ronaldinho777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz zobaczymy....szczerze najdziwniejsze jest to ze wgl nie jest jasne jak słońce ze Argentyną jedzie dalej...niby jest ale jednak nikt w nich nie wierzy bo są poprostu ciency
2
Messi nic nie osiągnął z reprezentacja , proszę mi nie pisac ze jakieś 3 miejsca a nawet drugie to coś bo napewno nie jest to coś a tym bardziej dla niego, to nie skok o tyczce tylko piłka nozna
0
@adaskooow mbappe tj hazard jest za realem i prędzej czy później tam trafi, vinicius tez może odpalić,trochę pokazał w zeszłym sezonie co prawda na tle kulejącego realu niewiem jak ten rodrygo
2
@adaskooow kiedy Ty zrozumiesz ze on chce iść do realu,o mbappe możemy pomarzyć
0
@Dance012 popieram,by był szok
0
Kupić cr7 zamiast neymara
1
Ciekawe gdyby barca np złożyła ofertę za cr7 to by był skład dopiero,zamiast neymara tego pajacyka
0
Kto to jest netto?
2
Neymar to nowy messi
0
Jak posadzi suareza na ławce to messi na to nie pozwoli i albo odejdzie z luisem albo zmieni trenera,kwestia kto jest ważniejszy dla zarządu,wiadomo ze my kochamy messiego.a tak z innej beczki kto to jest ten netto?
1
Macie obsesje na punkcie Cristiano
2
Bzdury,Florentino i Zidane wogole nie chcieli neymara,jak się dowiedział to zaczął lizać dupę nam,taka prawda.ja wolałbym żeby został w psg i tam sobie dalej szedł w dół w cieniu mbappe
14
@kamson właśnie ze ma racje chlop
10
Kochamy Cię andreas,cała nasza strona i wszyscy kibice
11
Chłop ma racje,właśnie dlatego odpadliśmy 2x z ligi mistrzow jak ostatnie cioty, bo każdy szukał messiego,jeszcze bardziej szukają go w Argentynie i dlatego tak wyglada ich gra,nie chce zabierać mu absolutnie jego umiejętności,ale drużyna ma 11 zawodników i czasem można lepiej podać lub strzelić samemu...ale moment,podam do messiego
1
Wszystkiego najlepszego messi,kochamy Cię wszyscy tutaj na tej stronie
1
Więcej niż klub....klub emeryta.nowe haslo
0
Kupić go i razem z podstarzałym messim będą sobie biegać i dreptać , nasza drużyna się konczy
0
Ja bym chciał De liht i grisman żeby do dolaczyli
1
De ligt widzi ze u nas nic go specjalnego nie czeka , przyszły sezon widzę w czarnych barwach
0
Vidal prędzej wygra niż messi on w tej reprezentacji wgl nie daje sobie rady
2
Brać go ,dać cou i 100mln a jak będzie trzeba to jeszcze dembele dorzucić bo to niewypaly
0
@Borneo neymar to nie Ronaldo
0
Jest informacja na stronie białych ze mbappe w 2020 roku niby potwierdzone
0
@BoogieWoogie prawda jest taka ze w reprezentacji Ronaldo wygrał co mógł wygrać a messi niestety nie wygrał nic,to najprostsze fakty bez spekulacji
15
Brać moneya do nas
0
No i wszystko jasne, pewnie przejdzie
1
Nay wracaj może wróci tez finezja
2
Im szybciej odpadnie Argentyną tym lepiej dla nas bo i tak nic nie ugrają a tylko zajada nam zawodnika
0
Jak zawsze , będzie jak zawsze i trzeba się z tym pogodzic