0

Teraz zobaczymy....szczerze najdziwniejsze jest to ze wgl nie jest jasne jak słońce ze Argentyną jedzie dalej...niby jest ale jednak nikt w nich nie wierzy bo są poprostu ciency

2

Messi nic nie osiągnął z reprezentacja , proszę mi nie pisac ze jakieś 3 miejsca a nawet drugie to coś bo napewno nie jest to coś a tym bardziej dla niego, to nie skok o tyczce tylko piłka nozna

0

@adaskooow mbappe tj hazard jest za realem i prędzej czy później tam trafi, vinicius tez może odpalić,trochę pokazał w zeszłym sezonie co prawda na tle kulejącego realu niewiem jak ten rodrygo

2

@adaskooow kiedy Ty zrozumiesz ze on chce iść do realu,o mbappe możemy pomarzyć

0

@Dance012 popieram,by był szok

0

Kupić cr7 zamiast neymara

1

Ciekawe gdyby barca np złożyła ofertę za cr7 to by był skład dopiero,zamiast neymara tego pajacyka

0

Kto to jest netto?

2

Neymar to nowy messi

0

Jak posadzi suareza na ławce to messi na to nie pozwoli i albo odejdzie z luisem albo zmieni trenera,kwestia kto jest ważniejszy dla zarządu,wiadomo ze my kochamy messiego.a tak z innej beczki kto to jest ten netto?

1

Macie obsesje na punkcie Cristiano

2

Bzdury,Florentino i Zidane wogole nie chcieli neymara,jak się dowiedział to zaczął lizać dupę nam,taka prawda.ja wolałbym żeby został w psg i tam sobie dalej szedł w dół w cieniu mbappe

14

@kamson właśnie ze ma racje chlop

10

Kochamy Cię andreas,cała nasza strona i wszyscy kibice

11

Chłop ma racje,właśnie dlatego odpadliśmy 2x z ligi mistrzow jak ostatnie cioty, bo każdy szukał messiego,jeszcze bardziej szukają go w Argentynie i dlatego tak wyglada ich gra,nie chce zabierać mu absolutnie jego umiejętności,ale drużyna ma 11 zawodników i czasem można lepiej podać lub strzelić samemu...ale moment,podam do messiego

1

Wszystkiego najlepszego messi,kochamy Cię wszyscy tutaj na tej stronie

1

Więcej niż klub....klub emeryta.nowe haslo

0

Kupić go i razem z podstarzałym messim będą sobie biegać i dreptać , nasza drużyna się konczy

0

Ja bym chciał De liht i grisman żeby do dolaczyli

1

De ligt widzi ze u nas nic go specjalnego nie czeka , przyszły sezon widzę w czarnych barwach

0

Vidal prędzej wygra niż messi on w tej reprezentacji wgl nie daje sobie rady

2

Brać go ,dać cou i 100mln a jak będzie trzeba to jeszcze dembele dorzucić bo to niewypaly

0

@Borneo neymar to nie Ronaldo

0

Jest informacja na stronie białych ze mbappe w 2020 roku niby potwierdzone

0

@BoogieWoogie prawda jest taka ze w reprezentacji Ronaldo wygrał co mógł wygrać a messi niestety nie wygrał nic,to najprostsze fakty bez spekulacji

15

Brać moneya do nas

0

No i wszystko jasne, pewnie przejdzie

1

Nay wracaj może wróci tez finezja

2

Im szybciej odpadnie Argentyną tym lepiej dla nas bo i tak nic nie ugrają a tylko zajada nam zawodnika

0

Jak zawsze , będzie jak zawsze i trzeba się z tym pogodzic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?