1

Nic u nas się nie dzieje zero zakupów zero pomysłów wszystko jakoś tak w ślimaczym tepie

1

@KrisKris Real już kupił samych top graczy,a my wydajemy kosmos na piłkarzy typu dembele albo cau, a teraz pajacyk Antonina, to podobny transfer

0

Kubo to nowy Leo messi

0

To nowy Leo messi

0

Coraz głośniej o tym transferze mbappe do realu

0

Messi w tej reprezentacji jak buffon w lidze mistrzow

0

@maroon mbappe bedzie na 90% zgarnial wszystkie zlote pilki jak tylko zmieni klub na barce lub real lub liverpool

3

Kupujemy samych sprzedajnych piłkarzy , Real kupił hazarda który ma białe serce, jovic spał w koszulce realu, będą obaj tym sercem walczyć a nasz klaun i ney i De ligt,wszyscy maja w sercu trochę barcy trochę psg a najwiecej $

0

Mi się wydaje ze to dobrze ze człon zespołu zostanie , wygrywamy lalige,ligę mistrzów żeby wygrać to nie jest już takie proste i nie jest tu winny rakieta

0

Real niby się z nim skontaktowal

0

@Batman12 do realu niby ma przejsc

0

Mbappe coś czuje ze przejdzie do realu,coraz więcej się i tym mówi w Paryżu , a Perez milczy czyli coś jest na rzeczy

0

@Messiah10 tez mi się tak wydaje,oby Argentyną wygrała ca

0

Myślicie ze wgl jest szansa na mbappe za rok czy dwa?martwi mnie to ze on jest bardziej za realem,ten pokój cały w plakatach Ronaldo w białej koszulce itd....chyba ze to było chwilowe

0

@DJ6 zgadzam się z Tobą ale ani ney ani mbappe ani nikt złotej piłki w Psg nie dostanie,moim zdaniem barca Real i Liverpool jurgena to dom przyszłorocznego zdobywcy ZP

0

@Hawajski89 6-7 lat ciekawe gdzie? Chyba w chinach,albo patrząc na nich na tle zespołów w których przez nich właśnie nikomu nie wolno rozwinąć skrzydeł na maksa

0

@DJ6 chodzi mi o to ze oni się poprostu skończą z racji wieku obaj,wiem ze nadal są 2 bezkonkurencyjnych,ale na dziś dzień tylko mbappe , hazard i właśnie neymar jeśli nie dostanie kontuzji lub nie odwali mu do łba są w stanie zdobyć złota piłkę

0

Moim zdaniem jakby ney do nas wrócił to właśnie on rywalizowałby z hazardem o złote piłki itd no i z mbappe , ney w Psg może o tym zapomnieć tak jak hazard w Chelsea,z tym ze on zmienił klub,od zeszłego roku wiemy już ze era messiego i Ronaldo się skończyła

0

@Bartosz85 połowa świata jest za messim druga połowa za Ronaldo,we wszystkim prawie idą lep w lep wiec nazwałbym to obiektywnym podejsciem

0

@danio1899 popieram

0

@cisman jesteś zakochany w messim i zapominasz ile on ma lat,jest a raczej był na spółkę z Ronaldo najlepszy na świecie przez 8-10 lat,ale to już przeszłość ,otwórz oczy

0

@Stoiczkow trzeba trzeźwo patrzeć na swiat

0

@Stoiczkow nie jestem trollem,poprostu nie widzę dobrego sezonu skoro biali się zbroja a my nic,messi messim ale on i Ronaldo maja max 1 sezon dobrej gry

0

@Wittgenstein zobaczymy w przyszłym sezonie co będziesz pisał o hazardzie,moim zdaniem będzie nr 1 w laliga w przyszłym roku

0

@antonioo w przyszłym sezonie i tak nic nie wygramy,wszystko zgarną biali bo robią konkretne transfery,perez wie co robi,jedyny ich problem to bail a i z nim na ławce sobie dadzą rade

0

@hazo428 dokladnie,sprzedac Cou i Dembele,kupic neymara i mbape i bedzie tak jak trzeba,chociaz samego neya w tym okienku,on sobie u nas dobrze radzil,nie to co cou

0

@pax leo jeszcze z rok pogra na wysokim poziomie nie wiecej,trzeba sie z tym pogodzic

0

Real już zrobił 2 konkretne transfery,jak tak dalej pójdzie to my zostaniemy ze szybko starzejącym się messim

0

Real już kupił 2 graczy z wyższej Polki jovic i hazard to naprawdę pierwszy sort,jeszcze kupią 1-2 pomocników i jest po nas.

1

@socha no właśnie z realem ma na to szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?