to trzeba przyznać , natomiast jeśli chodzi o grizmana to teraz już trzeba to dokończyć i go kupić co nie zmienia faktu ze amatorka straszna z naszej strony,biali są poukładani z każdym a my coraz więcej wrogów...

0

Pisze to kolejny raz,ze niema miejsca dla wszystkich,nie jestem za kupnem grizmana i moneymar,chyba ze faktycznie zarząd zdecydowałby się sprzedać messiego w co nie wierze

0

Komentarz usunięty

1

@K0stek poprostu widzę to czego wy wszyscy nie chcecie a powiem nawet boicie się zobaczyc, messi się kończy ale Barcelona pozostanie , gdy kończył się ronaldinho było podobnie,tylko ze szybko zastapił go messi, teraz jest nieco gorzej bo niema komu przejąć sterów....mimo to barca była jest i będzie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Marko121 dokładnie,zwiesi leb i zmyka do szatni,kapitan z niego żaden , trzeba się z tym pogodzić ze to już koniec messiego

1

@viscajasiek messi poprostu nie jest tak silny mentalnie jak Ronaldo żeby to uciągnąć i wziasc na swoje barki,najzwyczajniej nie daje rady, bo drużynę ma taka sama jak nie lepsza, dimaria,aguero np

4

@Messi_33 Twój nick mówi wszystko jaki to jesteś obiektywny

3

Szczerze wam powiem ze bez messiego mogliby zajść dalej bo nie byłoby wszystkich podać pod polem karnym do Leo,oby u nas się to nie powtórzyło

1

@Matius_ zawsze są kradzione karne ,bzdury i nic więcej,przegrali z silniejsza Brazylią co było wiadomo już przed meczem ze tak się stanie.

4

Prawda jest taka ze u nas tez messi już nie da rady wszystkiego ciągnąć ,brakuje nam zawodników jak iniesta i xavi.

0

Tak jak mówiłem,wygrał lepszy

0

@brashh dokladnie

0

Ten tytuł jest z czasów Diego Maradony bo napewno nie Messiego,Brazylia owszem grają piękna piłkę,grali kiedyś i pewnie zawsze będą grali.

6

Nie potrzebujemy tych pajaców na kasę,za każdym razem jak będą grali pamiętajcie ze grają tylko i wyłącznie dla pieniędzy a nie dla tego klubu,Real kupuje piłkarzy którzy kochają Real a my kupujemy takich którzy kochają pieniądze,grizmann pajac,moneymar który się przewraca co. chwile o niewidzialne nogi,wystarczy nam Suarez ze swoimi symulacjami i machaniem łapami,w która stronę idzie Barcelona pod względem serca i ducha napewno nie!!!

0

@leooo10 akurat grizmana i neymara to wątpię żeby nam zazdrościli,De jonga lub De ligta owszem ale nie tych 2 pajacy na kase

0

@CulesBarcelion zauważyłem już wcześniej że na więcej niż "hahaha" Cie nie stać.

0

@CulesBarcelion synku,gimnazjum to pewnie kończysz,lub max liceum albo najprawdopodobniej jakąs zawodówke , kochaj dalej messiego bo zostały Ci 2-3 lata

0

@normasubiektywna De jong ok zgadzam się super transfer , ale neto to żadna zmiana

0

Real praktycznie dopina transfer Eriksena a my dalej nic nic i nic

0

@CulesBarcelion Taka jest prawda synku, wiem ze kochasz messiego ponad wszystko i masz ku temu podstawy, ale za 2 lata lub 3 będziesz musiał iść na emeryturę lub do Chin razem z messim a my tutaj zostaniemy i dalej będziemy kibicować Barcelonie

1

Zrozumcie wkoncu ze to messi rządzi Barcelona i jego możecie obwiniać ale chwila,przecież jego nie wolno

4

Gryzoń odpadł a w następnym meczu odpadnie messi , ja przynajmniej nie będę zdziwiony tj większość was

0

Brawo suarez brawo

0

No niestety messi i gryZon już nie są pierwszej młodości

0

@Kajol oj mylisz się,właśnie robią duzo lepsze zakupy nie my,za dwa lata jak messi odejdzie to zobaczysz jak będziemy cienko śpiewać będą nad zamiatać pod dywan

3

Arturo wygraj tem turniej ,prawda jest taka ze Ty i Twoja drużyna zasługujecie na to jak nikt inny,serce widać zostawione na boisku w każdym meczu !!!!!

1

@yla no ten wolny to nawet niewiem jak to opisac? Opadający listeczek?

0

Ale słabo gra ta Argentyna,ten wolny messiego na koniec 1 połowy to takie podsumowanie ich gry ,na tle Wenezueli ktorej tam wgl nie powinno być

0

@RafaPL no ale nie zapominaj ze to Wenezuelą,a potem na byle kogo trafia to jest po nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?