0

vajcz1984

chyba nigdy nie widziałeś go w akcji skoro tak mówisz bo jest dokładnie na odwrót =]

0

Napastnik FC Barcelony - Samuel Eto'o nie będzie stawał na przeszkodzie Katalończykom i zgodzi się na przeprowadzkę do Interu Mediolan, pod warunkiem, że działacze Barcy zapłacą mu odszkodowanie w wysokości 15 mln euro za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

Kameruńczyk, który w poniedziałek wróci z wakacji, uda się na rozmowę z prezesem Barcelony - Joanem Laportą. Dopiero później poleci do Mediolanu, by negocjować z Interem warunki umowy.

Eto'o ma zostać oddany do Interu w ramach rozliczenia za transfer Ibrahimovicia. Dodatkowo kasę mediolańskiego klubu zasili 50 mln euro. Powodzenie transakcji zależy właśnie od bramkostrzelnego reprezentanta Kamerunu. On jest gotowy odejść do Włoch, ale najpierw chce otrzymać pokaźne odszkodowanie od obecnego pracodawcy. Jeżeli jego konta nie zasili 15 mln euro, on zostanie w Katalonii i za sezon odejdzie za darmo do dowolnie wybranego klubu.

(goal.com/it)

0

Napastnik FC Barcelony - Samuel Eto'o nie będzie stawał na przeszkodzie Katalończykom i zgodzi się na przeprowadzkę do Interu Mediolan, pod warunkiem, że działacze Barcy zapłacą mu odszkodowanie w wysokości 15 mln euro za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

Kameruńczyk, który w poniedziałek wróci z wakacji, uda się na rozmowę z prezesem Barcelony - Joanem Laportą. Dopiero później poleci do Mediolanu, by negocjować z Interem warunki umowy.

Eto'o ma zostać oddany do Interu w ramach rozliczenia za transfer Ibrahimovicia. Dodatkowo kasę mediolańskiego klubu zasili 50 mln euro. Powodzenie transakcji zależy właśnie od bramkostrzelnego reprezentanta Kamerunu. On jest gotowy odejść do Włoch, ale najpierw chce otrzymać pokaźne odszkodowanie od obecnego pracodawcy. Jeżeli jego konta nie zasili 15 mln euro, on zostanie w Katalonii i za sezon odejdzie za darmo do dowolnie wybranego klubu.

(goal.com/it)

0

paluch

u mniei też nie chodzi

0

sciah

moje też =]

mój ulubiony piłkarz w ukochanym klubie czy morze być lepiej ???

aha no to teraz silve zamiast hleba i ten ukrainiec kilku juniorów i bedzie git.

0

Brazylijczyk Maxwell już co prawda przeszedł z Interu Mediolan do FC Barcelona, ale może się stać elemencikiem transakcji wymiennej dwóch za dwóch. Pisze o tym dzisiaj barceloński dziennik Sport.

Otóż z Interu do Barcelony z Maxwellem podążyłby Szwed Zlatan Ibrahimović, a w podróż dokładnie przeciwną mieliby się wybrać Kameruńczyk Samuel Etoo i Białorusin Aleksandr Hleb.

Cenę za Ibrahimovicia szacuje się na poziomie 40 mln euro plus Etoo, cena za Maxwella  4,5 mln euro. Ponieważ Etoo 30 mln jednak wart, znaczyłoby, ze Ibrakadabra wart jest 70 mln euro. I chyba to ten właśnie pułap co najmniej, biorąc pod uwagę kwoty, za jakie do Realu Madryt trafili Cristiano Ronaldo i Kaka.

Żeby zatem szalki się zgadzały, Hleb musiałby kosztować na poziomie Maxwella, a to chyba za mało jak na tak kreatywnego piłkarza. Co prawda w Barcelonie był, czy to niedocenionego czy to niewykorzystany, czy też może rozczarowujący, ale w piłkę ten Białorusin grać potrafi naprawdę jak mało kto!

Wiec może dojdzie do jakiejś dopłaty ze strony Interu, choćby z gotówkowej puli za Etoo? Albo wariant drugi: Hleb do Interu na zasadzie wypożyczenia.

z futbolnet.pl

0

no w ostateczności

silva - tak

zlatan - tak

hleb - nie

gudjonsen - nie

poulsen - tak

caceras - nie

no i jakiś młody ofensywny pomocnik, żeby xavi lub iniesta mogli odpocząć

0



villa -nie

Ibra -tak

0

Barcelonista87

ja idę o dyszkę ze to prawda =]

0

super....

...jak przeczytałem tą wiadomość na onecie top spadłem z krzesła ;/

no to nareszcie barca kupi najlepszego napadziora na świecie =]

mówcie co chcecie ale ibra jest dużo lepszy villi

tylko czy wkomponuje się w nasz zespół ???

ale wierze że Pep wie co robi ^^

0

aha i piszą żę maxwell ma 27 lat ;]

0

Ludzie na transfermarkt.de .....

MAXWELL

jest piłkarzem Barcelony wartym 13.500.000 ale bez numeru

=]

mamy pierwszy oficjalny zakup ;]

0

Rozwad dobra robota =]

0

cules999 - 100 % zgadzam się z tobą ale z tego co wiem to villa i eto'o mogą grać razem w barcy i samu nie musi wcale odchodzić

0

mam nadzieje że będzie grał w barcy =]

niewiem czy zauważyliście ale jest podobny do kosowskiego ;]

0

tyle kasy też bym się złapał za głowe jak villa =]

0

Bardzo uniwersalny piłkarz a także dużo lepszy niż Hleb obecnie myślę że transakcja powinna się zamknąć w 25 mln Ź ze zmiennymi lub 20 mln Ź + Hleb

0

chyba Perez jak odpoczywał to sobie w Football Managera pograł a teraz przenosi "wyczyny" z gry do świata realistycznego i niszczy futbol. Ciekawe co zrobi rEAL jak wykupi wszystkich piłkarzy ?

0

Yaya gra u nas jak Makelele za swoich najlepszych lat kiedy grał jeszcze w $realu i rep. Francji !! Toure jest niesamowity nie dosyć że świetnie odbiera to jeszcze wspaniale rozgrywa jest dobrze wyszkolony technicznie ;]

0

Xabi Alonso - a nie xavi :)) nieźle się zakręciłeś TM Riddle ;]

0

Uważam że ciekawie by było gdybyśmy wymienili eto'o za ibrahimovica i ribery na skrzydło a na lewą obrone adriano z sevilli lub ten brazylijczyk młody też z ligi hiszpańskiej zapomniałem jak się nazywa...no....ten....no.....

0

Uważam że ciekawie by było gdybyśmy wymienili eto'o za ibrahimovica i ribery na skrzydło a jna lewą obrone adriano z sevilli lub ten brazylijczyk młody też z ligi hiszpańskiej zapomniałem jak się nazywa ;)

0



$eal madryt gra z zespołami z , którymi grała najpierw barca

0

celownik komu ? czemu ? Pożyczyłem piłke (komu?) Yaya Ture'owi?

0

Nie rozumiem tych odszkodowań ?! Skoro już są to powinny działać w dwie strony ?!

0

Alves się starał ?! trzy razy puścił krycie a przy golu to on "pilnował" Clebera !!!

0

odszedł do Sevilli za darmo a teraz barca będzie musiała zapłacić za niego 16 mln to się nazywa interes ;/

0

Capel jako junior grał w fc barcelonie

0

coś mi nie wyszło :(

0



Puyol: Bojan, zaraz cię uduszę, masz strzelać bramki ?!

Bojan: Carles, ja już nie będe prosze zostaw mnie !!!

Pique: Chłopaki nie kłóćcie się

Pep (odwrócony plecami): ach ci chłopcy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?