ronaldinho777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nic u nas się nie dzieje zero zakupów zero pomysłów wszystko jakoś tak w ślimaczym tepie
1
@KrisKris Real już kupił samych top graczy,a my wydajemy kosmos na piłkarzy typu dembele albo cau, a teraz pajacyk Antonina, to podobny transfer
0
Kubo to nowy Leo messi
0
To nowy Leo messi
0
Coraz głośniej o tym transferze mbappe do realu
0
Messi w tej reprezentacji jak buffon w lidze mistrzow
0
@maroon mbappe bedzie na 90% zgarnial wszystkie zlote pilki jak tylko zmieni klub na barce lub real lub liverpool
3
Kupujemy samych sprzedajnych piłkarzy , Real kupił hazarda który ma białe serce, jovic spał w koszulce realu, będą obaj tym sercem walczyć a nasz klaun i ney i De ligt,wszyscy maja w sercu trochę barcy trochę psg a najwiecej $
0
Mi się wydaje ze to dobrze ze człon zespołu zostanie , wygrywamy lalige,ligę mistrzów żeby wygrać to nie jest już takie proste i nie jest tu winny rakieta
0
Real niby się z nim skontaktowal
0
@Batman12 do realu niby ma przejsc
0
Mbappe coś czuje ze przejdzie do realu,coraz więcej się i tym mówi w Paryżu , a Perez milczy czyli coś jest na rzeczy
0
@Messiah10 tez mi się tak wydaje,oby Argentyną wygrała ca
0
Myślicie ze wgl jest szansa na mbappe za rok czy dwa?martwi mnie to ze on jest bardziej za realem,ten pokój cały w plakatach Ronaldo w białej koszulce itd....chyba ze to było chwilowe
0
@DJ6 zgadzam się z Tobą ale ani ney ani mbappe ani nikt złotej piłki w Psg nie dostanie,moim zdaniem barca Real i Liverpool jurgena to dom przyszłorocznego zdobywcy ZP
0
@Hawajski89 6-7 lat ciekawe gdzie? Chyba w chinach,albo patrząc na nich na tle zespołów w których przez nich właśnie nikomu nie wolno rozwinąć skrzydeł na maksa
0
@DJ6 chodzi mi o to ze oni się poprostu skończą z racji wieku obaj,wiem ze nadal są 2 bezkonkurencyjnych,ale na dziś dzień tylko mbappe , hazard i właśnie neymar jeśli nie dostanie kontuzji lub nie odwali mu do łba są w stanie zdobyć złota piłkę
0
Moim zdaniem jakby ney do nas wrócił to właśnie on rywalizowałby z hazardem o złote piłki itd no i z mbappe , ney w Psg może o tym zapomnieć tak jak hazard w Chelsea,z tym ze on zmienił klub,od zeszłego roku wiemy już ze era messiego i Ronaldo się skończyła
0
@Bartosz85 połowa świata jest za messim druga połowa za Ronaldo,we wszystkim prawie idą lep w lep wiec nazwałbym to obiektywnym podejsciem
0
@danio1899 popieram
0
@cisman jesteś zakochany w messim i zapominasz ile on ma lat,jest a raczej był na spółkę z Ronaldo najlepszy na świecie przez 8-10 lat,ale to już przeszłość ,otwórz oczy
0
@Stoiczkow trzeba trzeźwo patrzeć na swiat
0
@Stoiczkow nie jestem trollem,poprostu nie widzę dobrego sezonu skoro biali się zbroja a my nic,messi messim ale on i Ronaldo maja max 1 sezon dobrej gry
0
@Wittgenstein zobaczymy w przyszłym sezonie co będziesz pisał o hazardzie,moim zdaniem będzie nr 1 w laliga w przyszłym roku
0
@antonioo w przyszłym sezonie i tak nic nie wygramy,wszystko zgarną biali bo robią konkretne transfery,perez wie co robi,jedyny ich problem to bail a i z nim na ławce sobie dadzą rade
0
@hazo428 dokladnie,sprzedac Cou i Dembele,kupic neymara i mbape i bedzie tak jak trzeba,chociaz samego neya w tym okienku,on sobie u nas dobrze radzil,nie to co cou
0
@pax leo jeszcze z rok pogra na wysokim poziomie nie wiecej,trzeba sie z tym pogodzic
0
Real już zrobił 2 konkretne transfery,jak tak dalej pójdzie to my zostaniemy ze szybko starzejącym się messim
0
Real już kupił 2 graczy z wyższej Polki jovic i hazard to naprawdę pierwszy sort,jeszcze kupią 1-2 pomocników i jest po nas.
1
@socha no właśnie z realem ma na to szanse